Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

micicka
16. nov 2009

baby, vy ste uz vsetky zduchli?? ☹

s tou novou temouv buducom roku suhlasim, uz sa tesim a neviem sa dockat

velvet26
16. nov 2009

aaaano, ja chcem novu temicku kocky, fuj prec od kyretaze...ako sa bude volat???

micicka
16. nov 2009

tequilove mamicky?

micicka
16. nov 2009

ale nie, tolen tak blbnem. mam dnes nejaku depku.

vymyslime nejaky super nazov, nieco pozitivne

lu.lu.
16. nov 2009

micicka 😀
to by sa asi nehodilo,ale mohlo by to byt nieco pozituvne,ked ma kopne basnicka muza,dam nejaky tip
idem este umyt riad a nachcilocku pridem,ci tu niekto je...

micicka
16. nov 2009

ja som tu, urobila som uhrady a zostala tu pricapena. nepustim nikoho ani polovicku, dnes mi ide trosku na nervy 😠

velvet26
16. nov 2009

nieco vymyslime, taky nazov hlavne aby bol originalny, aby nam ho adminky nezamkli.. 🙂

micicka
16. nov 2009

napadne nás určite niečo originálne, myslím, že sme tu celkom fajn skupinka 🙂

velvet26
16. nov 2009

presne tak micicka, nasli sme sa tu tak nechtiac, ale o to lepsie, ze sme tu spolu, aj ja som rada, ze sa takto navzajom podporujeme a moc sa tesim na buducnost, ako sa budeme tesit uz spolu z radostnejsich veci.. 😉

micicka
16. nov 2009

no stretli sme sa tu nedobrovoľne, ale o to radostnejsie sa stretneme v tej našej novej témičke, no nie?! 😉

velvet26
16. nov 2009

jaaaasneeeeee... 😉

velvet26
16. nov 2009

inak, som sa docitala, ze vraj dnes je den pamiatka nenarodenych deticiek a ucti sa tak, ze sa zapali v okne sviecocka..aby ju maly anjelik videl az v nebicku...ja som tak spravila...

lu.lu.
16. nov 2009

ako hovorite,stretli sme sa tu nechtiac a za smutnych okolnosti,ale ja mozem povedat,ze isto aj vdaka podpore tu sa z toho dostavam celkom rychlo.je o mnoho lepsie sa podelit s takymi pocitmi s niekym,kto si to prezil.........dobra terapia 😉
a ako sa hovori zly zaciatok,dobry koniec,no nie? 😎

velvet26
16. nov 2009

presne tak lu.lu, aj ja verim, ze vsetko dobre dopadne... 😉 a pochopit sa vieme najlepsie, nik nas tak nepochopi, ak to nezazil...a co lu.lu.mas napad na nazov temy?

lu.lu.
16. nov 2009

este nie,lebo pobehujem z jednej izby do druhej,snazim sa dat maleho do postele,ale statocne odolava 🙂
ved myslim kazda mozeme dat nejaky tip a na niecom sa snad zhodneme 😉

micicka
16. nov 2009

urcite nam to spolu lepsie pojde. a ako vravis velvet, niektori nas nedokazu spravne pochopit. aj mne sa uz vela krat zdalo, ze namna niektori pozeraju, ze co ved uz musim byt ok a nikto kto to nezazil nechape ake je to hrozne. ved ani ja som si to nevedela predstavit, sice som pocula mnoho krat o potrate, ale nikdy som o tom neuvazovala, ze ako sa tie mamicky citia a tak. a hlavne ma nikdy ni nenapadlo, ze ma nieco take postretne ☹

micicka
16. nov 2009

no mna dnes asi nic pozitivne nenapadne. ja si myslim, ze by sme to mali nechat na tu nasu party a tam nam pojdu napady jeden za druhym 😎

lu.lu.
16. nov 2009

haha,kazda si otvorime doma flasku pri pc a neodideme,kym nebude dopite....
ja som mala tiez taky poit,ze mne sa to nemoze stat......a stalo

micicka
16. nov 2009

baby, už bude dobre. aj keď niekedy si o sebe už myslím, že som schyzofrenik, raz sa vitešujem ako je už dobre a potom zase smútok 😖

micicka
16. nov 2009

dievčatá prajem dobrú noc, idem ešte trošku pred tv. polovička chystá ovocnú misu, veď vitamínky treba. tak sa ešte trošku napraceme. dúfam, že sa mi nebudú snívať hrozné sny. aj túto noc sa mi také hlúposti snívali, som sa normálne bála, asi preto mám taký nijaký deň.
zajtra pekne oddychujte, ja sa teším že je voľno 🙂 možno sa tu uvidíme

lu.lu.
16. nov 2009

uvidis micicka,niekedy sa treba na den "blbec" len dobre vyspinkat.zajtra bude lepsie 😎
ja som tiez na hojdacke,ale myslim,ze to bude aj hormonmi,ktore sa vracaju do normalu....
vraj je dnes den vsetkych nenarodenych deti,neviem co je na tom pravdy,este som o tom nepocula....moj syn sa prave v tento den narodil,tak aspon je vynimka z pravidla.
majte este krasny vecer paa

lenkka81
16. nov 2009

Holky aj ja chcem novu temu ten nazov "KYRETáZ" to znie hrozne...najlepsie zabudnut /alebo aspon sa snazit / a hotovo. 🙂)))

lu.lu.
17. nov 2009

bre ranko kazdemu 🙂
lenkka-tak ak ta napadne nejaky originalny nazor,sem s nim 😉
ja som prisla len nakuknut,lebo ma dnes cakaju "velmi prijemne" zalezitosti ako zehlenie,odmrazovanie a cistenie chladnicky,vysavanie....potesi
ozvem sa pak
cau

lu.lu.
17. nov 2009

lenkka- vidim,ze mas doma krasnu dcerku-ak sa mozem spytat s nou si otehotnela bez problemov aj tehu bolo v pohode?
lebo ja mam 5 rocneho syna a s nim som nemala ani jeden problem pocas tehu....mozno aj preto bol toto taky sok..

lenkka81
17. nov 2009

Lulu ahoj, no presne ako hovoris ani jeden problém. Nic,nic, nic...Palievala ma záha, ak sa to da nazvat problemom v tehotenstve...Toto bola podpasovka a ani vo sne ma nenapadlo, ze sa to moze stat aj mne...A stalo sa. Anetka uz je skolacka,tak sa musim zatial tesit len jej, ale som rada, ze ju máme. Niekto nemá ani jedno babo a vyhliadky nan su nedohladne, takze naozaj vdaka bohu za nu. Inak s Anetkou som otehotnela behom jedneho mesiaca-planovane, ale nic som nesledovala, ziadna ovulka, nic. A bolo to.

velvet26
17. nov 2009

bre ranko.. 😉
jaaaj, mne sa dnes vobec nic nechce...dala som zatial prat a to bude asi aj vsetko co urobim, budem len tak lenosit a venovat sa sebe... 😉

janirea
17. nov 2009

ahojte babulky,
no ja som si dnes taaaaaaak fajne pospala,,,to je pocit, ked clovek nemusi vstavat do roboty 😀

,,,s tou novou temickou, to je super naapad,,,a tato by potom uz mohla "zapadnut prachom", aby bolo co najmenej zien co toto prezili
,,,,ten novy nazov,,,no neviem teraz, musi ma nieco dobre napadnut a hodim potom sem

a mate velku pravdu, ze tato debata tu je tiez istym sposobom taka terapia,,,vieme sa pochopit aj bez slov a mne to tiez velmi pomaha 🙂

cukrus,,jooj pozor na taketo pady,,,moja mama spadla takto v lete na betonove schody, no a este teraz ma hrcu,,,az mi bolo doplacu, ked som to videla, lebo musi chodit v šlapôčkach a nedava si pozor 😠

velvet,,,super, ze to uz ide vsetko von, mas fakt dobreho dokyho,,,,ta moja ma dovolenku, takze ma preobjednala na kontrolu az po 22-hom, to ma teda vobec nepotesilo 😒

velvet26
17. nov 2009

janirea, presne tak, aj ja by som bola uplne najradsej keby do tejto temy uz nikdy ziadna zena neprispela..no to asi bohuzial neovplynime, taky je zivot...je dobre, ze tato tema tu je a ze sme sa tu nasli, no je uz naozaj pomalicky cas presunut sa do novej veselsej temicky...len musime vymysliet taky nazov, aky tu este nie je, aby nam ju hned aj adminky nezavreli... 😅

velvet26
17. nov 2009

a s tymi padmi, ja som hned po svadbe pred svadobnou cestou par dni sa zrubala na schodoch, mala som plne ruky, nohy vydrzali, no manzelik si myslel, ked videl ten pad, ze ich mam urcite dolamane...musime si davat na seba pozor..

ja dnes uz len tak menej spinim, dufam, ze to vsetko vyslo vone...a ak nie, ze ten pripadny zbytok vyjde pri menzese...vsak zajtra idem na dalsiu kontrolu, uvidime..

janirea
17. nov 2009

velvet,,,urcite to uz bude v poriadku
,,,ja som mala dost velmi silnu prvu MS,,,,tak snad tiez vsetko vyslo ,,,,ty mozno teraz budes mat prvu MS len slabucku,,,,,a pytala si sa dokyho, ze ci toto krvacanie mas povazovat za prvu MS, ci nie?,,,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre