Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kaculiatko88
11. mar 2012

@kacena85 tak to je super. Len tak ďalej. 🙂 🙂 A potom keď to budeš najmenej čakať tak bude super kinder prekvapko 🙂 🙂 🙂

sabaka
11. mar 2012

@kacena85 @bambi2 no kocky, u mna doma dnes ako na zabijacke 😀 tak silna mrcha ako este nikdy. na moje velke stastie mam volno, v praci by som stale musela utekat na wc

sabaka
11. mar 2012

@kacena85 dnes ma nieco velmi znechutilo... dozvedela som sa o reciach jednej "pseudo-kamosky" ktora - potom ako sa nahodou od niekoho ineho dozvedela o mojom potrate - zahlasila ze 'dobre ze som potratila, lebo uz som aj tak prilis stara na to byt matkou'. nemam slov.
existuju ludia ktori sa jednoducho tesia z cudzieho nestastia...

hariet
11. mar 2012

@sabaka ahoj, taketo reci jednym uchom dnu druhym von...ja sa hlavne cudujem tomu, kto zabezpezi, aby si sa o takychto "reciach" dozvedela...iste velmi citlivy clovek 😖 Kasli na to, hlavu hore 🙂

sabaka
11. mar 2012

@hariet aj tak ma to rozcarovalo asi je to cira zavist lebo ta dotycna ma uz roky statut milenky bohateho starsieho muza, ktory si ju nikdy nevezme a deti urcite nechce - ved uz dve dospele ma. no a ja mam uzasneho zivotneho partnera a ak boh da, este bude aj dieta a ktovie, mozno aj dve 🙂 ak stihnem, pravdaze 🙂

vejvass
11. mar 2012

@sabaka tak to ma podrz ale ANO existuju aj takyto ludia ☹
Ja som mala kamosku ano uz iba mala ale to je na vela samozrejme ze ked sa stretneme tak sa tvarime ze sa stale akoze kamaratime teda prehodime par teplych slov a tym to aj hasne ale ona je ten typ taky vestecky viete co myslim?
Namiesa aj napoj lasky ci ako vraj ho priliala svojmu ex manzelovi aby sa od nej nemohol odputat no a take veci....Ci tomu verit fakt neviem viem ze ma 37 r a tiez strasne tuzi po babatku.No ja som sa s nou prave stretla a ona sa ma opytala ze no ako sa mam a ze co druhe neplanujem?A tak som jej povedala ze ale ano uz som tehu a ona ze ano tak predsa mala ta vestica pravdu.A ja ze aka vestica a ona sa zarazila ze ale dala som sa vestic a opytala som sa aj na teba a tak.No dalej som to uz neriesila.No a potom som potratila mozno si to namyslam ale dufam ze ma neprekliala 😠
Zarazilo ma to ze ked sa niekto dava vyvestit ci sa opyta aj na staru znamu?To som sa jej tam ako zaplietla do toho vestenia nechapem ale co uz.

sabaka
11. mar 2012

@vejvass tiez dobra haluz s tym vestenim nuz asi ta ma ta kamoska tak "rada" ked sa teda aj na teba spytala nie? 😕
ja na vestenie velmi neverim na ludove liecitelstvo a psychotroniku zato ano

kaculiatko88
11. mar 2012

@sabaka Tak u mňa podľa veštice by som mala maž dieťa v roku 2012. Sestra bola pred rokom a pýtala sa na mňa. 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale ja vešteniu neverím, lebo ľudia sa menia a tak isto aj ich cesta a osud. A myslím si, že nikto to nevie odhadnúť na 100%.

bambi2
11. mar 2012

@sabaka tak takychto ludi milujem!!! 😖 a ze kamoska?!! 😖 😖 preco sa radsej nestara sama o seba?!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sabaka
12. mar 2012

@bambi2 🙄 presne tak. aale uz som to vypustila z hlavy 🙂 chudera je to! mam mrchu taku silnu ako este nikdy... neuveritelne! nuz, nech sa len precisti vsetko pekne lebo uz chceme tento mesiac zacat

kacena85
12. mar 2012

@sabaka neboj maternica sa precisti a mozte snazilkovat,mne uz mrchana skoncila tak oddnes meriam,tebe cca by mala kedy koncit?budeme skoro na rovnako.
A k tej akoze kamoske nemam slov,nepochopim ani jednu zenu co nieco taketo zle vypusti z ust.kasli na nu,ved to je ozaj cista zavist jemine

anuska30
12. mar 2012

ahojte.Dievcata,viete mi niektora poradit? Ovulku som mala az 22 den od menstruacie.Kedy by som mala dostat menst.? /dufam,ze uz nepride. Ovulku som mala pravdepodobne 6.3..V podelok mi lekar pichol pregnyl 5000 a v utorok to na 99 percent prasklo.Urobila som si dnes test a nic.Bol to taky za 2 eura 2ks takze asi nic moc,ze? Aky ste si vy kupili a po akej dobe vam ukazal ci ste tehu.alebo nie, Tento mi ukazal len / ☹ S akym mate prosim vas,skusenosti? dakujem

sabaka
12. mar 2012

@kacena85 ahoj no mne by mala mrcha skoncit o 3 dni ale tak tazko viem odhadnut kolko bude tentokrat trvat 😕
hej to budeme fakt skoro narovnako 🙂 no som zvedava teda ako budeme napredovat 🙂

kacena85
12. mar 2012

@anuska30 naj je mamatest a hlavne test 10tkovy,a skus az ked bude mrcha meskat,po ovu by mala byt ovu od 10-14 dna,este bolo skoro testovat min 10 den po ovu

timona
12. mar 2012

je nutne ist na kyret v 4-2tt?ved kebyze si nespravim test ani by som nevedela ze som tehotna, este mi ani MS nemeska...

timona
12. mar 2012

treba byt doma na PN po kyrete?A ako dlho?

kaculiatko88
12. mar 2012

@timona jasné minimálne 10 dní 🙂

kaculiatko88
12. mar 2012

@timona prečo uvažuješ o kyrete??

kaculiatko88
12. mar 2012

Ahojte babenky ...
máme // na testíku. Dnes u dr. potvrdené tehotenstvo. Bolo vidno len vačok. Keďže som chorá povinná PN a ležanie v postieľke. O dva týždne kontrolné USG. Dúfam, že do tretice nám to vyjde a dočkáme sa s manželom malého drobca. 🙂 🙂

poisonblu
12. mar 2012

@kaculiatko88 jeej, blahozelam..tento rok sa teda dari 🙂 a kolky tyzden ti to vychadza?

kaculiatko88
12. mar 2012

@poisonblu 4+3 tt. Ale najšťastnejšia budem ak bude všetko OK a prejdeme aj do 4 mesiaca. Až potom si vydýchnem. Ale ďakujem 🙂 🙂

poisonblu
12. mar 2012

@kaculiatko88 tak drzim palce, neboj, bude to ok..aj ti nieco nasadil na udrzanie?

kaculiatko88
12. mar 2012

@poisonblu nie nič mi nedal. Žiadne lieky. Iba že mám byť doma a ležať kým nevyzdraviem a potom sa uvidí.

sabaka
12. mar 2012

@kaculiatko88 @poisonblu vidim ze som sa "pridala" do spravnej temy - vsetky tu pekne rad za radom // 🙂
gratulujem @kaculiatko88 a hlavne sa opatruj doma a pekne oddychuj

sabaka
12. mar 2012

@anuska30 testovat asi az po uplynuti 10 dni od ovu, predtym to nema zmysel clovek sa len zbytocne nervuje 😉
s ovu testami ktore sa daju kupit na SK zial nemam vobec ziadne skusenosti tak to ti asi nepomozem....

timona
12. mar 2012

@kaculiatko88 nakolko to s mojim tehotenstvom nevyzera ružovo, HCG stagnuje, na ultrazvuku nic nevidno

bambi2
12. mar 2012

@timona este nehadz flintu do zita... prehod si termin a chod az o 2 tyzdne k dr.. to uz urcite volaco uvidi!!!!!

boga28
12. mar 2012

@timona držím palce ja som bola na kyret v piatok pretoze prestala byť akcia srdiecka a zacala som krvacat ☹ bola som v 10 tt

bambi2
12. mar 2012

@kaculiatko88 hej, gratulujem! drzim palce nech vsetko dobre dopadne!!!! 🙂 a vitaj v klube novembroviek 🙂

timona
12. mar 2012

@bambi2 ja neviem, ja uz cakat asi nevydrzim, moc dobre to psychicky nezvladam...to dnešne HCG je skratka zle, aj ked bude v stvrtok o cosi vyssie, aj tak to znamena ze nieco nie je v poriadku..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre