Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lu.lu.
15. dec 2009

ako janirea, tiez zacinam byt zmatena zo vsetkych moznych vysetreni,ktore sa mozu absolvovat, ja som ani nevedela, ze genet. vysetrenie krvi ti robili u tvojej gyndy 😕 .... tebe tam robili aj toxo, rubeolu,ze?

janirea
15. dec 2009

rozmyslam, ze bud hned zajtra po jedenastej lebo skor nerobi,,,,alebo potom hned vo stvrtok rano 🙄 ,,,,a necham si vysvetlit ten papier z tej krvi,,,,,a asi hned aj predpisat tie injekcie,,,,,nebudem cakat

lu.lu.
15. dec 2009

cim skor, tym lepsie, nech vies, na com si 🙂

janirea
15. dec 2009

ano,,,,toxo, rubeolu, mononukleozu a chlamidie,,,a cyto v ramci preventivky,,,toto som mala aj zaznacene, aby som na nic nezabudla,,,,no a ta krv prekvapila aj mna 😕

a uz ani len netusim, ze co sa teda robi standardne a co nie

micicka
15. dec 2009

janirea, ešte neviem kedy pôjdem na hemato, tá moja známa to musí dohodnúť,ale sľúbila, že ešte tento týždeň, tak dúfam, že naozaj.
toxo by som si chcela aj ja dať urobiť, ale dnes som na to u obvodnej zabudla - do kelu, ma to srdí, ale keď si pôjdem pre výsledky, tak sa na to opýtam. mne dnes zobrala aj na celiakiu lebo mi niekedy býva tak zle, že až a tiež hovorila, že dá urobiť tie chlamidie, tak sa normálne teším, že mi dala všeličo možné vyšetriť a robila tam krížikov, že až.... 🙂

lu.lu.
15. dec 2009

ja som volala po tie vysledky, povedali, ze su v poriadku, ale chcela som vediet, ze co presne mi zistovali (lebo myslim, ze anglicke a slovenske labaky mozno zistuju odlisne veci), tak mi ma lekarka dnes poobede zavolat, tak cakam.............nechcem si totiz mysliet, ze vsetko je v poriadku a neskor zistit, ze mi robili len nejake zakladne vysetrenia 😒

micicka
15. dec 2009

to máš super lulu, že ti lekárka zavolá, ty kokso to je nezvičajné. tak dúfam, že ti nadiktuje dlhý zoznam všetkého možného 😉

lu.lu.
15. dec 2009

micicka- cim viac, tym lepsie.....ja by som bola najradsej, keby ma otestovali od hlavy po patu 😀

micicka
15. dec 2009

to by bolo aké dobré, keby nám všetko pozisťovali. ale keby mi vôbec nič nenašli, tak by som im neverila 😅

micicka
15. dec 2009

že nezvyčajné s "i", čo som mala zo Sj ??!!

janirea
15. dec 2009

baby,,,vidite, ake uz budeme zorientovane vo vselijakych vysetreniach 🙂 ,,,len skoda, ze na vlastnej koži
skoda, ze sa clovek neda napojit na nejaky PC a ze by vyhodilo vsetky chybove hlasenia,,,to by bolo jednoduchsie 😀

micicka
15. dec 2009

juj dievčatá, mne už končí druhá mrcha mrchavá, ešte vyčkám aspoň na výsledky od obvodnej, uvidím, kedy sa dostanem na tú hemato a potom sa rozhodnem, že čo ďalej 😉 či sa na to dáme, ale tiež už nemám veľa času, ach tie roky, ako to letí 🙂
keby aspoň všetci dr. mali rovnaký názor, že kedy znova skúšať!! kto sa v tom má vyznať 😠

janirea
15. dec 2009

idem ja uz prchnut z prace,,,ahojte

micicka
15. dec 2009

janirea, ale keď si zase uvedomíš, aké rôzne chybové hlásenia vydávajú tie pc! možno by nám vyšlo, že už nežijeme 😀 mne minule auto začalo hlásiť také alrmi, že som myslela, že za chvíľu buchne a nakoniec to bola len jedna vypálená poistka 😀 😀

lu.lu.
15. dec 2009

idem aj ja od vas, ale neskor pridem 😉

musime verit,ze bude uz len dobre a micicka, kolko mas rokov? 33? to vooooooooobec nie je vela a j tak budes mat uz buduci rok babenko, tak sa tym netrap 😉

janirea
15. dec 2009

micicka,,,,no bola by sranda,,,,ani ja nemam rada kadeco, ked to bliká 😀

janirea
15. dec 2009

aj ja uz frcim,,,vecer pridem

vsetky budeme mat 😉

micicka
15. dec 2009

jáááj lulu ako si ma potešila 🙂 pekne si mi to napísala, tak už som teraz spokojná 😎

cukor
15. dec 2009

janirea.....ja uz viem,že mam trombofíliu a zaleží aku mutáciu žene zistia.pri niektorýchfakt stačia zvýšené dávky Bečiek a anopyrin,ja v prípade tehotenstva mam okamžite letiet na hemato a dajú mi injekcie ,ktoré si pichaš celé tehotenstvo...kazdý den..........a vlastne som rada,ze mi zistili čo mi je a viem na čom som...,,,,aj ked mam kopec inych problemov....

.....všetkym velmi...velmi..velmi držim palce

micicka
15. dec 2009

cukor, ďakujeme všetky.

aj ja Ti držím strašne silno paľčeky, aby si všetko zvládla na jednotku 😵 pichať si celé tehu injekcie nie je určite ľahké, ale čo by sme nespravili pre drobca 🙂

cukor
15. dec 2009

....ja sa len bojím,že sa mi uz nepodarí otehotniet......u mna je to velký problem a moje 2 tehotenstvá boli také zázraky....tak verím ešte v jeden zázrak....

cukruska1920
15. dec 2009

Ahojte... babule

janirea
15. dec 2009

ahojte,,,je tu niekto? 😕

ja uz doma,,vegetim a pasiem sa na cokolade,,,trosku na nerviky

cukruska1920
15. dec 2009

ahoj..ja som tu...preco mas nervy?

janirea
15. dec 2009

idem zajtra ku gyndoške,,,nieco my vyslo pozitivne v genetike ohladne krvi,,,takze hemato ma neminie,,,tak uvidime, ze co to bude,,, 😒 ,,pochopila som z toho, ze problem so zrazanlivostou

cukruska1920
15. dec 2009

jani...tak mozno budes mat to co ja 😒

janirea
15. dec 2009

joj ja neviem cukrus,,,,dnes som len po telefone hovorila so sestrickou a to som bola z toho soknuta, tak zajtra pojdem osobne a snad mi to vysvetli,,,,ale hovorila mi ze injekcie B12 a B9, teda listovka by mali stacit zatial,,,,no tak neviem ,,,,,ako ty vravis, ze "aj do oka" len, aby sa to poriesilo

cukruska1920
15. dec 2009

no ved hej... ja som zvedava co este vyjde na tej hematologii co si robili svoje vysetrenia...tak ale ta trombofilia je uz ista

livuskad
15. dec 2009

ahojte kocky tak uz ma po tom citim sa dobre ale doktorka ma pre istotu asi vypisala az do konca roka tak uz len sa pekne zahojit a skusi znovu... aj ked rano som mala strasne bolesti nastastie to dopadlo vsetko dobre... a lekari a sestricky boli uplne super ma tak povzbudili ze som bola prekvapena...:D

cukruska1920
15. dec 2009

livus...tak super... teraz sa pekne liec a hlavne oddychuj... a var si zensky caj a pi ho... to pomaha... ja som vypila aj tri litre denne...a po case sa mozte zacat znova pokusat o babo a uz to dopadne dobre... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre