Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

boga28
12. mar 2012

@kaculiatko88 drzim palce aby bolo vsetko ok

bambi2
12. mar 2012

@kaculiatko88 kup si klickovy olej alebo si naklicuj psenicu spaldovu, ja tiez pijem olej, vraj napomaha predist potratom... http://www.apz.szm.com/download/prednaska-tehot... precitaj si, je to cisto prirodne, neuskodi iba pomoze...

timona
12. mar 2012

@boga28 tak to je este horsie, nez ten moj pripad

bambi2
12. mar 2012

@timona pockaj este. vobec s netrap nad tym. chod az o dva tyzdne. potom sa rozhodni. nerob priskore zavery. nech si lekari tvrdia co chcu, aj oni nemusia mat pravud, mozu sa mylit!!!!!!! chod az o 2 tyzdne a potom uvidis...

boga28
12. mar 2012

@timona strasne ti drzim palce a naozaj sa teraz este netrap o dva tyzdne bude vsetko v poriadku uvidis

kaculiatko88
12. mar 2012

@sabaka, @boga28, @bambi2 žienky ďakujem veľmi pekne. Už tretí deň ležím v posteli a nechávam sa obskakovať.
@bambi2 ja by som tiež počkala. Aj tak sa odporúča urobiť prvý USG až 10 dní po vynechaní mrchy.

bambi2
12. mar 2012

@kaculiatko88 hej, ale zbytocne tam chodi kazdy tyzden... radsej neskor a raz. to nema zmysel kazdy tyzden. mozno sa to naozaj ukaze az o 2 tyzdne...

kaculiatko88
12. mar 2012

@bambi2 no to hej. Ale jednoznačne by som počkala. A ten klíčkový olej máš olej alebo tabletky kde by sa to dalo kúpiť. Mám kúpené aj ľanové semiačka ale ešte som ich nezačala papkať. Chcela by som skočiť ešte ku liečiteľke.

bambi2
12. mar 2012

@kaculiatko88 ja som ho dostala v lekarni kupit. oni ho sice nemali ale objednali ho. ja mam od dr. A. Vogel. alebo z netu objednat... http://biocare.sk/eshop/produkt/olej-z-psenicny...

bambi2
12. mar 2012

@kaculiatko88 http://www.slunecnice-cb.cz/slunecnice-cb/7-O-L... ja si s nim budem natierat teraz aj brusko.. urcite bude super koli lecitinu a vit E... 🙂

kaculiatko88
12. mar 2012

@bambi2 ďakujem veľmi pekne

bambi2
12. mar 2012

@kaculiatko88 nedakuj.. 🙂 neni zac dakovat... ja ho tiez pijem, uz tyzden... a k tomu aj lanovy olej... je tam vela vitaminov, nemienim uz pchat do seba chemiu... urcite je to lepsia varianta, vsetko co je prirodne ako tabletkami sa napchavat... 🙂 a hlavne, nema to vedlajsie ucinky- velke plus u mna... samozrejme, vsetko s mierou 🙂

kaculiatko88
12. mar 2012

@bambi2 hej no čítam o teraz na viacerých stránkach. A ešte k tomu omladzuje 🙂 🙂 a ako často ho piješ. Idem ho objednať cez net.

bambi2
12. mar 2012

@kaculiatko88 na mojej flaske stoji 2 -3 lyzicky denne... ja si davam 2 lyzicky ale take väcsie trolinku ako kavove. nieco medzi kavovou a polievkovou. plus jedna taka lyzicka lanoveho. no ja som si natierala brucho v prvom tehu olivovym. ani jedna stria. tak myslim, ze tento bude este lepsi. stoji to za vyskusanie. a urcite takyto ucinok nebudu mat ziadne kremy co ponukaju na tehu brusko. a tusim si natrem s nim aj tvar dnes 😀 😀 😀 mozno do zajtra omladnem aspon o 5 rokov 😀 😀 😀

kacena85
12. mar 2012

@kaculiatko88 aaaaaaaaa mame to tu,odpadnem z teba...a to ste vlastne ani neriesili tehu,gratulujem,velmi sa tesiiiiim
Baby no proste krasa,takuuuuu radost z vas mam,no tak dufam,ze sa uz konecne aj jaaaa pridam tehule mojee

bambi2
12. mar 2012

@kacena85 zachvilu nas dobehnes 😀 😀 😀 a nikto neostane v tejto teme... 😀 😀 😀

kaculiatko88
12. mar 2012

@kacena85 no tak to teda neriešili sme nič a šup podarilo sa ani neviem ako a kedy. No len aby bolo všetko v poriadku a dotiahli sme to do úplného a šťastného konca.

anuska30
12. mar 2012

@kacena85 ahoj a dakujem.Ja som mavala doteraz ovul. tak 15 den,ale teraz az na 22.Lekar vravel ze ovulka moze byt aj den pred menzesom.

kacena85
12. mar 2012

@bambi2 tak bol by v tom cert keby nie ;))) isto sa zadari,verim v to,ved ten novy rok krasne zacal tak isto bude aj v decembri krasne ukonceny a hotovooo ;)

kacena85
12. mar 2012

@kaculiatko88 vsetko dobre dopadne,ina moznost nie je a hotovi,pekne lez,oddychuj,prechladnutie prejde a budes krasna tehu,a co ti je?co si davas?

monika2712
12. mar 2012

@anuska30 ahojky, no ovulka moze byt aj den pred menzesom, ale neviem ci sa potom podari vajicku uhniezdit ked pride hned krvacanie.. dolezita je aj dlzka lutealnej fazy, cize od ovulky po prichod mrchy, ktora by mala byt idealne tych 14dni, a ked je o moc kratsia, tak sa vajko nestiha uhniezdit a je vyplavene s mrchou.

kacena85
12. mar 2012

@anuska30 kazdy cyklus je iny,moze byt aj uplne bez ovu,ja sledujem temu grafy bt a tam su bsby co maju ovela ovela neskor,tak este pockaj a uvidis ci mrchana dojde

kaculiatko88
12. mar 2012

@kacena85 štípe ma nos,slzia mi oči. suchý kašeľ, bolesti hlavy a cez víkend ma bolelo aj hrdlo. A neberiem nič. Len ležím v posteli, pijem veľa čaju a soluxujem.

kacena85
12. mar 2012

@sabaka sup sup ukoncit ms moja a ideme na to,dnes same dobre spravy tak inak to nemoze byt hadam nebudeme vynimky sak treba urobiy darcek pod stromcek ani balit ho nemusiime ;))))

kacena85
12. mar 2012

@kaculiatko88 segra bola tiez tehu opytam sa jej co si davala,same ti to len tak neprejde,akurat mi pise,si davala homeopatika corizalia,to je na hrdlo,na nete isto najdes popis,citrony papaj

svintekova
12. mar 2012

@kaculiatko88 gratulujem 😵

svintekova
12. mar 2012

Ahojte, mna dnes chytá akýsi smútok . Zajtra mal byt náš velký den-prvý ultrazvuk na konci 13tt -chýba mi moja fazulka . tento týžden by mi mala dojst mrchana-tentokrát je vítaná a potom šup šup do snažilkovania 😀

kacena85
12. mar 2012

@svintekova s tym nic nenarobis, zial, je to tak a neda sa to vratit, ja som si za ten rok neraz poplakala ale po novom roku som povedala dost, sice viem, ze nie vzdy to ide, proste zahnat zlu naladu,myslienky, ale neboj bude lepsie a aj fazulka, netrap sa

svintekova
12. mar 2012

@kacena85 ja viem, na budúci mesiac snád uvidíme tehu testík s // čiarkami. Držím silnooo palce 😵

kacena85
12. mar 2012

@svintekova tak to dufam aj ja tfuj tfuj nech nam to vyjde 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre