Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kajuska09
3. sep 2011

@mimi1111 ked mas stale bolesti, urcite chod k lekarovi. Niekedy sa totiz stava, ze urobia kyret zle a musi sa to znovu zopakovat ☹ drzim palce

mimi1111
3. sep 2011

@monkri
@kajuska09 no lekar ma dovolenku neviem kto ho zastupuje spinenie preslo na krvacanie je mozne ze by som na 22 den po kyrete dostala mrchu?mne sa to zda skoro

kajuska09
3. sep 2011

@mimi1111 vies co ja som dnes 24.den po cisteni a zacina mi mrcha. Tiez ma dnes velmi bolelo brucho mam tmavohnedu krv, ale uz zacina byt cervena. Tiez sa mi to zda byt skoro, ale asi je to mozne. Mavala si kratky cyklus?

mimi1111
3. sep 2011

@kajuska09 mavala som 28DC aj si vkuse spinila do mrchy??ja som 22den po cisteny

kajuska09
3. sep 2011

@mimi1111 spinila a krvacala som asi spolu 9 dni, potom az do vcera nic. Takze to asi bude menstruacia..

mimi1111
3. sep 2011

@kajuska09 no a ja spinim od kyretu uz to je 3tyzdne no a krvacanie takze sa mi to nezda neviem uvidim co povie lekar

cora41
3. sep 2011

@lucianak mne moj dr povedal, ze po 2 tyzdnoch po kyrete sa moze kupat, ak uz nie je krvacanie, takze pravdepodobne si ok a je dobre, ze si si to uzila 🙂

cora41
3. sep 2011

@mimi1111 ahoj, no ja som mala kyret 18.8 a po 7 dnoch mi to uplne prestalo, avsak bolesti v podbrusku boli dost silne, este aj teraz su no podstatne menej a menej casto. myslim, ze uz by si nemala krvacat a mozno by si mala zajst v pondelok k lekarovi..

mimi1111
3. sep 2011

@cora41 vidis a ja uz krvacam ako pri MS takze lekarovy urcite pojdem som zvedava co mi povie

cora41
3. sep 2011

3 tyzdne je vela, takz mozno by to mohla byt mrska, uz som citala mnoho prispevkov, kde to zienkam prislo hned po spineni, ako keby v normalnom cykle dostali dalsiu... Ale k doktorovi chod urcite, bud Ti to vyvrati alebo potvrdi a postara sa o Teba 🙂

mimi1111
3. sep 2011

@cora41 pojdem a dufam ze to mrcha bude len aby to nebolo nic vazne a ti moja ako sa citis?

cora41
3. sep 2011

no ja uz lepsie, tesi ma, ze tie bolesti mi trochu ustupili, uz to nie je v podbrusku, ale raz na pravej a raz na lavej strane dole, no uz sa tym nezapodievam. Cakam na vysledky z histoly, aby som isla k lekarovi na kontrolu po kyrete a aby mi dufam povedal, ze vsetko je ok a mozme skusit znova. My sme to uz vlastne skusali na 10 den po a vsetko je OK 😉 takze sa modlim, aby mi doktor mozno povedal, ze ani ziadna mrska nepride 😀 Neboj, nebude to nic vazne, kazda sme ina a kazda reaguje inac na taketo stavy. Pijes alchemilku?

mimi1111
3. sep 2011

@cora41 nie nepijem alchemilku a to je asi chyba prvy krat ked som potratila pila som a vsetko bolo v poriadku teraz pijem len zensky caj aj to len 3dni.kolkatom tt si bola??fuu tak vy necakate ani do mrsky no tak drzim palce nech mrcha nepride aj my sa chceme hned zacat snazit uz nebudem cakat

cora41
3. sep 2011

@mimi1111 bola som na zaciatku 9 tyzdna.. Nie, do mrsky sme necakali, povedali sme si, ze ak to bude boliet alebo to bude neprijemne, tak jednoducho prestaneme, ale strach bol vacsi ako realita 😉 tu alchemilku si daj, myslim, ze pomaha, no pije sa iba do ovulacie a potom zase, ked dostanes mrsku. Medzitym sa vynechava

mimi1111
3. sep 2011

@cora41 juj moja to je mi tak luto dufam ze sa vam coskoro zadari ja este si dam urobit vysetrenia preco sa mi to stalo 2 krat no urcite sa nevzdam

cora41
3. sep 2011

@mimi1111 jasne, ze sa nevzdavaj!!!!!Do tretice, vsetko NAJ a uvidis, ze to vyjde 😎

mimi1111
3. sep 2011

@cora41 kiez by si mala pravdu uvidime co bude

eviq
3. sep 2011

@mimi1111
@cora41
Bohuzial tiez patrim do tejto temy a citala som si vas rozhovor...velmi vam drzim palce, nech uz sa to nikdy nezopakuje....

cora41
3. sep 2011

@eviq Aj Tebe sa to stalo? ak ano, uz si dlho po?

eviq
3. sep 2011

@cora41 Ano. Mam to v profile, bolo toho viac....

mimi1111
3. sep 2011

@eviq jaj moja to mi je tak luto aj viec pricinu ak som dobre pochopila mas 3 anjelikov? ☹

eviq
3. sep 2011

@mimi1111 ano, pricinu nevieme...snad uz nam to konecne zistia...mam trombofiliu, ale tentokrat to nebola pricina

cora41
3. sep 2011

@eviq az teraz som si to vsimla a ten dnesny citat mas GENIALNY..Musis byt skvely clovek a dobrym ludom vzdy nebo pomoze... 🙂

monkri
3. sep 2011

@eviq moja treba im dať čas a dozvieme sa prečo sa nám to stalo ,mala by som ísť pondelok na kontrolu ale nemôžem musím to posunúť troška

eviq
3. sep 2011

@cora41 ktovie? V poslednej dobe o tom casto pochybujem...je to tazke..mozno sa snazim o nieco, co nikdy nepride, ale keby som sa snazit prestala, tak by mi to bolo luto....

eviq
3. sep 2011

@monkri velmi ti fandim moja zlata monkri....tak sme to spolu nejak zacali aj skoncili....

monkri
3. sep 2011

@eviq moja ešte sme neskončili neboj skončíme to obe ale už líčkom v rukách 😉

mimi1111
3. sep 2011

@eviq obdivujem ta moja ja uz teraz to velmi zle zvladam nie keby sa to stalo 3 krat si silna zena zo srdiecka ti prajem nech to konecne vide

cora41
3. sep 2011

@eviq nadej umiera posledna a zazraky sa diali a diat budu, no bez snazenia v tomto pripade tazko. takze prosim nevzdavaj sa, myslim, ze si prikladom pre mnohe z nas, ktore maju depku z jedneho MA a ty mas za sebou taketo patalie. Neboj, ti Tvoji mali anjelikovia teraz robia v nebi vsetko mozne, aby mohli strazit svojho surodenca na zemi. Som si tym ista 🙂

mimi1111
3. sep 2011

@cora41 krasne si to napisala takze kocky sup do snazenia my to zvladneme vsetky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre