Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lea1333
22. júl 2011

@katus193 aj mas foto?jasne ja na to myslim;) jasne ze je vsetko v poriadku!a ako sa ta tema vola?posli mi do ip link na tu temu dik

katus193
22. júl 2011

@lea1333 skusala som robit ale ked odfotim tak na fotke neni nic vidiet mozno ak by som to dala do pc tak bude neviem,ale vcera som kupila poriadny test,lebo tie co mam mi pridu take o nicom,tak si ten test chcem skusit v nedelu urobit a z toho dam potom foto teda ak bude nieco vidiet 😒

lea1333
22. júl 2011

@katus193 jasne ze bude vidiet tak sa tesim inak kup si clear blue digital aj ja som si ho robila ked som bola a ukazal mi aj kolko som tehu a bola som 3+ ci ze ked som dosla na gynu tak som bola v 6tt fakt skus ho nemusis lustit ci tam su ciarky alebo nie!

katus193
22. júl 2011

@lea1333 no ten si nemam kde kupit,som v Rakusku a tu su uplne ine testy,ale uz som sa rozhodla ze sa nebudem tym stresovat,co ma byt tak to bude a hotovo.Len v nedelu skusim ten novy co som si kupila ten mi pri prvom tehu ukazal peknu ciarku 😉 ale tiez az 7 dni po vymeskani takze uvidime

lea1333
22. júl 2011

@katus193 a v rakusku nemaju clear blue?to sa mi nezda!a co robis v rakusku?

katus193
22. júl 2011

@lea1333 tak bola som tu v lekarni a nemaju aj v drogerke,mozno budu mat ale v nejakych velkych lekarnach v mestach ale nie tu kde som ja,je to mala dedinka.Ja tu zijem s mm

lea1333
22. júl 2011

@katus193 aha tak to tam mas super nie?aj tam pracujes?no vo velkych urcite a nejdete niekam do vedsieho mesta?lebo ten je velmi dobry fakt

katus193
22. júl 2011

@lea1333 ano pracujem tu a je tu krasne len je nam smutno za rodinou,nikoho tu nemame 😢 to by mse museli ist asi tak hodinku do vacsieho mesta

lea1333
22. júl 2011

@katus193 aha jasne a co tam robis ked mozem byt zvedava!no to je na prd ked tam nikoho nemate :( a na kyrete si bola tam?

odrik
22. júl 2011

@lea1333
Ved aj Ty si zlatko pridana v novej sukromnej temicke!!! Tam sa budeme citat!!!

odrik
22. júl 2011

@kejla
Ahoj moja, jooooj, no co narobis??? A mas asi pravdu, lebo ja som potratila v 10tt a mrcha mi prisla az po celych 9 tyzdnoch od kyretaze, takze same veselosti!!! Ale zvladnes to, a potom sa uz budes tesit na nove snazilkovanie!!! Drzkaj sa!

lea1333
22. júl 2011

@odrik ano uz viem dakujem,vam dieucatka moje

nany100
22. júl 2011

ahojte babule, tak ste sa odtiaľto odsťahovali? škoda ☹ ...ale všetkým držím palce v rovnakom snažení 😉

odrik
23. júl 2011

@nany100
Ahoj!!! Ved my Ta do novej nadeje berieme! Katuska nasa Ta prida, len ma teraz nejake tazkosti, idem jej hned napisat!!!

elise
23. júl 2011

ahote bola som včera pre výsledok, vrajdačo v genetike ale nerozumela som dobre, idem na kontrolu k doktorke buduci týžden.

katus193
23. júl 2011

@nany100 ahoj mame vytvorenu skuromnu skupinku a si v nej pridana,najdes nas na tomot odkaze 😉

elise
23. júl 2011

@katus193 aj ja môžem do sukromnej?

katus193
23. júl 2011

@elise jasne ved ty tiez patris k nam 😉

odrik
23. júl 2011

@nany100
Ahoj moja, uz si pridana, urob kuk na link od katus193!!! Tesime sa na Teba!!!

maculica
23. júl 2011

ahojte.mala som ist na kyretáž ale lekár povedal že necháme este maternici čas aby sa sama vyčistila aj sa tak stalo,čomu som velmi rada,chcem sa spytat ci neviete niektora kolko mi teraz potrvá menstruacia?ked mi skončí mam ist lekárovi na kontrolu ale nemám šajn kolko ta menstruacia bude teraz trvat.za odpoved dakujem

odrik
23. júl 2011

@maculica
Ahoj moja. Prva mrska moze byt silnejsia ako zvycajne a aj trosku dlhsia!!! Ja bezne mrsku mavam 4-5 dni. Teraz som mala 6, takze nic strasne, ale bola velmi silna ☹ !!! Katastrofa! Tak sa drzkaj! A ako dlho si po vycisteni???

maculica
23. júl 2011

@odrik ja sa este cistim cely tyzden.v pondelok mi to zacalo spinenim a potom to zomna vsetko vyslo von a teraz mam asi uz len menstruacnu krv,bolesti boli brutalne myslela som ze odpadnem.neviem kedy mi prejde menstruacia teraz,neviem ako sa maternica bude chovat ked sa sama cisty od toho.

odrik
24. júl 2011

@maculica
Prva mrska po kyretazi alebo spontannom cisteni by mala prist o 4-6 tyzdnov. Je to ale velmi individualne. Mne prisla az po 9 tyzdnoch. Ja som pptratila v 10 tt, takze som mala robenu kyretaz. Ved uvidis, drzim Ti palceky!!!

susi0303
24. júl 2011

@odrik ahojky...mozem sa ta spytat ako si zistila ze si potratila v 10tt?....mala si dake bolesti alebo si necitila vobec nic?....ci ti to povedal lekar na utz ze sa daco deje?...

odrik
24. júl 2011

@susi0303
Ahoj! Ja som zacala spinit, velmi malo hnedasteho vytoku. A kedze pri prvom syncekovi som sa s tym nestretla, radsej som zasla za lekarom. A lekar zistil, ze ide o tzv. Zamlknuty potrat (MA). Babatko sa prestalo vyvijat ☹ !

shania31
24. júl 2011

@odrik
@katus193
Ahojte, mozem sa aj ja pridat do temy "cakanie na zazrak...."?? 😝

renkaniki
24. júl 2011

@susi0303 Ahoooj..ja som zacala tiez spinit do hneda a pretos om sla hned na kontrolu a povedala mi v 11tt,ze sa plod prestal rast..ze sa to muselo stat uz oklo toho 6tt,lebo plod zostal 6mm a normalne uz mal meriat 5,6 cm....

renkaniki
24. júl 2011

@shania31 A nechces sa nam aj ukazat???? 😝

shania31
24. júl 2011

@renkaniki
nech sa paci 🙂

renkaniki
24. júl 2011

@shania31 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre