Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

mscat
26. mar 2010

skippy:a po jaké době si otěhotněla??moc moc gratuluji.

už bych chtěla taky 🙂

reivka: 🙂 já bych klidně taky hned ale jak říkám u nás to tak lehce nejde.. 😒 ..nemá mě kdo oplodnit 😅 😝

janka0025
26. mar 2010

ahojte baby, tak dúfam, že počasie nám vydrží a za chvíľku už budete mocť byť vonku s miláčikmi....

skippy, som nesmierne rada...aj za srdiečko a aj za doktora 😀

jika80
27. mar 2010

skippy - mooooooooooooooooc moooooooooooooooooooc blahozelam 😀

janka0025
28. mar 2010

Tak už len jedna ms a začíname so snažením.... 😀 😀 😀 sa straaašne teším.....celkom rýchlo to ubieha...asi to bude aj tou jarou...

luga
28. mar 2010

ahojky ... skippy este raz blahozelam, super 😵 😵 😵 .... ja som akurat dobrala antibiotika vcera a najblizsie dni ma caka ovu, takze budeme pokusat stastie, aj ked by som este do konca maja nemala, no ale naco cakat .... pri nasej plodnosti aj tak nepocitam s rychlym otehotnenim 😝 😀
babulky, drzte sa vsetky a nech kazda uz coskoro drzi v naruci ten svoj uzlicek 🙂

mscat
28. mar 2010

ahojte

janka: 🙂 tak super 🙂 to uteče ani nevíš jak 😉
no já ted čekám snad každým dnem ovu...jsem tuším 28DC a ovu zatím nikde.ale spoléhám že dorazí někdy mezi 31.3- 5.4 🙂 to bude můj doma tak by mohla 😅

už bych tomu našemu raubířovi ráda pořídila sourozence...vždyt ted za měsíc už oslaví 3 ročky a je to chuligán teda 😅 🙂 se těším až mi odhupsne konečně do školky 😀 máme ted období kdy teda nechápu co se s ním děje jak je ošklivý a protivný., 😖 a ubrečený...horší jak mimino. 😅 😝

mscat
28. mar 2010

luga: 🙂 aby ses nedivila 😉 😅

luga
28. mar 2010

mscat, rada by som divila 🙂
no, ano, dietatko si pomalicky stavia hlavu, uz sa uvedomil, kto je a teraz vas trosicku skusa .... najlepsie ho supnut do skolky a zaobstarat surodenca, aby vedel, ze nie je jediny na svete 😉 ... tak nech ovu pride, kedy ma 😉

skipppy
29. mar 2010

vsetkym babulam dakujeeeeeem 😀
mscat........noo otehotnela som hned po kyretážy,cize nemala som ani mrchu 😅

hiva
29. mar 2010

skipppy...gratulujeeem 😵 😵 😵 ...som rada, ze to takto stastne dopadlo 😵 😵 😵 ... aprepac za stresy, ktore som ti na zaciatku mozno sposobila aj ja 😅

ja momentalne cakam na druhu MS po kyrete.....ovulku som mala aj tento cyklus a za nejakych 6-7 dni by mala prist MS....este sa zatial nesnazime....po skonceni MS idem k doktorovi na dalsiu kontrolu.....dovtedy by som mala mat uz aj vysledky z hematologie, takze ak setko pojde ako ma, dalsi cyklus uz zaciname so snazenim 😵 ...janka, suhlasim s tebou...ako sme na zaciatku stresovali, ze chceme snazit hned, nakoniec to nejak velmi rychlo ubehlo 😵

mscat
29. mar 2010

ahojky

skippy:no fíha teda 😕 😅 .....to je velký risk.....ale vidím že je vše v pořádku tak je to super 😉 😵 držím pěstičky!!

luga: 🙂 děkuji...
no ano...je drzý,chytrý...všechno ví líp jak maminka...ještě se mi snaží poroučet...no paráda 😅 🤐 ..každý večer jde spát s řevem..fakt půl hodiny mu vydrží mě drásat nervy 😅 🙄 ..i hodinku. 😅 a to je ted celé dny...když mu řeknu at se sklidní...on mi na to odpoví že já se mám laskavě sklidnit.no jako co už mu na to mám říct...hned mi argumentuje zpátky 😅 😠
no na školku si počkáme ještě do září 😅 😝 ale už aby to bylo..a zadařilo se to druhé mimi 🙂

skipppy
29. mar 2010

hiva......dakujem a to nevadi,aj tak by som mala stresy 😀

mscat....dakujem...no ja viem,ja som stym tiez neratala,ale ked sa to stalo,tak som rada a hlavne preto ze nam bije srdiecko 🙂

reivka
29. mar 2010

skipppy a kolko tt si bola pred kyretážou? lebo si myslím, že ak je to ešte málo, že na začiatku tak sa o to skôr môže začať so snažením asi

skipppy
29. mar 2010

reivka...vies co bola som skoro v 9tt,ale neviem ako to je,to asi zalezi aj na zene aku ma maternicu.mne s avseobecne vsetko ovela rychlejsie hoji,lebo mam ovela viac krvnych dosticiek ako by normalne malo byt🙂

reivka
29. mar 2010

waw tak ti narastie aj krásne velké bábo 🙂

reivka
29. mar 2010

skipppy prečo si sem nedala svoj pozitívny tehu test? ja by som ho rada očumovala a tešila sa z neho

jika80
29. mar 2010

skippy - blahozelam k srdiecku 😵
ja som zvedava ako to bude so mnou, lebo sa mi nejako pokaslal cyklus, mam dojem, ze som ani ovulku nemala, hoci podbrusko bolelo, ale ani ovu estik ani bz ovulku nevyznacilo 😠 tak teraz cakam, kedy pride ms
a dufam, ze dalsi mesiac uz bude ok 🙂 a potom ideme uz na to

mnatasa
31. mar 2010

ahojte chcela by som vas poprosit o radu v januari som mala spontanny potrat a teraz pred 2tyzdnami som 3dni spinila 1. den iba trosicku, 2 a 3 den uz silnejsie dala som si aj malu vlozku a bola krvava nie zas moc tak som si urobila test a vysiel negativny volala som teda dokymu a sestricka sa ma spytala ci som tehotna a ja som povedala ze nie a ona mi povedala ze to uz nesuvisi s potratom ze uvidim ako sa budem neskor citit a uz 4den mi meska mrcha. vsetci mi hovorili ze som vtedy asi prechladla, ale teraz neviem.

reivka
31. mar 2010

a kedy si si urobila ten test? potom si už neskúšala?

mnatasa
31. mar 2010

vtedy pred 2tyzdnami a odvtedy som neskusala

mnatasa
4. apr 2010

tak som si robila dalsi test 31. marca a ukazal mi zas ze nie som tehotna ale stale mi nedosla mrcha, tak sa chcem spytat kedy vam dosla druha mrcha po kyrete? mne dosla prva 27.2 a odvtedy stale nic.

sharlotta
6. apr 2010

No, tak vsetko je potvrdene a napozajtra idem ☹ Pytala som sa doktora a ten mi povedal, ze mame pockat do prvej mrchy a potom sa hned mozme snazit. 🙂 Aspon v tomto ma potesil. Bojim sa, dufam, ze mi nic nedobabru. 😔

sisa2
6. apr 2010

sharlotta - drzim palceky, urcite vsetko dobre dopadne!!! do ktorej nemocky ides?

sharlotta
6. apr 2010

Dakujem Sisa, dufam, ze budem mat rychlo po tom a ze rychlo otehotniem. Idem do ISCARE.

sisa2
6. apr 2010

samotny zakrok je rychly, i ked teda neviem, co vsetko budu robit tebe, viem len, ako to je pri kyrete ☹ a verim tomu, ze sa vam potom rychlo podari otehu. drzim moc palceky!

ja som vcera dostala mrchu ... spontanne, bez vyvolavaciek, po 44 dnoch. tak sa tesim a netesim zaroven. radsej by som bola, keby neprisla z dovodu tehu. ale zazraky cakat nemozem, to mi je jasne. kedze aj predtym sme vzdy snazilkovali rok, kym sa zadarilo 😔

co mate nove babule?

jika80
6. apr 2010

ahoj sisa - blahozelam k mrske, ze uz dorazila
ja nove asi to, ze mi zistili, ze sa mi po kyrete netvori poriadne sliznica, tak teraz vyckame este jeden mesiac, ze co a ako a ak sa nic nezlepsi, tak budem musiet dostat nejake hormoniky 😠 a to sme sa uz buduci mesiac chceli snazit, no ved uvidime

sharlotta
6. apr 2010

Budu mi robit hysteroskopiu a kyretaz. Viem, ze je to rychle, dufam, ze nebudu komplikacie. A z mrchy sa mozes tesit, lebo to je znamenie, ze sa dava vsetko do poriadku a mozete snazilkovat. 😉

sisa2
6. apr 2010

jika - ach, to ma mrzi. dufam, ze sa to da do poriadku aj bez hormonov. z coho to je??? kolko si po kyrete? prepac, stracam prehlad 😔

sharlotta - komplikacie nebudu, nemozu byt! nemysli na zle, nech si to neprivolas 😉
ja som mala kyret v 12/09, tak ja by som radsej uz tehu, ako mrchu 😀 my uz nemusime cakat.

jika80
6. apr 2010

sisa - tak nech dalsia mrska uz nepride 😀
ja som teraz 2 mesiace po kyrete, no a dovody - moja maternica potrebuje troska dlhsie na zotavenie alebo mi pri kyrete zoskrabali viac zo sliznice ako mali
takze cakame, co bude o tri tyzdne
sharlotta - pozajtra drzim palce, nech to mas co najskor za sebou

sharlotta
6. apr 2010

Dakujem Jika. Neboj sa, bude vsetko ok, maternica sa spamata.
Sisa pripajam sa aj ja k prianiu, nech ta dalsia teda uz nepride. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre