Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucinocka
19. mar 2012

@lucianak ja neviem, nemeram to, ale tak myslim, ze tak ci tak sa to pod kozu dostane, hlavne ze to neboli🙂 predsa mam este 200 injekcii pred sebou:D teda dufam 😉

poisonblu
19. mar 2012

@kacena85 no vsak sedim na zadku uz 2 tyzdne, tak som chcela trosku nieco akcnejsie...a som si planovala umyt okna pred velkou nocou, ale kaslem na ne :D

a je mi strasne zle, ani som neranajkovala, len kakao som vypila a stale je mi na vracanie ☹ keby som sa aspon vyvracala, ze by mi bolo lepsie :D zajtra si kupim tie lizatka proti nevolnosti

lucianak
19. mar 2012

@lucinocka Rovných 200? 🙂 Tak gratulujem.... ja ani neviem, ale som o 4 týždne neskôr, takže ja mám tak +28 🙂

lucinocka
19. mar 2012

@lucianak nj dnes mam presne 200 a som 11+3 🙂

lucianak
19. mar 2012

@lucinocka Ja som tiež pozerala a mám 230 dní do pôrodu.... Keby už prešlo aspoň tých 200, tak by to bola šupa 🙂 Ja som dnes 7+1... Do 40 ešte ďaleko ďalekoooooo... Ale isto to zbehne ani sa nenazdáme 🙂

lucinocka
19. mar 2012

@lucianak ja idem buduci tyzden na kontrolu, to budem 12+3 a ked bdue vsetko ok, tak si kus vydychnem konecne po tych troch mesiacoch pozorovania a stresu , ci ide vsetko ako ma🙂 to je pre mna zatial taka hranica , porod mi pride neskutocne daleko🙂

lucianak
19. mar 2012

@lucinocka Tak to hej, ja tiež idem vo štvrtok a pre mňa je osudový 11tt. Tak ho dúfam prekonám ako nič a ide sa ´dalej

svintekova
19. mar 2012

@sabaka ahoj, ty si mala kyret že? a kedy ti došla resp. po kolkých dnoch?

svintekova
19. mar 2012

@monika2712 ahoj začala som krvácat 14.2. a 15. 2.-však vieš ☹ takže nemešká dlho,ale aj tak 😒 . čo myslíš ako dlho može meškat "krásavica" ? 😒

bambi2
19. mar 2012

@svintekova ahoj 4- 6 tyzdnov. je to vlastne pre telo ako normalny porod, sestonedelie. ale do tych 6 tyzdnov urcite pride.. tes sa na nu... vyslysi ta a bude tu ako na koni 😉

svintekova
19. mar 2012

@kacena85 ahoj zatial 34 dní, ale ja som mala vždy podstate mrchanu načas, ja viem že teraz je to iné 😒 ale už sa jej neviem dočkat ☹ .

bambi2
19. mar 2012

@svintekova ona pride, tento prvy krat zvykne troska haprovat, ale potom sa to da väcsinou do normalu... 😉

svintekova
19. mar 2012

@bambi2 ahoj, no ja sa na nu velmi teším, teda resp. to čo bude nasledovat 😀 . Akási som netrpezlivá, ked tu vidím tolko tehuliek už aj ja by som chcela

bambi2
19. mar 2012

@svintekova ja ti verim!!! ona pride celkom iste!!!! 🙂 zachvilu budes aj ty v novom klube... cakame na teba 😉

svintekova
19. mar 2012

@bambi2 super upokojila si ma. Dúfam,že sa maternica úplne dočistí 😕

bambi2
19. mar 2012

@svintekova docisti sa, neboj... pride za chvilu... vobec sa neboj. pride ani nebudes vedet ako... 🙂

svintekova
19. mar 2012

@bambi2 dakujem 🙂 , no mne to už vychádza,že rodit budem až v roku 2013

bambi2
19. mar 2012

@svintekova nevadi, hlavne, ze budes... 🙂 nic ti neujde ani potom... 🙂

svintekova
19. mar 2012

@bambi2 ja viem, ale teším sa 🙂 a ty sa máš ako?

bambi2
19. mar 2012

@svintekova my v pohode... 🙂 vsetko ok. uzivame si to... 🙂

bambi2
19. mar 2012

@svintekova neboj, za chvilu budes s nami v klube... uz len nech mrska pride a uvidis, klapne to!!!!!!! 🙂

svintekova
19. mar 2012

@bambi2 už sa na to velmi teším, neboj budem informovat čo a ako-snád milostivá dorazí do konca týždna

svintekova
19. mar 2012

@bambi2 a potom už nemusí chodit, čakám na jej návštevu a potom už nebude vítaná 😀

kacena85
19. mar 2012

@lucianak no ved uvidim ci bude pozitv.test,ale ked mi stupne teplota neriesim,ale tak vies keby to test potvrdi.bolo by lepsie.jasne ja by som tiez vsetko mozne robila len nech je vsetko ok a fazulka v poriadku

kacena85
19. mar 2012

@svintekova to je este ok moja,vies co skus alchrmilku a cerv.vinko bikaver,je silnejsie urcite ako bezne.neboj isto dojdu skor ako mne po roku

svintekova
19. mar 2012

@kacena85 bože že po roku ☹ , ja pijem alchemilku 🙂 . No dám vediet ked dojde "milostivá"

sabaka
19. mar 2012

@svintekova po 5 a pol tyzdni... som veru cakala na nu, ale vraj je to v norme. neviem ako je to po sponntannom potrate veru ale pride urcite, chce to len trpezlivost 🙂

svintekova
19. mar 2012

@sabaka no snád sa do týždna objaví mrchana jedna, snžím sa byt trpezlivá 😒

kacena85
19. mar 2012

@poisonblu veru kasli na okna dazd umyje ;)))))
Mne byvalo tiez nevolno a pomaha vecer a rano mat pri postely par piskot,mne to pomahalo,asi na kyselinu to je aj dobre ti to vysaju suche piskotky,skus,uvidis

kacena85
19. mar 2012

@svintekova odporucam sa fakt na nu tesit,vies psychika,ja som po prvej ms po potrate vies ako trpla,ci dojde druha fuuuu a po prvej ms som merala bt a uplne som sa tak naladila,vies,ze tak teraz mam ovu tak tu asi pride ovu a hotovo.dojde jasne ze dojde,ako inak a tak sa tesim,ze dojde a potom budeme snazilkovat xi viem,ze to je ako psycho ale dost mi to pomohlo ako dumat a co ked nedojde a ked nedojde zase co urobim,som niekde citals,se vela robi kef zmenime zapory,dojde mrcha,budem tehotna,chcem byt zdrava ,lebo vacsinou kazdy nechcem byt uz chora,nechcem mrchu,nebudem isto tehu a tak
Po roku mojho trapenia som pochopila vela veci,asi to tak malo byt aby som si viac vsetko vazila,neponahlala sa vsade,nestresovala
Takze dooooojde mrcha a ja budem tehu a uvidime co to spravi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre