Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

trinitka87
18. dec 2009

som si vas vacsinu len citala, obcas napisala, a tusim si to bola ty a vidim aj v tomto prispevku, ze si si dala vypocitat u jonasa.
no ja to necham na nahodu a tiez na maj- jun. / v maji som bola na prvom kyrete a v tomto case by sme uz mali babo u seba/

trinitka87
18. dec 2009

to by bolo ake pekne keby ti toho 4.1. povedal dr dobru spravu, ved to je za chvilku

snazilkant
18. dec 2009

no a ked nie ak nic budeme sa snazilkovat nadalej, nebudeme vesat hlavu 🙂

trinitka87
18. dec 2009

ale aby som ta aspon trosku potesila, neverila som, ze sa podari na prvy krat...
a ono sa aj podarilo, takze funguje to

snazilkant
18. dec 2009

no poviem vam ked budem vediet 🙂

lu.lu.
18. dec 2009

ahojte 😉

snazilka- juj, to je super, mozno uz za 2 tyzdne budes vediet, ci si tehulka 😵

ja dnes neviem, kde mi hlava stoji, balim kufre, vsetko, co treba, do toho som musela maleho vziat k lekarovi, lebo mu okrem toho kasla vyskocila aj teplota ☹ .....a ze vraj ma zapal ucha 😕 , pritom sa na bolest vobec nestazoval, tak dostal antibiotika, ja sa len modlim, nech mu ja zajtra lepsie, lebo s takym chorym cestovat 😒 .....

a este do toho tu snezi, tak sa rusia lety, no ked sa dari, tak sa dari 😀

lu.lu.
18. dec 2009

inak trinitka, ja som tiez musela ist na hematologiu na 2krat. lebo prvy raz mi odobrali malo krvi 😠 , no a uz mali byt vysledky hotove v utorok, som tam volala a ze este nie su, az za tyzden, takze zase cakanie.....uz si na to zacinam zvykat

trinitka87
18. dec 2009

pri mne sa im tam cosi poskodilo tak preto sa to nedalo urobit 😠 😠 😠
takze by som nemala cakat na vysledky dalsie 2 mesiace??
uz som sa s tym aj akosi zmierila

snazilkant
18. dec 2009

lu.lu
no podla mna sa to este nepodarilo ale uvidime , mozno popracujeme aj dnes 🙂
budeme sa pomalicky snazit

velvet26
18. dec 2009

manzelik mi zobral laptop, tak som mu ho zas na chvilku zobrala ja...hlavne, ze mame este aj pc...
trinitka, jasne, verim tomu, ze to funguje otehotniet na prvy sup..ved aj nam sa to tak podarilo..ani som neverila a bola som z toho aj tak dost prekvapena a aj my to bolo luto, ze to snazilkovanie nam hned aj skoncilo.. tak teraz zacneme znova a uz sa moc tesim..
snazilka...drzim palceky...bolo by to krasne, keby sa vam hned podarilo.... 😵 😉

baby, zas ten moj pyta laptop, tak sa s vami aj ked nerada lucim..tak papa zajtra...

velvet26
18. dec 2009

no ze mi s tvrdym y...to som dobre zadrela... 😀

lulinka, to mi je moc luto, ze je maly este stale chorucky... 😒 nech mu to co najkor prejde, nech si uzije vianoce uz zdravucky...tak este raz papa kocky.. 😉

trinitka87
18. dec 2009

no ja som tomu totiz prilis neverila a ked sa to podarilo, bola som aj prekvapena..ale prijemne
som si myslela ze to by musela byt ina nahoda aby sa to podarilo na prvy krat

tak sa maj velvet

lulu tiez prajem skore a rychle uzdravenie

snazilkant
18. dec 2009

trinitka
a to ste sa pokusali po kolkych mesiacov od kyretu?

lu.lu.
18. dec 2009

dakujem kocky 😉 , uz nech je zdravy, hrozne nemam rada, ked je chorucky, je mi ho taaak luto... ☹

idem este dobalit posledne veci, zajtra od rana cestujeme, tak sa ozvem asi v nedelu,uz zo slovenska, jupiiiiii 😅

majte sa nadherne, uzite si posledny predvianocny vikend, papa, 🙂 😎 😅

trinitka87
18. dec 2009

zaciatkom maja, a koncom augusta sme zacali

trinitka87
18. dec 2009

lulu

prajem prijemny a pokojny let

lenkaxy
18. dec 2009

Aaaahojte fešandy 🙂
Tak som vás konečne dočítala, teeeda, ale sa tu toho udialo za ten čas, čo som tu nebola.....

je mi naozaj veľmi ľúto, že stále medzi nami pribúdajú žienky s podobným osudom.....
evi, gabi, olinka ao.---- človek sa pýta, prečo sa to deje??? Prečo sa to stalo práve nám?? Ale musíme byť statočné, a vidím, že vy ste statočné !! 🙂

velvetka - teším sa, že už máš menzes a aj výsledky z niekt.vyšetrení.
Ja ešte nemám ani menzes, ani výsledky....no čo už, kto si počká, ten sa dočká, však 😉

Ako máte dovolenky, ja už konečne dovolenkujem po brutálnom týždni, kedy som nemala čas, ani isť na koníka kuknúť za vami😉

No, a už nám konečne nasnežilo, už máme vela vela snehu, tak už su vianoce....ale tá zima mrznúca, tá je neskutočná. Mi skoro dnes odpadli prsty vonku. 😒
To len taká pozitívna myšlienka na záver, pri tom všetkom negatívnom. Veru aj mne utekajú myšlienky, že aké by teraz bolo miminko, už by som bola v 14t.t.
Tak pa pa

lenkaxy
19. dec 2009

Kuk ešte raz,
aha čo som našla. Je to len a len pre vas, tak pustite zvuk a načúvajte moje želanie: http://www.vianocespolu.sk/#/posli-pesnicku/D4R... 😀 😀 😀

micicka
19. dec 2009

ahojte kočky, ja som vcera prišla neskoro, teda pardón dnes veľmi skoro 😀 boli sme si trošku z práce sadnúť a nejaké miešané drinky popiť. jaj dobre to padlo, trošku vypnúť

ja na tú hemato pôjdem asi až v januári 😠 ževraj už tam všetci majú dovolenky, ma to jeduje, chcela som to už mať za sebou. ale čo je zaujímavé, ževraj výsledky sú už v ten deň 😨 nechápem prečo na jednom mieste to trvá mesiac a na druhom to vdia urobiť v ten istý deň, príp. na druhý.... no nechápem, ale asi to je reálny obraz nášho zdavotníctva, obyčajný človek sa načaká, ale ako náhle to ide cez známych všetko je rýchlejšie

cukruska1920
19. dec 2009

mici...ja mam mat vysledky zaciatkom januara ale pochybujem ze uz budu 😠 a komu pojdes?

micicka
19. dec 2009

ahoj cukruš, neviem ešte ani to komu pôjdem 😠 asi primárovi, ty si ale tuším spomínala, že je nejaký divný či čo? aké máš s ním skúsenosti? nechám to už na január, nechcem tlačiť priveľmi na kámošku a keď majú dovolenky, tak aj tak by nič nevybavila. ale ozaj nechápem ako je to s tými výsledkami, som zvedavá kedy budeš mať ty a potom za ako dlho urobia mne. toto je normálne na nervy...

cukruska1920
19. dec 2009

mici..ja chvalabohu ziadne....ale kamoska k nemu chodila a diagnostikoval jej zle chorobu...vraj rakovinu... 😠 a pritom to nebola pravda... takemu lekarovi by mali vziat licenciu a nie ze este primar aby bol...

micicka
19. dec 2009

čože? kriste to nevie ani prečítať čo má na papiery? veď výsledky z labáku snáď boli dobré. no som zvedavá ako pochodím ja.

rozlúčim sa, idem ešte do mesta, posledné povinnosti vybaviť a potom hor sa na veľké upratovanie.

prajem všetkým pekný dník

ozaj cukruš, už snažilkujete o sto šesť? 😉

cukruska1920
19. dec 2009

mici...hej...uz ano 😉

janirea
19. dec 2009

ahojte,,prisla som vas pozdravit a tiez idem nieco robit,,,,navarit a potom do mesta a asi aj k nasim skocime.

zelam pekny dnik 🙂

velvet26
19. dec 2009

caute baby... 🙂
ja dnes tiez len tak na skok, zachvilku pojdem robit obed a potom vianocny stromcek.. 😵
no neskor urcite nakuknem..tak pekny dnik vam zelam.. 🙂

micicka
19. dec 2009

tak ja už som späť z mesta, väčšina už vybavená. varím, periem a aj upratať idem a potom možno aj vianočnú výzdobu stihnem...

cukruska1920
19. dec 2009

dneska sa tu nikto nenachadza? vsetky oddychujete?

micicka
19. dec 2009

ja sem sem tam nakuknem, myslím, že skôr všetky behajú ešte po nákupoch, vianočne upratujjú, niektoré možno aj pečú, čo ja teda nie som na pečenie 😨

a ty cukrus čo porábaš?

cukruska1920
19. dec 2009

ja sa zohrievam pri ohrievaci lebo mi je zima... von by ma nedostal nikto..lebo snezi a je brrrr

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre