Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

snazilkant
15. dec 2009

cukruska1920
a robili ty kyret ? v ktorom si bola tt

cukruska1920
15. dec 2009

no to sa este uvidi...zaciatkom janura mam volat na vysledky a podla toho sa rozhodne ci budu injekcie alebo budu stacit lieky..tak uvidim

velvet26
15. dec 2009

snazilka, ake je to zlate, jak ty nam davas aj tie cisla k nicku...cukruska1920 ☹

zuztek
15. dec 2009

ahojte baby, citala som si v robote priebezne co je tu nove, no az som stratila rec a slzy mi vyhrkli do oci.... tak som si to este raz precitala doma - gabi, eviq - drzte sa, psychicky to musi byt strasne, ale neostava nam nic ine len verit ze buduci rok bude lepsi...

marion - tiez som si myslela, ze praca mi pomoze na to zabudnut, ale musim povedat ze navrat do prace je velmi tazky, hlavne ked vsetci vedia co sa mi stalo a ja sa musim tvarit aspon ako tak normalne... v robote si clovek este viac uvedomuje, co sa mu stalo, ja som bola minuly tyzden na tom lepsie ako teraz dva dni v robote...

velvet26
15. dec 2009

tento smailik som myslela 🙂

zuztek
15. dec 2009

inak uz mam tiez ciastocne vysledky z imunologie, zatial je vraj vsetko ok
a hematku a genetiku mam az v januari

velvet26
15. dec 2009

zuztek, veru, tazko pretazko sa vracia spat do prace.. 😖 no nic, nasu nadej ze to nabuduce vyjde nam nikto nezoberie..a musi to vyjst.. 😵

velvet26
15. dec 2009

zuztek, super, a co konkretne na tej imunologii skumaju, este to by som chcela v januari absolvovat..

snazilkant
15. dec 2009

podla , mna uz sme si dost vytrpeli, a nabuduci rok bude pre nas vellmi plodný a stastny az do konca

velvet26
15. dec 2009

aj ja si myslim...toho stastia som mala asi az prilis nielen v tomto roku, ale aj celkovo v zivote, akurat som nad tym tak premyslala, ze toto bola najhorsia rana osudu...hm... 😒

zuztek
15. dec 2009

ja som tam mala serologiu = vselijake patogeny - toxo, chlamydie, hepatitidy, listeria, yersinia,... potom mi dala robit zelezo, potom hormony vratane stitnej zlazy, a imunologicke poruchy = antifosfolipidovy syndrom, to by mali byt protilatky proti spermiam a tiez protilatky proti zarodku

cukruska1920
15. dec 2009

snazilka..hej robili....prvykrat som bola v 8tt a druhykrat v 11tt

zuztek
15. dec 2009

zajtra budem vediet viac, kolegynin manzel robi v tom labaku kde je moja krv, tak to budem mat z prvej ruky 🙂

snazilkant
15. dec 2009

velvet
ako hovoris, ked presne aj ja nadtym premyslam , skutocne v zivote mam vela stastia,
mam uzasneho manzela ... a vela inych veci.

takze my sme vlastne stastne zeny s ranami na srdiecku

snazilkant
15. dec 2009

uff, dvakrat , tak to ti posielam vela pozitivnej energie

a teraz si ok

cukruska1920
15. dec 2009

snazilka...dakujem... a ci som ok? dufam... ale strach uz bude stale

snazilkant
15. dec 2009

cukruska
tak strach urcite bude my by sme chceli zacat so snazilkovanim v januari to bude 5 mesiacov som som po kyrete, pojdem na kontrolu k dr. tak som zvedava, ci bude vsetko ok

velvet26
15. dec 2009

zuztek, tak podla toho co pises, tak vela veci z toho vysetruju aj na infektologii a endokrinologii...no a tie protilatky proti spermiam, to nebudeme mat ani jedna co sme tu, no nie...a proti plodu..hmmm..to netusim, no ked sme to potiahli skoro vsetky do 3 mesiaca, tak neodislo by babo aj skorej, keby boli tie protilatky? to su len take moje laicke uvahy..

cukruska1920
15. dec 2009

baby protilatky proti embryam maju len tie baby co nevedia otehotniet a my s tym problem nemame...a protilatky na embryo su spojene s protilatkami na embryo 😉

snazilkant
15. dec 2009

cukruska
no otehotniet sme problem nemali a dufam ze ani ten problem nebudeme mat, podla mna uz by sme nemuseli mat ziadne problemy,
hmm no ja mam teraz jeden velky PROBLEM som HLADNA 😀

cukruska1920
15. dec 2009

no ja mam problem a som rada ze sa na to prislo... a co sa tyka toho hladu ja uz som sa napapala...som si urobila vifon polievku

snazilkant
15. dec 2009

no mne nezistili nic ze som ok
no ale potom neviem preco sa to stalo

velvet26
15. dec 2009

cukruska, vifon polievky tie mam rada no najlepsie su tusim tie wishu, iba v bille som ich videla, no stoja za to..vyskusaj, ked cinska chemia, tak riadna, no nie? 😀
snazilka, dobru chut.. 😉

cukruska1920
15. dec 2009

.. no ja som rada ze viem pricinu...lebo keby mi povedia ze som zdrava tak by som isla dotoho s tym ze coked zas potratim...

velvet26
15. dec 2009

cukruska, urcite je to takto lepsie, ked presne vies, kde problem je a ako sa da vyriesit..urcite to do tretice vyjde, neboj... 😉

cukruska1920
15. dec 2009

velvet...mmh..dufam ☹

velvet26
15. dec 2009

cukrusik...nebojkaj, hlavu hore,idete do toho a mozno uz mrnusik je na ceste...moooc ti drzim palceky, ty budes urcite prva z nas, co jej to vyslo..aaaaleee, my sa k tebe s radostou neskor pridame... 😵

snazilkant
15. dec 2009

velvet
tak presne vellmi rady sa k tebe pridame k tebe ak budes tehu 🙂
lebo aj my chceme byt tehu

velvet26
15. dec 2009

snazilka...ty budes urcite predo mnou... 🙂 moc ti to zelam...my chceme zacat vo februari a mozno az v marci, ved uvidime, ako sa to s tym menzesom vyvrbi...

snazilkant
15. dec 2009

no ja budem urcite mudrejsia po 14.1 ked pojdem k dr.
tak uvidime ci budem pred tebou alebo spolu 🙂 tehu
ako nie spolu ale naraz 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre