Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

sisa2
11. dec 2009

nie je tam, ze mal nejaky surny pripad, tak je fuc. a mobil nanho nemam. ach jo. tak idem, ked bude zle, tak som na slovensku, hadam sa o mna postaraju. i ked dufam, ze nebudem musiet vyuzit taketo sluzby.
cize ked zacnem nahodou krvacat, mam hned letiet????

janirea
11. dec 2009

hlavne ak by si dostala bolesti urcite chod hned

samotne krvacanie by nemalo byt take zle, ze sa to spontanne spusti,,,,aspon sudim podla seba, ze ja som tak fungovala 2 tyzdne

sisa2
11. dec 2009

dik janirea, si fakt moc moc zlata.
tak sa najneskor v utorok ozvem, ked uz bude po ☹

janirea
11. dec 2009

sisa,,,mne velmi pomohla tato tema a zienky co su tu,,,tak sa snazim aj ja pomoct 🙂

,,,ja tu tiez cez vikend nebudem, tak budem citat najskor v pondelok,,,dufam, ze lepsie spravicky

zuztek
11. dec 2009

ahoj sisa, si na tom presne ako ja alebo lu.lu., tiez sme cakali cely vikend, a bolo to fakt na nic, ale uvidis ze den po dni sa to bude zlepsovat, a hlavne v pondelok, ked uz bude po tom, budes sa citit lepsie...
co sa tyka vikendu, asi by bolo lepsie zostat doma, mne doktor povedal ze sa to moze spustit kazdu chvilu a ze potom tu bude ako sopka... tak som dufala, ze do pondelka vydrzim... ak by sa to spustilo cez vikend, tak som mala hned prist

janirea
11. dec 2009

zienky, idem ja uz koncit na dnes
majte sa a pekny vikend aspon v ramci moznosti
docitam vas pondelok

zuztek
11. dec 2009

lu.lu - ja som koncila v 2005, tak sa asi nepozname, ked tak mozno z videnia 🙂

lu.lu.
11. dec 2009

pekny vikend, janirea 🙂

zuztek- a si hygienik, ci vseobecna veterina? poznam zopar ludi,co koncili 2005....ak si byvala na intraku, tak z videnia isto 😉 .....svet je maly

zuztek
11. dec 2009

inak, bola som dnes na kontrole (11.den po), stale spinim, dokonca ma vcera boleli vajecniky a spinenie sa zhorsilo...
ale vraj na USG bolo vsetko ok, dokonca uz mam maternicu v normalnej polohe, pred otehotnenim som mala retroflexiu (a to je horsie pre spermie a oplodnenie), tak som sa celkom potesila a prvykrat po zakroku som si optimisticky povedala, ze buduci rok sa to podari... 🙂))

zuztek
11. dec 2009

lu.lu. - VVL, ale nebyvala som na intraku

lu.lu.
11. dec 2009

tak super spravicky zuztek 🙂 , este ti aj maternicu napravili. aj ja som VVL, napr. Zola Kulacsa si isto poznala, nie?

zuztek
11. dec 2009

hej, hej, poznala, ale nebol v mojej skupine

zuztek
11. dec 2009

este k tej prvej MS - kamoska mala po 3,5 tyzdnoch od zakroku, ale len taku slabu, ze 1 den + 2 dni spinenia, ale asi to tak ma byt lebo ta sliznica asi este nestihla tak narast ako zvycajne
som zvedava ako dlho budem cakat ja... vcera ma tak boleli vajecniky ako pri ovulacii, ale to sa mi zda este skoro, ci nie?

lu.lu.
11. dec 2009

zuztek- myslim, ze prvy cyklus po kyrete je asi dost odlisny od "normalnych". ja som niekde citala,ze vo vela pripadoch ani ovulacia prvy cyklus neprebehne, neviem, co je na tom pravdy. ja si chcem dat otestovat hladinu progesteronu, lebo ja uz som pred tym mala druhu polovicu cyklu spotting a teraz po kyrete tiez dost som spinila.tak neviem, ci nemam znizenu hladinu..... 😒

micicka
11. dec 2009

ahoj dievčatá, ja vás len takpozdravím, asi tu teraz nikto nie je,a le nevadí 🙂

no to čakanie cez víkend na zákrok nie je bohvie čo. ja som potratila spontánne, ani som veľmi nekrvácala, ale robili ma v sobotu. asi je to prípad od prípadu iné.

no mňa dnes dosť brucho mrchaté bolí, som z toho unavená, ale som aj rada. prvú som mala úplne normálnu, 6 dní, zdalo sa mi, že o trošilinku slabšiu ako inokedy. a lulu, čo sa týka toho slabého špinenia, ja som včera začala len tak trošku, už som myslela, že je to tu a potom nič, až dnes sa rozbehla, tak možno aj u teba to tak bude 😨

sekina
11. dec 2009

ahojte babky, tak som tu zase po dlhsom case, mala som skolenie a vecer som vzdy padala od unavy, tak som rada, ze aspon cez vikend bude trosku viac casu, som na vas hrda, ake ste vsetky statocne, ako sa drzite a ako jedna druhej pomahate, ja som po kyrete 2 tyzdne a v tych najhorsich chvilach ste mi okrem mojej rodinky pomohli hlavne vy...aj ked stale na mna pride slaba chvilka, ked sa vyplacem, ale to vsetky poznate... ☹ pajem vsetkym pekný vikendik a este sem mrknem 🙂

ivanap6
11. dec 2009

ahojte kočky, aj ja vás chcem pozdraviť, asi sa všetky venujete svojim polovičkám.
ja som dnes konečne na 12.deň po operácii prestala špiniť, tak sa teším 🙂 len aby som to nezakríkla 😲
krásny víkend želám aj ja

lu.lu.
11. dec 2009

ahojte,

micicka, dufam to tak bude, ale dnes som naozaj min. spinila 😒 , tak uz sa sama v sebe nevyznam...inak, uzivas stale ten detox, ci si si dala pauzu?

ahoj sekina- dlho som o tebe nepocula 😉

my sme sa nedavno vratili zo synovej skoly, mali vianocne divadielko, taky boli zlatucki, sme fotili a natacali o sto tristo 😅

a teraz si asi otvorime vinko- mozno to tu mrchu mrchatu urychli 😕

lu.lu.
11. dec 2009

baby, kde ste?? co uz vsetky snazilkujete? 😕 😕 😕

cukruska1920
11. dec 2009

ahoj lulu...ja som tu

lu.lu.
11. dec 2009

ahoj, cukrus? ako hemato?

cukruska1920
11. dec 2009

no to netusim...zaciatkom januara az budu vysledky...

lu.lu.
11. dec 2009

tebe myslim zistili MTFHR mutaciu alebo nieco podobne? preco ti museli robit dalsie testy?

cukruska1920
11. dec 2009

hej zistili mi to...ale to mi zistil gynekolog a potom sa este posiela na hematologiu a tam robia take podrobnejsie vysetrenia...proste vsetko aby sa predislo dalsiemu potratu....idem si lahnut...rano vstavam...tak pa

lu.lu.
11. dec 2009

paa

trinitka87
11. dec 2009

cukruska, presne to iste mi hovoril dr, ze po vysledkoch a ked sa nieco zisti sa posiela na hematologiu a aj tam beru zase krv na dalsie vysetrenia, a v pripade dalsieho tehu sa tiez navstevuje hematologicka a nastavuje liecbu

lu.lu.
11. dec 2009

nuda. baby, flakate to tu 😀 ....idem ja

velvet26
11. dec 2009

ahojte babulenky moje...
az teraz som k vam zavitala...bola som u nasich, a manzelik na takom vianocnom posedeni z prace..uz sme dosli domenko, dala som prat a pekne uz mozem sediet pri laptopiku s vami.. 🙂
idem si precitat, co ste za cely den popisali...

velvet26
11. dec 2009

babule..tak tusim som tu aj ostala sama, ci nie? 😅
sisa, uplne viem ako je to cakat cez vikend, mne to povedal dr. 27.10 ze je to asi mrtve..bol utorok, cakala som do piatku, na sone to iste..v pondelok bola posledna sanca...nic..tak som si prezila cely vikend..akurat boli dusicky, tak to bolo o to smutnejsie, ze sme chodili po hroboch a palili sviecky.. ☹ no a kyret som mala az v stredu..potom sa mi konecne ulavilo...drzim ti moc palceky, uz nech to mas za sebou a mozte ist dalej..bude dobre, uvidis.. 😉

lu.lu.to si uz mala asi prvu mrsku..sice slabu no podla mna to bolo ono, uvidis, mozno sa to este rozbehne...
ja stale nic..normalne mam nervy na to, ze mi davali tu vyvolavacku vtedy, ja som mala normalne dlhe krvacanie pri tom ako pri menzese..ked mi to pichli hned som citila ako sa mi z toho vyhodil pupak na brade..to muselo byt ake kvantum hormonov, ci coho? teraz ma z toho asi moje telo chaos, 5 tt a nic...no budem cakat az dokial nedojde prirodzene, nechcem ziadne vyvolavacky, nech sa telo s tym samo vysporiada...co myslite vy???
inak, vzdy som mala menzes ako hodinky na 28 den...tak hadam sa to da coskoro do normalu..

lu.lu.
11. dec 2009

este tu aj ja strasim velvet, ahooooooj 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre