Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
12. apr 2012

Aojte babule tak po dnesnom uplne otras na prd dni v praci, po tich vsetkych spravach a mudrych reciach mi ostalo uplne zle z celeho tohto nasho systemu, zo vsetkeho ako sa snazia s ludmi len vy.... (nebudem tu nadavat).nemam slov, uplne ma sklamala celaaa velka slovenska firma, ktora sa bije do prs aky je zamestnavatel velky celoplosne po sr, vazne mi bolo z toho najprv zle, normal do placu, ale poobede som sa s tym nejak vyrovnala a nema to vyznam zaoberat sa este debilmi, ktory tuto firmu riadia.nikdy v zivote ich nebude zaujimat nejaky mini pracovnicek, ktory sa snazi prezit z mesiac na mesiac aby si zaplatil ucty a vobec ten mesiac prezil

ach a fakt ma to nastartovalo do dalsie snazenie, zmenila som nazor, budem dalej pekne merat bt, robit obklady, papat vitaminy, zdravo sa stravovat, nestresovat sa (to hlavne lebo dnes ma normal z toho stresu prehanat ako ked som sla na vyske na skusku) a urobiiim VSETKO pre to, aby sme sa dockali nasej vysnivanej fazulky

sabaka
12. apr 2012

@kacena85 tomu sa hovori spravny pristup! a jupiiiiii, sa tesim lebo ides merat! huraaaaaa! bude sranda 🙂

kacena85
12. apr 2012

@sabaka heh bude sranda???no dobre dufam, ze sa budeme obe na konci grafu smiat 😀 😀 😀

sabaka
12. apr 2012

@kacena85 budeme neboj, ja som sa rozhodla, ze sa budem smiat ci uz mrcha dojde alebo nie, uz som sa nasmutila dost a koncim s tym nadobro 😉

kacena85
12. apr 2012

@sabaka tak to sa mi velmo paci takyto pristup, je to isto lepsie ako sa umarat a trapit a byt v nejake depresii, idema na toooo zienka a od zajtra samee dobre spravy, kaslem na celu robotu, tento rok sa bude predsa v lete s bruskom chodit 😀 😀 😀

svintekova
12. apr 2012

@sabaka
@kacena85 supééér baby jak ste pozitívne naladené 😵 . Aj ja som 😉 . Určite budeme v lete behat s bruškami a tešit sa na našich drobčekov. Ja si na budúci týžden idem robit testík-tak drže palce 😉

sabaka
12. apr 2012

@kacena85 no presne tak. a ked nie v lete, tak v zime uz urcite 😀 som si fakt uvedomila, ze musim skoncit s tym smutkom pretoze len ak budem sama so sebou vyrovnana tak ku mne dalsie babätko najde cestu. podla motta: "v zdravom tele zdravy duch" 🙂 🙂

sabaka
12. apr 2012

@svintekova no tak sme zvedave 🙂 juj!

kacena85
12. apr 2012

@sabaka hehe zdravy duch a super duch na teste co ty na to???
presne o tom to je, pokial ty budes stale smutna, deprimovana, stresovana, nepojde to isto, treba na vsetko kaslat uzivat si a ist dalej a ono to priiide aj samo

@svintekova juuuuuj zena tak to drzim palcoky a kedy necakas ms?

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 nečakám 24.4. ale testík už spravím cez víkend. Včera večer ma začali pobolievat prsia-skor také pichanie a aj v podbrušku ma dnes tak pichlo, že som až nahlas zakričala ☹ . Tak uvidíme.

svintekova
12. apr 2012

@sabaka dám vediet kočky, len ja sa teraz teším ale potom to budú nervy 😒 . Snád to tentokrát dopadne dobre-musí 🙂

kacena85
12. apr 2012

@svintekova a to si kolky dc?ked uz ides testovat?lebo sa odporuca az na nejaky 10dpo...cize cca na 25 dc asi tak

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 ja viem 😵 , myslela saom budúci víkendík to budem už 29 DC

kacena85
12. apr 2012

@svintekova ved som sa lakla, ze neviem ratat, alebo mam iny kalendar, jeeemine to este dva tyzdne skorooo teda jeden aj nieco 😠 😠 😠 najhorsie je to cakaniee vrrr

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 mrchana by nemala príst v utorok 24.4. a testík spravím v sobotu 21.4. 😉

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 ved to čakanie ☹

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 a možno tolko nevydržím a spravím už cez týžden ako sa poznám 😀 tak okolo stredy 😵

kacena85
12. apr 2012

@svintekova neboj treba sa niecim zamestnat a nesledovat sa extra, ja som to pokafrala, testla som pred ms den ukazal krasneho dusika a potom uz nic ☹ 😢 a tak som si uz nadej robila, ale teploty vsetko ok, zrazu som zacala spinit a bolo...takze uz som povedala, ze testovat budem po meskani tak cca 34 dc, ale som zvedava, ci vobec vydrzim, teraz sa mi rozprava ale ja som pripad...velice som nechcela tento cyklus ani merat a uz mam teplomer na rano nachystany 😉

kacena85
12. apr 2012

@svintekova ok aj ked nic nebude aelbo bude dusiik cakame fotoooo takze daj vediet istoo

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 jasnééé, že dám vediet. Ved ja som taká istá, tiež som mm povedala, že nebudem zavčasu testovat a už dne s som chcela robit test 😕 a to som len asi 5DPO -viem ,že je zavčasu-lenže ja som taká nedočkavá

kacena85
12. apr 2012

@svintekova heh viem si predstavit ale vyzdr aspon po ten 10 dpo, fakt odporucam, ale tak sama uvidis kolko vydrzis, ja sa uz nedam prehovorit na test pred ms, takze tesiim

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 budem sa snažit, viem že niekt. babám už vyšiel duch aj 6 DPO. ved uvidím ako dlho budem odolávat 😀

kacena85
12. apr 2012

@svintekova a aky mas test?lebo mne na obycajnom nevysiel a na mamateste krasny, alebo potom uz nie 😖

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 First response -myslím.Ani neviem či je 25kový alebo 1étkový-nie je tam napísané

kacena85
12. apr 2012

@svintekova poriadne kuk, alebo vo vnutri na letaku, lebo ak je 25tkovy tak to budes zbytocne pred 10dpo testovat

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 nejdem to radšej rozbalovat, lebo by ma to lákalo testnút. Testnem ja radšej až na bud. týžden aspon budem mat menšie nervičky-aspon ich oddialim kt. ak bude test pozitívny tak určite budem mat.

kacena85
12. apr 2012

@svintekova ja mam doma este dva 10tkove take obycajne,tak sa uvidi,ci sa vobec tento cyklus pouziju

svintekova
12. apr 2012

@kacena85 budem držat palce 😉

lucianak
13. apr 2012

@kacena85 Na také ani nemysli, že sa nezadarí.... Zadarí a bude to čoskoro, len netreba strácať nádej, oki?

lucianak
13. apr 2012

@tinasc Jejda, ty si pamätáš, že mám koralový náramok??? 🙂 Jasné, že ho mám stále na ruke, odkedy som ho kúpila. Akurát, keď sa sprchujem, tak ho dám dole na 10 minút a potom šup naspäť s ním. Ja o týždeň a pol mám utz, tak som zvedavá na drobca ako podrástol 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre