Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

sabaka
1. mar 2012

@svintekova ja mam prave mesiac po. Ale niekedy mi to pripada ako vcera🙂 podla moment. konstelacie. No a moj nazor: prispieva sem malo bab, ale zato AKE!

lucianak
1. mar 2012

@lucka23 Ja si tiež myslím, že to bolo IP. Ms zatiaľ nikde a ani žiaden náznak. Zatiaľ nestrácam nádej a verím, že to bude tutovka 🙂 A ty ako??

lucianak
1. mar 2012

@bambi2 Téma založená už??? 😀

lucianak
1. mar 2012

@kacena85 Ja ani neviem, moja a ani ďalej sa neviem dostať.... ani to prestaviť neviem ani nič ☹ Ale asi mi to bude už aj zbytočné 😉

lucianak
1. mar 2012

@sabaka Ďakujem za všetky, ktorým sa snáď zadarilo... Určite sa pomaly dočkáme všetky... Zatiaľ som si nerobola TT, ale je tam takých 95% 🙂

lucianak
1. mar 2012

@monika2712 Ja pevne verím, že áno. Zatiaľ som nič nevravela ani manželovi, zajtra alebo v sobotu testnem a potom to budem mať na 99% isté a od lekárky až na 100% 🙂

lucianak
1. mar 2012

@kacena85 Ja mám pocit, že asi to vyšlo, ale nechcem sa ešte tešiť, lebo TT som zatím nerobila... ale veľa príznakov tomu nasvedčuje 😅

lucianak
1. mar 2012

@svintekova Ďakujem, podľa sna, ktorý som mala pred 2 týždňami, kedy sme zrejme aj počali to výjde na 100% 🙂 A tebe tiež, len chvíľonku strpenia, ani sa nenazdáš a budeme všetky behať s bruškom 😉

lucianak
1. mar 2012

@lucka23 Netestla som zatiaľ, zajtra alebo v sobotu ráno. Až mám strach, že to je len planý poplach... Ale príznaky asi hovoria za všetko 🙂

lucianak
1. mar 2012

@bambi2 Ahojkyyyy, nie, tá si asi už nadobro dala pohov 😀 Ale testnem najneskôr v sobotu.... Juuuuj...

lucianak
1. mar 2012

@bambi2
@kacena85 Prepáčte baby, ale musela som sa postarať o mužínka môjho, zle mu sadlo papaníčko, chúďa moje, celý bledý, zvracal... 😢 Ale zatiaľ mu nechcem hovoiť, že možno ho onedlho budem nasledovať.

kacena85
1. mar 2012

@lucianak aoooooj no sak jasne treba sa postarat to my sme len nedockave,len prosim ta ked zajtra testnes nieeezee nas nechas v styxhu.ved mi tu od rana nalepene zvedaveee a ty nic.heh ber na nas ohlad.
Velmi ti drzim palcoky a isto to tam je,citim to v tych mojich starych kostiach....
Inak urobila som album mojich neteriek ak budes mat chut tak si ich kuk paradnice moje ;)
Rano myslim na teba a siiiiilno drzim palce

kacena85
1. mar 2012

@svintekova aoj,ten cas ide velmi pomaly v takychto situaciach a hlavne ked cakas na to kedy mozte snazilkovat,potom cakas na ovu,potom na ms resp necakas,potom na rano aby si mohla urobit tehu test....vrrr to cakanie
Uz ma po roku jedujeeee

svintekova
1. mar 2012

@lucianak aj ja ti držím 😉 no novembrovky by sme mali, kto sa hlási na december? Ja 😉

svintekova
1. mar 2012

@kacena85 neboj dočkáme sa, vidíme sa v decembrovkách 😉 . Nájdeme si podstromčekom drobca 😵 Držím palce 😉

kacena85
2. mar 2012

@svintekova jAaaa jaaaa sa hlasim juj len nech mi dojde ms a nech je sliznica ok a ide sa na tooooo...verim,ze budeme moct v marci snazilkovat aj ked ms ma byt az 11.3 no neviem ci sa este do decembroviek vopcham ;)))

lucka23
2. mar 2012

@lucianak jeeeej tesim sa z teba. no po tom mojom neg. teste som uz nedavala tehu nadej. ale vcera MS neprisla tak som dnes rano testla ale zase test negat. ☹ co uz niekto si tam hore zo mna robi dobry den. 😔

monika2712
2. mar 2012

@lucianak drzim palce moja, nech je test pozitivny.. 😉

lucianak
2. mar 2012

@kacena85 Ďakujem, mojka... Dneska sa mám stretnúť s lauritkou. Ke´dže sme z 1 sídliska, tak sa stretneme pri Lidli a preberiem zásielku tehu testov 😀 Vraj že zbytočne bude posielať, ke´d mi to môže priamo dať. Tak som súhlasila. Inak neterky som pozerala eče včera.... juuuuj, také chutné sú obidve. parádnice 🙂

lucianak
2. mar 2012

@svintekova Ďakovala, ´dalkovala, akurát dnes idem pre tehu testíky a bud ešte včeer alebo zajtra ráno testnem. Isto dám vedieť, ako to dopadlo 🙂

lucianak
2. mar 2012

@lucka23 Nooo, ja sa tiež teším, ale len tak v kútiku dušičky. Večer alebo ráno to potvrdí testík a snáď o pár dní a dokina 🙂 A ako to, že u teba test negat.??? Do kelu, tak nech nesranduje!!!

lucianak
2. mar 2012

@monika2712 Ja verím, že bude. Doteraz som ms nedostala a prsia boliaaaaaa a bolia, ale vôbec mi to nevadí, som dokonca rada 🙂 Často sa mi tisnú slzy do očí, tak snáď to nie sú len halušky a dúfam, že si to len nenahováram...

lucka23
2. mar 2012

@lucianak no pekne sa to so mnou zahrava. zajtra odchadzame do tatier na 3 dni tak som dufala ze dovtedy uz budem mat bud potvrdene tehu alebo aspon ms pride na cas aby sa mi to nerozbiehalo akurat tam. ale vidis. ☹ kurnik a to mavam cyklus ako hodinky presny a akurat teraz sa to musi pototo. 😔 ale tebe moc moc drzim palce, urcite to vyslo. 😵

lucianak
2. mar 2012

@lucka23 No osud asi chce, aby si si to tam užila a potom za odmenu sa ti doma na testíku objavia // 🙂 Nemôže tak byť?

kacena85
2. mar 2012

@lucianak to bude teda stretko take ine ako si tu pisat a isto sa viac oplatia ako tie v lekarni.juj priznaky super,vecer netestuj,to ti nemusi dobre ukazat aby si nebola sklamana,radsej rano a bude istota ;)

lucianak
2. mar 2012

@kacena85 Hehe, rande naslepo 😀 Urobím aj večer aj ráno... Písala mi, že ovu sú 20tkové a tehu 10tkové, čiže také som už kedysi robila a tie by mali ukázať už pred vynechaním ms. Takže si myslím, že ukáže aj 2dni po vynechaní ms 🙂 Ale musí ukázať dve palice a hotovo, iné neprijímam... 😀

lucianak
2. mar 2012

Babenky, utekám na rande s Lauritkou, papaaa

bambi2
2. mar 2012

@lucianak aka tema?? 😕 😕 😕

kacena85
2. mar 2012

@lucianak utekaj ale pomaly moja,tak jasne,iny vysledok ani nebereme tak vecer tu budem zas jak na ihlach a caaakaaam pozit.vysledok a krasny tehu test foto pekny dnik

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 no predsa tehu teeema ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre