Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

desmodka
5. mar 2009

dobre ranko...
janka neboj nie si sama.. aj mne povedal pol roka 😒

janulcek
5. mar 2009

Ahojte.Rano som bola na vyvolavačke..Začina ma pobolievat bruško,ale nerobim si plane nadeje,už minule ma bolelo a nič... 😠

jarka4982
5. mar 2009

Janulcek,drzim palce 🙂

janulcek
5. mar 2009

Dikes jarka.. 🙂

jankageo
5. mar 2009

jarka,desmodka - dik. Od pondeloka nastupujem do prace, tak mi ten cas asi rychlejsie zbehne. A uvidime, ak by sme mali vysledky skor, mozno aj o 5 mesiacov by sme mohli zacat 🙂

janulcek - urcite to vyjde 😎

jarka4982
5. mar 2009

Jaaaaaaaaj baby,tu zasa prsi...tak nemoz s malym von.No,co uz...ideme vysavat 🙂

domka28
5. mar 2009

ahojte....aj u nas prsi 😒
mam otazku...ak sa mozte zacat snazit az za pol roka...(mne povedal doki 4 mes.), to ale neznamena ze musime mat kazdy jeden sex chraneny? ved mimo ovu si nemusime davat pozor nie? 😉

desmodka
5. mar 2009

tu leje ako z krhli
janulcek.. musis verit z pride 😀
domka ked vies kedy mas ovu tak sa nemusis chranit... ja uz som si kupila pharmatex 😀 (ten to isti na pol rok) bo moj drahy odmieta kondom 😠 ... aj ho chapem...

domka28
5. mar 2009

desmodka a mas s nim uz skusenost s tym pharmatexom?

desmodka
5. mar 2009

domka nemam... ale vyzera to byt jednoduche tak uvidime 😀

lucka33
5. mar 2009

ahojte, čítam, že tu spomínate pharmatex - ja som ho používala asi 6 mes. po vysadení HAK a už by som ani nikdy nič iné nepoužívala ako ochranu, ja som s ním maximálne spokojná, použiješ to len vtedy, keď to potrebuješ, je to ochrana s vysokou účinnosťou a nijako telu neškodí (samozrejme, pokiaľ človek nemá alergiu na niektorú látku, ale to je výnimočné). Takže ja ho môžem len odporučiť, je to fakt spoľahlivé, my sme ho používali počas celého cyklu a išli sme naplno a vôbec som neotehotnela. Takže fakt super 🙂

desmodka
5. mar 2009

lucka tvoj prispevok ma potesil 😀, citala som o nom vela, tak dufam ze bude ucinkovat aj u nas a ze nebudu ziadne alergie 😀
som pocula ze ho chcu prestat vyrabat

lucka33
5. mar 2009

desmodka, už ho vraj pred nejakým časom prestali vyrábať, resp. dovážať sem, ale potom znova začali, veď ho používa hrozne veľa ľudí a je to fakt dobré, ajkeď nie najlacnejšie. Ale ja naň nedám dopustiť 🙂

domka28
5. mar 2009

....no to aby som si ho stihla kupit.... 😀

domka28
5. mar 2009

len tak pre info...co je lepsie krem alebo tablety?

desmodka
5. mar 2009

u nas stoji len 6 eur a na 16 poziti.. cize to je 2.7 eura na jeden sex 😀 😀, ale nic ine mi neostava...
domka sup sup do lekarne

desmodka
5. mar 2009

0,38 na jedne sex 😀 😀 pardon

lucka33
5. mar 2009

domka - ja som ešte pred nasadením HAK, kedysi dávno používala krém a teraz zas tie guličky, tie mi viac vyhovujú, lebo len rozbalíš a vložíš. Krém musíš naťahať do toho aplikátora je to ho aj viac, potom to aj dlhšie vyteká, tá gulička je menšia,takže nemáš potom toľko materiálu 😀
Iným vadí aroma tých guličiek, krém vraj viac vonia. Je to veľmi individuálne, každému vyhovuje niečo iné 🙂 Čítala som napr. že jedna baba ho aj prestala používať, lebo jej vadilo, že to vyteká. Ale podľa mňa to nie je také hrozné, vždy lepšie, ako pchať do seba hormony celý mesiac bez ohľadu na to, ako často máš sex..

domka28
5. mar 2009

no aky lacny sex nas caka 🙂 😀

domka28
5. mar 2009

....ved to...a pouzivaš to zakazdym alebo iba ked je ovu?

desmodka
5. mar 2009

lucka a tie gulicky musi ked vkladat??? staci pred sexom alebo o nieco skor????

lucka33
5. mar 2009

domka - ja som to používala počas celého cyklu, lebo som si jednak nesledovala plodné/neplodné dni, ani som nevedela, kedy mám ovu a jednak som vtedy nechcela otehotnieť, tak preto celý cyklus. Ale podľa mňa, ak si dokonale poznáš cyklus, tak stačí len okolo ovu.

desmodka - guličku si vložíš tak 5-10 min. pred stykom, aby sa stihla roztopiť a potom treba aplikovať dávku pred každým číslom, lebo jedna dávka zabije len jednu dávku spermií 🙂

baby, akurát dávajú v správach, že v Bardejove našli zastrelenú ženu s dvojročným synčekom 😖 Až mi zle z toho zostalo 😢

desmodka
6. mar 2009

dobre ranko zienky... ako sa mame???
lucka - no asi najprv skusim ten krem a uvidim ci mi to bude vyhovovat... bo tym gulickam moc neverim 😀

twiti
6. mar 2009

dobre ranko 🙂
No ja vam s tym neporadim nemam s takymi vecmi skusenosti,ale skusit by som mohla.
Lenze ani zdaleka netuim co je ten pharmatex a ako sa to uziva. Ked sa vam niektorej chce poucte ma 😀

janulcek
6. mar 2009

baby mam dobre spravy.Po včerajšej injekcii sa mi začali konečne spúštat..Huráááááá!!!!!

martinka211
6. mar 2009

janulcek no skvele konecne si sa dockala 😉

lucka33
6. mar 2009

twiti pharmatex. sk a tam máš všetky potrebné info 🙂 V skratke ide o chemickú antikoncepciu, ktorá zabíja spermie. Je vo forme krému alebo guličiek, obidve majú rovnako vysokú spoľahlivosť, z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že porovnateľnú s HAK 😉 Krém si zavedieš aplikátorom, ktorý je v balení, a môžeš ísť na vec 🙂 guličky si dáš tak 5-10 min.vopred, aby sa roztopili. Ja som použ.guličky, viac mi vyhovovali 🙂

Maťka ahoj - nová foto? OOOha 🙂 super 🙂 Tomi je ostrihaný? Som kuk fotos 😵

desmodka
6. mar 2009

janulcek super.. hned si aj foto zmenila?? 😀
twiti.. pharmatex.sk
lucka pekne zhrnute 🙂 na 1*

martinka211
6. mar 2009

luci cafko 😉 no vcera sme ho boli dat lebo mal uz asi 10cm vlasky a padali mu do oci a moja sestricka mu uz vcera aj sponku na ofinu dala 😀

lucka33
6. mar 2009

maťka no ale tomi iný fešáčisko s takýmto novým účesom 😵 Vyzerá byť taký "dospelejší" 🙂 Taký chlapec už, nie tak bábätkovsky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre