Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucianak
12. feb 2012

Baby, čo myslíte??? Včera sme mali s manželom ťuťulky a ráno zo mňa všetko vyšlo ☹ Prečoooo?? Mali nejaké spermijky šancu prebojovať sa??? Teda jedna by aj stačila... 😀 Nemám síce ešte ovulku, ale človek nikdy nevie...

kacena85
12. feb 2012

@lucianak to faaaaakt,ja som este mimo z toho.v noci som sa zobudila a dumala,ci sa mi to nesnivalo.ved po viac ako roku a len tak a dva dni pred zakrokon
No behli sme vcera hned na pohotovost,ze vsetko ok,ze mam dojst dnes medzi 1-2 na prijem do nemocky,ze sak noxno pondelok uz krvacat nebudem,ze ked som objednana a tolko cakam nech dojdem.dr bola velmi zlata a nechapala ze po roku?datum mi nestela verit ;)

kacena85
12. feb 2012

@lucianak moja neboj isto nevyslo uuuplne vsetko ;)

lucianak
12. feb 2012

@kacena85 Tak super, ešte keď si takú dokinu vystihla. Tak už len nech ťa pozrú a zhodnotia, že všetko je oki 🙂

lucianak
12. feb 2012

@kacena85 Všetko asi isto nie, ale aj tak... Predtým sa mi to nestávalo. Veď nie som alergická, ani neodmietam spermie. veď mi to vyšlo v testoch, tak prečo?

kacena85
12. feb 2012

@sabaka neboj dojde nemysli na to hlavne ci dojde kedy dojde.dojde a hotovo a ano do tych 6 tyzdnov.to mas ako sestonedelie vlastne
Len chod von,krasne je na slniecku,to ti pomoze

bambi2
12. feb 2012

@kacena85 super sprava!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 tesim sa s tebou!!!!!!! 🙂

kacena85
12. feb 2012

@lucianak ja teraz v podvedomi ani necem ist do nemocky ale radsej.bude ako bude.ale viiiiis jak tesiiiim
Aj mne sa stane ze niekedy zo mna vyjde trochs,inokedy nic,potom viac.chi mozno tam mal velku zasobu....;) mam konecne dobru naladu tak pekne ju maj aj ty,pozri ako je krasne vonku,a vobec nestresujem z tej nemocky.nechapem

kacena85
12. feb 2012

@bambi2 dakujem si zlata len dufam, ze budu pekne chodit kazdy mesiac a bude uz vsetko ok viac ako rok som na ne cakala fuuu 😔

hariet
12. feb 2012

@kacena85 juuuuj to je uzasneee, tesim sa velmi s tebou!!! 😵 😵

kacena85
12. feb 2012

@hariet dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem tento rok bude lepsiiiii ved uz to zacalo 😀

bambi2
12. feb 2012

@kacena85 bude neboj.. zacni pit alchemilku a bude to uz iba lepsie a lepsie!!! a o par mesiacov nam tu napises, ze si tehu 😵 😵 😵 😵 😵 uvidis to! 😉

kacena85
12. feb 2012

@bambi2 si zlataaa, no alchemilku som pila po potrate stale den co den, ale uvidim co povedia dr a podla toho budem robit, ale min tri mesiace chcem vypnut od toho vsetkeho 😔

eileeen
12. feb 2012

@sabaka no mne prave aj mol gynekolog povedal, ze mozem zacat uz po prvej ms 🙂
dnes som sa o tom rozpravala s manzelom, takze zacneme asi teraz- teda po druhej ms, ktoru prave teraz mam, ovulacne testy uz kupene 😉

kaculiatko88
12. feb 2012

@kacena85 Tak to je dobrá správa, že si dostala kramy ... 🙂 🙂

sabaka
12. feb 2012

po prechadzke a napapana (svokra robila pecene kuriatko) vsetci sa o mna prikladne staraju. aj tak sa uz tesim do prace bud. tyzden, konecne ine prostredie a ine myslienky xxxx

kacena85
12. feb 2012

Babenky tak po pol hodke ma prepustili z nemocky....ze zakrok nemozu robit.tak mam ist gynekol a cakat ci pride aj dalsia mrcha.tak dufam,ze uz hej ach jo

sabaka
12. feb 2012

@kacena85 sestonedelie?! to som si predstavovala inak.... ☹ ach jo.

bambi2
12. feb 2012

@kacena85 neboj, dopadne to dobre!!!! ked uz je prva tu tak pridu aj dalsie.. teda ak nebudes tehu 😉

kacena85
12. feb 2012

@sabaka akurat cakam na prepustenie z nemocky,no ale to ti moze dojst aj skor

kacena85
12. feb 2012

@bambi2 tak zakrok robit nebudu...ze treba cakat ci dojde dalsia mrcha a uvidi sa

sabaka
12. feb 2012

@kacena85 to si si v tej nemocnici ani dlho nepobudla 🙂 hadam druha mrcha dojde presne ako hodinky!
ved hej, moze dojst aj skor, ja len ze sestonedelie si asociujem s malym ruzovuckym babätkom v naruci ako najstastnejsie obdobie a to co som ja "vyfasovala" je skor ako zly film

kacena85
12. feb 2012

@sabaka no akurat som sa hore dole prezliekla a idem het.neviem ci sa mam tesit alebo nie.uvidim co bude dalej.mali sme zrovna tu smolu ale neboj aj nam to vyjde

monika2712
12. feb 2012

@kacena85 moja tak aj tak dobre.. a mat to intenzivne stale to krvacanie? bolesti ako?

kacena85
12. feb 2012

@monika2712 no len dufam,ze bude vsetko ok a ze sa nebudem muset objednat na zakrok zas a cakat dva mesiace.vrr.no vcera menej,dnes sa mi riadne rozbehlo fuu.bolesti tiez dost hlavne ked sa hybem.
Zajtra myslim na teba o 9

monika2712
12. feb 2012

@kacena85 dakujem 😉 drzim palceky nech sa ti to uz znormalizuje.. 😉 ja uz odpocitavam hodiny.. dnes bude tazka noc.

kacena85
12. feb 2012

@monika2712 ti verim,ja sa cudujem,ze som vcera zaspala ale som bola taka ubolena.pockaj moj gyndos odpadne xi,sak aj ten v nemocke.rok ste nemali?a vcera vam zrovna dosli?no nechapem.kuk jak keby som si to vybavila nejak ze no a cil sa spustitw
A pekne mi tu napis,neeeze nas nechas v napati...xi od rana nonstop konik zapnuty

monika2712
12. feb 2012

@kacena85 no pridem asi az okolo 10tej do prace, tak potom ked sa dostanem na kona napisem.. pripadne zmobilu.. pozeraj fotoblog moj, lebo nebudem stihat pisat do kazdej temy babam 😉

kacena85
12. feb 2012

@monika2712 ok tak budem cakat a neboooj zajtea pojdes hrda s knizkou ;)

monika2712
12. feb 2012

@kacena85 no dufam, len potom este zamaskovat ten priblbly stastny usmev v praci 😀 neviem ci sa mi to podari.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre