Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

solinkarka
12. jan 2011

@bajonelka akoze ze si znova tehu?

bajonelka
12. jan 2011

@hagarka pozream to na internete ale nieje tam nejak vysvetlene čo to je, iba tak všeobecne o tom písane...uvidím, opýtam sa, ked pôjdem na vyšetrenie po menštruácii, čo to je,

bajonelka
12. jan 2011

@solinkarka nie mojaaa, tie moje detičky čo mi umreli☹

hagarka
12. jan 2011

@bajonelka ....je to nejaká mutácia, ktorá ti v bežnom živote nemusí spôsobovať žiadne ťažkosti, ale v tehotenstve môže spôsobiť že sa do placenty uložia zrazeniny.......alebo že plod sa odlúči. Má to niečo dočinenia myslíma j s metabolizmom kyseliny listovej...takže kto má túto poruchu môže ju jesť aj na tony, ale telo ju nedokáže využiť...Ak sa zistí tak sa v tehotenstve pichá Fraxiparín(na riedenie krvi). Ja čakám na výsledky...........

bajonelka
12. jan 2011

@hagarka Dakujem za vysvetlenie, pochopila som...DRZIM TI PALCE VELMI!

hagarka
12. jan 2011

@bajonelka ...aj tu je taká skupina....tromboílie....je toho veľa

bajonelka
12. jan 2011

@hagarka áno, akurát som s ak tomu nejako dopátrala, ešte sa tu nejak nevyznám...inak po menštruácii sa môžem milovať ? : )

hagarka
12. jan 2011

@bajonelka ....myslím že hej....sama budeš cítiť, kedy je ten správny čas

bajonelka
12. jan 2011

@hagarka dakujem za odpovede 🙂 si veľmi zlatá, fakt

solinkarka
12. jan 2011

@bajonelka jaaaj tak to je v pohode aj ho tiez nosim v penazenke na pamiatku ale nesnazim sa na nan divat aby to nebolo este horsie 😒

bajonelka
12. jan 2011

ja som mala aj fotky zo sona, aj tehot.knižku roztrhala som to

bajonelka
12. jan 2011

@solinkarka Inak ty si sa kedy vydala, a koľko si s manželom?

hagarka
12. jan 2011

....povedala som si, začína sa nový rok tak všetko (hlavne to zlé) čo sa stalo v starom roku nechám tam..........a začnem odznova.......čakám na výsledky a podľa toho sa zariadim..........ja ako keby som mala zlú predtuchu, nemám ani obrázok zo sona, nerobila som si ani tehot.test a ani tehot. knižku som nechcela.........takže bez stopy....len v srdiečku nosím spomienku ☹

solinkarka
12. jan 2011

@bajonelka ja som neni este vydata..sme iba zasnubeny ale uz nejaky ten rok byvame spolu...tento rok sa chceme vziat

bajonelka
12. jan 2011

super, držím palce, ani ja neisom vydatá...koľko ste spolu?som ťa dlho nevidela, sice už n apokec nechodím

solinkarka
12. jan 2011

@bajonelka no ja tam uz tiez nechodim...sme spolu vysse dvoch rokov..a vy ste kolko spolu?

bajonelka
12. jan 2011

@solinkarka tak už dva roky...ale kao keby somsním bola celý život

rena
12. jan 2011

@bajonelka joj to je mi luto a ak si mala zapal maternice pred tim ti nedali antibiotika

rena
12. jan 2011

@aj nam sa podarilo na 1 krat na svadobnej ceste tak dufam ze ozaj to teraz bude na ostro tesim sa na ro nech uz to je aby sme sa mali s coho tesit

rena
12. jan 2011

@hagarka urcite ved to bol zasah do maternice teraz co mam casopis mama a ja tam pisu ze as 6 mesiace sa ma cakat.ale to je vela podla mna 3 mesiace je to akurat

rena
12. jan 2011

@solinkarka ja som testy vyhodila radsej a knizku si nechali v nemocnici ale manzel ak som prisla sz nemocnice tak vsetky knizky vypratal vsetky veci nechcel aby som si pripominalo.ale vsetko cas vyriesi a uy sa tesim ze sa budeme moct snazit onedlho

rena
12. jan 2011

@hagarka aj ja som zvedava teraz cakam na genetiku ze co tam vlasne zistili.a potom z manzelom ideme na genetiku vysetrenia tak uvidime.a drzkam palce aby to tvoje srdiecko onedlho naplnilo dobrou spravou

hagarka
12. jan 2011

@rena ....díky Reni...........aj ja si myslím, že čakať 3 mesiace stačí.....možno pre telo by bolo dobré aj tých 6, ale na psychiku stačia aj tie tri....aj ked sa to hneď nepodarí, ale ten pocit, že sa pokúšaš a môže sa to podariť je povzbudzujúci 😉

tututu
12. jan 2011

Ahojte babuľky, prosím, kde mi príde výsledok z histologie z kyretu- k môjmu doktorovi, alebo si mám zájsť do nemocky pre to?.....
Pozdravujem Vás, a prajem dobrú noc

evka1984
13. jan 2011

@tututu ja som si musela ísť po nej osobne, ale nikto mi nič nevysvetloval len mi to sestrička strčila do ruky medzi dverami... a ja to zase strčím môjmu dyndáčovi do ruky na KO nech sa vyjadrí... asi tak u mňa 😀

evka1984
13. jan 2011

@rena reni kde ste boli na genetike? a kolko ste čakal na termín?

rena
13. jan 2011

@evka1984 ahoj este sme neboli mame ist som zvedava pocula som ze sa tam caka dlho .ja teraz cakam vysledky na tie co mi robkali s babetka dali to na genetiku.a ti tiez ides na genetiku

evka1984
13. jan 2011

@rena nie ja nejdem mne to doktor ani nenavrhol a pochybujem že mne ho poslali na genetiku... len sa pýtam lebo tiež viem že sa tam dlho čaká a niektoré ženy dokoncachodia až do prahy kvoli nej.

silvia371
13. jan 2011

ahoj dievcata, tak zial sa k vam pridavam, prave som sa vratila z kontroly a srdiecko nebije, pred dvoma tyzdnami bilo, ale od zaciatku som mala problemy, v podstate uz strvrty tyzden stale spinim, takze ma caka kyret....

lucka1987
13. jan 2011

@silvia371 ☹ to mi je luto ☹ chce to vela casu a podpory partnera alebo blizkych.. aj ked ja som najradsej vtedy bola iba s mm. nikoho som ineho nepotrebovala vidiet...v ktrom si tt? a co sa vlastne stalo vies?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre