Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

janulcek
6. mar 2009

matka maly je strašne krasny... 🙂 😉

desmodka
6. mar 2009

baby vsimli ste si ake ma naaaaaaadherne oci.... aaaaach 😀

lucka33
6. mar 2009

desmodka všimli 😉 šak to 😉

janulcek
6. mar 2009

všimli,všimli....jebave,ako sa hovori.. 🙂 🙂 🙂/dufam že sa ta to matka nedotklo/ ked vyrastie bude riadny feši..

desmodka
6. mar 2009

janulcek tak ja som si kusla do jazyka aby som to nenapisala a ty takto 😀 😀

matka neboj nie sme uchylne 🙂... ale ked je taky podareny 🙂, na koho sa to dieta poddalo???

janulcek
6. mar 2009

😀 😀 😀 no vidiš a ja som si nedala servitku pred hubu 😀

jarulai
6. mar 2009

ahojte babulky 🙂
tak dnes som bola na kontrolu po 6týždnoch a:všetko je úplne v poriadku, dokonca sliznica narastla krajšia ako pred tehu /dnes mala 0,84mm, čo som pred tehu horko-ťažko dosiahla pomocou liekov/ a dokonca ten výtok, čo som tu spomínala, tak to bola ovulacia. a aj krcok je uplne v poriadku. mame pockat do tej mrchy, ktora by mala dojst asi za 10dni a hned mozme zacat snazilkovat. taka som z toho happy, ani si neviete predstavit 😵 😵 😵 😵 😵

jarka4982
6. mar 2009

Jarulai to je perfektne sprava!GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jarulai
6. mar 2009

dakujem jarka 🙂
este oprava - sliznica je 0,84cm samozrejme 😀

jarka4982
6. mar 2009

Ja sa aj tak nevyznam,tak som si chybu nevsimla 😀 Ale velmi ma tesi,ze sa nam v tejto teme pomali zacina rozjasnievat!

jaruska74
6. mar 2009

janulcek ty uz mas mrchu???ja est evzdy nic a to som v pondelok bola na injekciu....hruza

jarulai
6. mar 2009

to tesi aj mna. ved uz bolo toho nestastia naozaj vela! len dufam, ze to nezakriknem a pojde aj dalej vsetko tako dobre 😉

jarka4982
6. mar 2009

jarulai,postavime sa do radu za teba a pojednej si prenesieme stastie..dalej a dalej... 😀

jarulai
6. mar 2009

no ak na mna to stastie uz konecne pride, ta sa s vami s radostou podelim 😉

idem domkov /som u nasich a doma nemam PC/, lebo muzik mi tu uz zaspava 😀 pondelok sa uvidime 😉

pekny vikendik vsetkym 🙂

jarka4982
6. mar 2009

Dakujem,aj ty si uzi vikendik 😉

jankageo
6. mar 2009

jarulai
blahozelam, naozaj srdecne

Baby, mam stale teplotu nad 37. Teraz 37,4. A zajtra mam posledne dve tabletky druhych antibiotik a uz nastupujem do prace. V pondelok budu 3 tyzdne od kyretu. Myslite, ze to je normalne?
Zda sa mi to cudne....Skusim zajst v pondelok k praktickej lekarke, ci nemam zapal nekde inde - hrdlo, dutiny a pod...

martinka211
6. mar 2009

No babulky moje zlate lucka,janulcek,desmodka 😀 😀 😀 tak takto som sa uz davno nezasmiala ako po vasich riadkoch 😀 ze nie ste uchylne? 😀 😀 😀 zlate ste a dakujem za komplimenty pre Tomaska 😵 a ocka ma po tatinkovi 😀 🙂

jarulai tesim sa spolu stebou,ze je uz vsetko v poriadku a konecne tu ame aj skvele spravy 😵 tak nech je tu takychto sprav cim dklej tym viacej 😉 🙂

jangeo ja neviem poradit ohladne tej teploty ale myslim si ze ked uz mas posledne tie antibiotika tak by si uz nemala mat teplotu a asi bude jej problem niekde inde.Mala by si skocit k lekarke aby si nahodou nesla do prace a nezhorsilo sa ti to ☹

janulcek
7. mar 2009

Ahojte.jaruska,no ja som dostala včera po injekcii,už bol najvyšši čas,už som myslela že sa ani nedočkam. 😠
Jarulai,gratulujem k takym peknym vysledkom u lekara.Ciže idete hned nato po prvej MS???Vy nebudete čakat par mesiacov???
Jankageo.Behni radšej k tej lekarke.Ja som si nemerala teplotu po zakroku a ani som sa necitila tak že by som ju mala zvyšenu.
Martinka,tak aj mužiček ma take pekne očká!!!! 😀 Zlaty je veru maly 🙂

domka28
7. mar 2009

ahojte..no mati budes musiet odhanat baby co ti budu za malym behat 😀
....juralai....to ti lekar normalne povedal ze od dalsieho cyklu sa mozete snazit...?a budete?nepytala si sa ci to nie je riziko?
jankageo....skus zavolat lekarke....uz mas tu teplotu niejak dlho...inak aj ja idem v pondelok do prace...tesim sa.. 😀 😀
aby som nezabudla....janulcek gratulujem k mrche 😀

jaruska74
8. mar 2009

no hlasim konecne mrchu aj ja........prisla dost potichu, ani bolesti nemam ziadne skroro, az mi je to divne 🙂

jarka4982
8. mar 2009

Jaruska74 gratulujem! A zaroven vsetkym tu spolubojovnicam prajem vsetko najlepsie ku Dnu zien!Aby sme o rok,na Den zien, uz vsetky v rodinkach boli s babatkami 🙂

janulcek
8. mar 2009

Jaruska,gratulujem..Ja som mala bolesti,ale zvladla som to bez tabletky.Ale tečiem preistotu ako práčka.. 😀 dost!!
Jarka aj tebe všetko naj...k tomu dnu žien.Moj mi povedal že už som žena,lebo som vydata. 😀 Tak mi kupil gumenne cukriky v tvare srdiečka.. 🙂 Predtym rok,som nebola žena,lebo som nebola vydata,tak mi nič nekúpil.
Inak,dost ma trápia tie bolesti,teda elektrizovanie v tom lavom vajčeniku.V živote som to nemala.Prvy krat som take niečo pocitila,ked som potratila.Aj po kyrete som to mavala,aj teraz cez MS.Ak to budem mavat dalej,ešte raz s tym behnem k doktorovi.

jarulai
8. mar 2009

Ahojte babulky 🙂
vsetkym vam dakujem, za sa tesite so mnou. a tym, co uz dostali mrchu - gratulujem!!!
ano, normalne mi doktor povedal, ze po tejto mrche hned mozme zacat, ze nie je na co cakat. a pytala som sa aj na rizika - povedal, ze je vsetko v poriadku, takze nehrozi nic. sme z toho s muzikom cely stastni, tak na to hned aj pojdeme. ved nie je naozaj na co cakat. dufam, ze teraz uz nebudu ziadne problemy - ani s pocatim a ani potom 😉

a jankageo, priklanam sa k ostatnym - skoc radsej k lekarke

vsetko najlepsie k nasmu sviatku nam vsetkym prajem 😉

janulcek
8. mar 2009

Jarulai,tak Vam budem držat palčeky,aby Vam to vyšlo.Ved názory lekarov sa roznia.Jeden povie tak,druhy tak..Ja si počkam do toho maja..potom pojdem len tak na kontrolu,nech to pozrie či je všetko ok a pojdeme na to..

jarulai
8. mar 2009

no mne aj v nemocke hovorili, ze po prvej MS mozme zacat. tento mi najskor kazal vydrzat so snazilkovanim 3mesiace, ale po tejto kontrole povedal, ze nemusime tolko cakat 😉

daykaaa
8. mar 2009

jarulai...no ja som sa normaaalne namotala...v utorok bezim k dokimu...ze co povie mne..bo vtedy mi povedal ze pol roka mam pockat..pripaaajam sa ku gratulaaacii na pocest dnesneeho dna....nech sa vam/nam dariii

martinka211
8. mar 2009

aj ja idem v utorok k dokimu a som zvedava co mi povie 😉

domka28
9. mar 2009

dobre ranko vsetkym....hlasim sa z prace... 😀 konecne 😉
...inak vcera som mala taku deku....tento tyzden je zas piatok 13., a mne minuly mesiac v piatok 13 doki povedal ze nevidi srdiecko...a navyse keby nemam mimomater. tehu v july tak v marci by som mala babo....takze to na mna vcera tak prislo...... ☹

jarka4982
9. mar 2009

Ahojte baby

Jankageo,ako sa mas?Este stale ta trapi teplotka,ci uz je dobre?Aj k lekarke si zasla?

Donka28,moja,je to tazke....aj ja som zasa nejak posledne dni depresivna....uz som si myslela ze som v pohode a potom znovu depky,a to poriadne.Otocim sa za kazdou tehulkou....v obchode mi kazda babatkovska vecicka padne do oka ☹ no je to blbe...

twiti
9. mar 2009

Jrka nesmies si to tak pripustat 🙂
Ved mas maleho,skus sa mu na plno venovat a nemysli na to o chvilku je tu maj a mozete sa zacat snazit o nove mimi. 🙂
Ja uz sa velmi tesim ta mrcha mi pomohla k dobrej nalade. Som pozitivme naladenaaaaa a tesim sa na maj lebo urcite zacneme v maji 🙂
Aj tebe to pojde uvidis,kazda sa dockame miminkaaa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre