Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
2. mar 2012

@poisonblu aha no ja keby idem aj na up tak nic este nedostanem takze pn to isto a zavisi od toho kedy otehotniem lebo si platim DnP a to ok novembra by som kraasne prachy dostavala ako teraz tuto pn ach vyplatu mam mensiu ako to co mi chodilo teraz

bambi2
2. mar 2012

@poisonblu mas uz aj priznaky?? chrbat ta este neboli??

bambi2
2. mar 2012

@lucianak ako dopadlo rande?? a co testla si ci este nie??? 😕 😕 😕

poisonblu
2. mar 2012

@bambi2 nie, priznaky zatial ziadne, len prsia trosku bolia...

bambi2
2. mar 2012

@poisonblu mna uz aj chrbat boli a strasne... teda ked chodim, ked sedim tak je to ok. prsia su naliate tiez, asi z toho...

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 no inak hej sak to uz budes v aprili cca v ktorom tt?

kacena85
2. mar 2012

@poisonblu
@bambi2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 babule drahemu diktujem diktat lebo ho caka taky speci pohovor a citam tu aj vas a diktujem mu prsia su naliate no doviiiii 😀 😀 😀 😀 😀

poisonblu
2. mar 2012

@bambi2 no inak ked sa tak zamyslim, tak vcera ma boleli krize :D

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 ni ine si neprajem iba aby tieto dva mesiace ubehli taaaaaaaaaaaaaaak rychlo jak sa da... no v aprili budem 13 tyzdni uz 😀

zitaje
2. mar 2012

Caute, len som sa prisla pochvalit 😝 , bola som u gyn, robil mi sono cez brucho, ze vsetko uplne dobre, a schvalil mi snazenie v lete 🙂 Akurat ze sa mam zacat krmit kyselinou listovou uz teraz.

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 jemine ze 13 tt no parada ale uvidis jak na just sa to bude vliect, vzdy ked chcem aby nieco rychlo ubehlo je to presne naopak

bambi2
2. mar 2012

@zitaje no super!!! 🙂

kacena85
2. mar 2012

@zitaje no super, tak do leta sa treba dat celkovo do poriadku, papat ovocie zeleninku a ta kyselina listova je ok to ti neuskodi to baby jedia uz niektore aj rokyyyy

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 presne... no dufam, ze to ubehne. teraz ked bude taketo pocasie behneme von a den je za nami. no a dnes 17`C a ze v pondelok ma snezit?!!! sak ma slahne... ja uz som malej dnes botasky kupila, v cizmach jej bolo normalne teplo...

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 ja som vysadila listovku.. ja odstavujem vela zeleniny.. tak dufam, ze jej tam je dost...

zitaje
2. mar 2012

@kacena85 to fakt, roky?! Mna to trocha prekvapilo teraz pred letnou zeleninovou sezonou - ale tak jasne ze si radsej dam aj taku, aj taku kys. listovu. Teda aj zeleninu aj vitamin.

zitaje
2. mar 2012

@bambi2 No ja si asi budem davat teraz, kym je zelenina sama chemia, a ked uz bude vela listov, tak prejdem na listy 🙂

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 no u nas bolo tiez dnes krasne sme sa vyteperili na terasu a slnili sa, normal som citila tu energiu co mi slniecko vlievalo do tela, a bola som rano este u obvodneho pnku mi ukoncil tak od pondelka zarezam, jaj to uz vobec nebudem stihat tu nieco citat fnuk
hej listovka sa da vselijako uzivat ale tak neuskodi isto

kacena85
2. mar 2012

@zitaje no veru rokyyy, lebo si zober ked sa niektore snazia dlhsie, tak to beru bud obycajnu listovku alebo femibion 800 inak ten ma uspech udost bab, len je drahy ale najlepsie ti pomoze spracovat co najviac listovky a tusim tam je hned aj ecko ale to nie som ista
no jasne ved ja tiez cakam na jar pekne nasadim v zahradke zeleninku a to bude maskrtenia juuuuj

bambi2
2. mar 2012

@zitaje no vraj je lepsie zeleninu odstavovat lebo chemia sa usadzuje vo vlaknine. takze samotna stava nevadi. skus sa spytat oscarky ona ti bude vediet poradit... a sa mi zda, ze to pise aj Walker v zeleninovych stavach ak si dobre spominam...

zitaje
2. mar 2012

@bambi2 nemam odstavovac 😒 Ja si asi pockam na normalnu zeleninku

bambi2
2. mar 2012

@zitaje treba kupit, neni to na skodu... 🙂

zitaje
2. mar 2012

@bambi2 este si mozem pozicat od mamy.
No dobre, navnadila si ma 😀
A co si odstavujes? Cinsku kapustu? Aj obycajnu? Da sa aj kel? Kombinujes aj s ovocim, alebo robis cisto zeleninove?

jenny6
2. mar 2012

Nooooo nejak sa to tu rozrastá počet tehuliek, o chvíľu budete musieť zmeniť názov témy:DDD Inak baby, podľa mňa táto téma určite pomôže každej z nás, ktorá si prešla kyretom, aj mne to pomohlo v septembri.. Ja som teraz v 12 týždni, no stále k vám nakuknem čo je tu nové, aj keď som už neprispievala🙂 Silnooooo vám držím pršteky 😎

bambi2
2. mar 2012

@zitaje vela zeleniny... teda jablka mrkva su na dennom poriadku. a k tomu pridam bud sladky zemiak, spenat, hlavkovy salat, cviklu, zeler, papriku, podla toho na co mam chut. alebo ovocie pridam jahody, cucoriedky, maliny, pomarance, slivky, hrozno, podla sezony a na co mam chut. teda odstavujem skoro vsetko co sa odstavit da a mam rada... 🙂 sem tam rozmixujem este banan k tomu ked robim ovocnu. niekedy pridam aloe vera stavu ked mam doma.

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 mozem sa ta spytat co vravis na domacu zavaranu zeleninku a ovocie, lebo mam plnu spajzu od babky a maminy 😉 a konecne som sa chcela do toho pustit ze k vlockam jogurtu a tak...

kacena85
2. mar 2012

@lucianak mojaaaa no kde siii s tym testikom ?????

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 no ked ti chuti tak si daj. ale najlepsie je aj tak vsetko cerstve...

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 aj ja ju uz vyckavam!!!! 😠 😠 😠 asi sa stara este o choreho manza...

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 no ja viem len tak ze aky mas nazor ale tak mozno lepsie ako ta chemia v obchode ale tak vsetko ma svoje plus aj minut
inak zase sme tu jak na trrrnoch idem ju telepaticky privolat 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre