Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
15. feb 2012

@lucianak dobre ranko.aj si objednas?ja som objednala par ks ze si pomeram ten jeden cyklus.a keby ma vidis ako hrdo som si zapisala zaciatok ms do grafu na womenzone xi.tak sa mi to viac paci ako na fertility.vsetko mozne si tam mozes do kalendara a hlavne tomu rozumiem ;)
U vas mate sneh?ja som kuk z okna a doviii.tolko snehu tu nebolo za celu zimu.uz to nechcem.blee

sabaka
15. feb 2012

@kacena85 tesim sa ze sa ms dostavila. Uz to je pozitivna sprava! a tu antiku by som si ani ja nedavala - len v najkrajnejsom pripade a az potom ak nic ine nepomoze.
a to este nevies! tak najprv skus vsetko ostatne na principe mensieho zla 😝

sabaka
15. feb 2012

@kacena85 ja osobne mam ozaj dobre kusenosti s femigardom
uzivala som ho po mojej konizacii pred 2 rokmi, cyklus som sice vzdy mala pravidelny ale bolo treba "vylepsit" floru 😅 a po 2 -3 mesiacoch uzivania sa vsetko upravilo do normalu doktor sa inak cudoval 😵 dokonca sa mi zlepsili vysledky FSH hormonu ktory bol u mna vzhladom na vek dost vysoky a znizil sa z 15 na 8!

bambi2
15. feb 2012
sabaka
15. feb 2012

@anuska30 nezufaj chapem ta velmi dobre, poznam ten pocit ked clovek dufa a namiesto dvoch ciarok pridu krce signalizujuce mrchu. chce to trpezlivost velku a urcite sa to podari

sabaka
15. feb 2012

baby mali ste este aj niekolko dni po kyretazi nieco ako krce v podbrusku? Ja ano este aj po pomaly 2 tyzdnoch stale trochu spinim a sem tam aj nejaka cerstva krv aj ked malicko?!
vcera som bola 1. den v praci a hned 10 hodin a vecer som sa citila velmi zle krce a mam aj problemy s travenim ked nieco zjem tak to lezi ako kamen v zaludku
mate s niecim takym skusenosti? neviem ci sa mam extra trepat k doktorovi a dnes idem zasa na poobednajsiu do prace.....

kacena85
15. feb 2012

@sabaka dakujem za radu s tym femigardom, to je teraz najhorsie, ale nemyslim to v zlom, ze kazda mi napise nieco ine ze pomohlo a ja co mam spravit hehe....ale na upravu cyklu mi tu najviac bab odporucalo ten gynex tak este budem dnes volat pani bylinkarke a uvidim
to travenie ma vela spolocne so stresom psychikou o tom by som ti tiez vedela rozpravat ale to spinenie a krce by uz podla mna nemalo byt, ja som po cisteni spinila ako pri ms par dni,bud cinkni dr a spytaj sa alebo behni radse

bambi2
15. feb 2012

@kacena85 s prirodou neurobis nic zle.. vyber si co ti najviac vyhovuje. uvidis co ti povie bylinkarka... ale jednoznacne prirodu ber, ziadne hormony... 😉

kacena85
15. feb 2012

@bambi2 super clanok, ved ja som praveze proti hak, nebrala som ju predtym nikdy, az ked mi ta mrcha nedosla ani po pol roku potom som ju brala tri mesiace a vidis nepomohlo a teraz mi chce napchat dalsiu, ze ta zase potlaci ten moj vysoky testosteron no co ti poviem 😠

anuska30
15. feb 2012

@sabaka to mas teda pravdu.Ty uz kolko cakas?

anuska30
15. feb 2012

@monika2712 ahoj.Kym si otehotnela tak ste sa predtym aj snazili alebo az po pol roku a hned si oteh.?

monika2712
15. feb 2012

@anuska30 ahoj snazili sme sa tri mesiace, zacali sme v okrobri tusim.

sabaka
15. feb 2012

@anuska30 som 2 tyzden po kyretazi (missed a.v 9.tt) ja sa teda este nacakam.....

bambi2
15. feb 2012

@kacena85 ale ved na ten vysoky testosteron su bylinky. myslim, ze je to ten vitex jahnaci co dava do poriadku hormony...

kacena85
15. feb 2012

@bambi2 ty si nebola u tej pani Kopacovej?bylinkarka z vrboveho

bambi2
15. feb 2012

@kacena85 nie som mimo sk ☹

kacena85
15. feb 2012

@bambi2 no to uz viem ja len tak ci predtym a ked vies o tom vitexe preto ma to zaujalo, ze to vies, ale v jej teme otom dost pisu tu na konikovi,zavolam jej poobede, len dufam, ze nebudeme muset prist lebo tu je hotova snehova kalamita a to sa bojim ist

bambi2
15. feb 2012

@kacena85 nie to mam z knizky a vela som citala o bylinkach na nete... mam nejake stranky ak chces, mozem ti poslat...

kacena85
15. feb 2012

@bambi2 ok posli do IP dakujem 😉

kaculiatko88
15. feb 2012

@kacena85 skúsiť treba všetko.

Ja som bola dnes u svojej obvodnej doktorku. Brala mi krv ešte na toxoplazmózu.

kacena85
15. feb 2012

@kaculiatko88 ty uz vsetko mozne budes mat vysetrene.a to ti gynekolog povedal ake vysetrenia treba ci to sama?

kacena85
15. feb 2012

Babule tak som volala pani bylinkarke a mam pokracovat v obklasoch plus vit E a caj gynastan,asi pripojim tu alchemilku a hotovo a uvidim tento cyklus, budem merat bt a robit ovu testy a keby sa to opat zlepsi tak maaaaaa dr smolu 😀 😀 😀 😀 😀

kaculiatko88
15. feb 2012

@kacena85 ja viac menej sama som si pozisťovala.

kacena85
15. feb 2012

@kaculiatko88 no ved to mi bolo hned divne ze tiiii nasi uzasni dr ze by sa tak snazili? 😀

kaculiatko88
15. feb 2012

@kacena85 tak to záleží na Dr. Ja som sa každého pýtala, že čo by mi ešte odporučili. Treba sa veľa pýtať. A argumentovať, že si platíme za zdravotnú starostlivosť tak to chceme aj využiť. Nie len doplácať na cigánsku časť nášho národa, ktorý nedajú do poisťovní ani cent, ale čerpajú za troch. 😠

kacena85
15. feb 2012

@kaculiatko88 tak to hej a vy mate teda nejaky problem ked behas po tich vysetreniach?

kaculiatko88
15. feb 2012

@kacena85 práve tam je ten pes zakopaný, že sa nič nenašlo zatiaľ. Podľa všetkých sme zdraví. Tak ja už neviem. Ale chcela by som sa ešte pýtať na folykulometriu. 🙂

kacena85
15. feb 2012

@kaculiatko88 a tu tiex chodis nejakej bylinkarke,liecitelke.ta co na to?

kaculiatko88
15. feb 2012

@kacena85 ta nič mi nové nepovedala. Všetko som vedela. Akurát mi poradila ako zmeniť jedalníček a dala Gynex na podporu

kacena85
15. feb 2012

@kaculiatko88 a kolko sa uz snazite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre