Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

sabaka
22. apr 2012

@stojdulka no vidis, to je velke plus, ze nemas problem otehotniet - 3 mesiace utecu ako voda, predstav si, ze by si musela cakat niekolko rokov ako mnohe ine... takze mysli pozitivne, viem ze teraz ta premaha smutok ale prejde to a budes jednoducho skusat znova! a hotovo 🙂

stojdulka
22. apr 2012

@sabaka ako hovoríš, bude dobre a hotovo 🙂

kacena85
22. apr 2012

@sabaka ved aj mnaaa ale niekedy ma to stresuje a to neni bobree uvidime

kacena85
22. apr 2012

Vidim,ze sa moje HOTOVO ujalo zienky ;)

svintekova
22. apr 2012

@sabaka ahoj, no nemala by dojst v utorok, ale ja už som zmierená, že dojde-aspon sa s nou pekne rozlúčim 😉 . Naposledy som ju privolávala a teraz sa rozlúčime 😉

sabaka
22. apr 2012

@kacena85 hotovo a hough, dohovorila som!

sabaka
22. apr 2012

@svintekova hej no ved tak potom sa mozno jednoducho nevyznala 😉

bambi2
22. apr 2012

@stojdulka to mi je luto 😔 ale neboj, prezijes to! a nabuduce to isto vyjde!!!!!

ja som sa dnes vybrala sama do lesa, strasne ma to tam tahalo, ale strasne... bola som nabrat silu a energiu. v utorok idem na tu reflexnu masaz, tak sa tesim!!!!! a som taaaaaaaak dobre naladena, kazdu chvilu by mala prist mrcha. tak sa tesim 🙂

alenkam.
22. apr 2012

Uz ma to preslo, ux je pohoda... 🙂
@stojdulka jasne, ze pamatam... Sme v teme aj vedeli, ze cakate, aj ked si nepisala nam... 😉 mrzi ma, co sa stalo... Aaaale neboj, o chvilu sa mozno stretneme v dalsej teme... Napr.Marec 2013. 😉

kacena85
23. apr 2012

@sabaka aoj ako graf??stale mi to nejde cez wz.nechapem.ja stojim opat na vcerajsej teplote vrrrr tak hadam zajtra ach jo

sabaka
23. apr 2012

@kacena85 bre rano) no, nechapem ani ja, ja mozem tvoj kuknut bez problemov http://www.womenzone.cz/uzivatelka/sabaka/grafy...
hej ale ty mas predsa dlhsi cyklus ako 28 dni, takze kludne moze prist aj zajtra, nie? u mna dnes pokles o 1 stupen, ale merala som o 3,5 hod neskor ako normalne lebo som si prispala 🙂

kacena85
23. apr 2012

@sabaka no pekne ako to ze spiiiis ked mas merat xixu ale este to mas ok

chrustik1
23. apr 2012

Ahojte babulky, možno si ma niektoré ešte pamätáte, dlhšie som tu nebola, teda čítať čítam, no neprispievala som. Chcem vás všetky povzbudiť, nebojte sa , všetky sa dočkáme zdravého bábätka, my možno už o pár mesiacov.. 😵

@kacena85 ty si ma možno pamätáš, super, že ti mrška chodí ako má, teraz už len vystihnúť správny čas a onedlho aj tebe bude svietiť číselko v profile.. 😵 😵

lucianak
23. apr 2012

@chrustik1 Jeeeeeeeeeeeej, tak si už začala aj prispievať? 🙂 Niektoré možno budú pozerať, že čo to tá 15tka v zátvorke 🙂 Všetko ok? Ja zajtra idem na utz, možno aj s mm... tešíííííííííííííííím

monika2712
23. apr 2012

@chrustik1 ahojky moja, no ze si sa aj ozvala konecne verejne 😀 ako sa citis? vsetko v poriadku?

kacena85
23. apr 2012

@chrustik1 jeeej aoj ako sa mavas?aha dalsia tehula to som tu ozaj uz asi sama bez tt pod menom ;( ale verim,ze ked ms konecne chodi ako ma tak to vyjde,musiiii

chrustik1
23. apr 2012

@lucianak ahoj moja, no veru začala som prispievať, už vie vlastne celá rodinka tak už môžem 🙂 No veru 15tt, letí to, však? Ja som bola na utz dnes, všetko ok, dokonca aj placenta sa posunula kam má, tak som rada. Kludový režim zrušený, tak už sa môžeme tešiť. A moja zvedavosť nedovolila spýtať sa, čo to bude, je to skoro, no zatiaľ dr. pipíka nenašla 🙂

@monika2712 počuj moja a ty čo prosím ťa, ti to letí neskutočne!! 😵 😵 😵 Super aké krásne číslo ti tam svieti v profile 🙂 Všetko je ok, spočiatku som mala placentu nízko, no vystúpila kam má, nevoľnosti postupne opadajú, tak som rada, už si konečne môžem tehu začať užívať 😵

@kacena85 mám sa fajn moja, veru ďalšia tehula 😀 Nebooj aj ty sa dočkáš, pozri ako krásne ti nabehla po tom roku ms, veď u teba je to supeeer skoro tak ako keby tam už aj tebe číselko svieti. Ale vyjde to teraz, verím tomu, o pár týždňov sa tu budeme kochať nad tvojim pozitívnym testom 😵 😵

monika2712
23. apr 2012

@chrustik1 no super, tak uz sa mas lepsie.. no tak mne svieti 19tt ale tebe 15tt! ved si len o 4tyzdne po mne.. takze pohodka.. som rada ze ti je lepsie.. ja uz cakam na pohyby, ale zatial nic, a vo stvrtok mam poradnu tak troska dufam, ze by dokina mohla vidiet pohlavie.. uz som taka zvedava!! 😀

kacena85
23. apr 2012

@chrustik1 juuuj verim,ze budes mat pravdu a budem skakat po plafooon,juj neskutocne by som sa tesila veru a dufam dufam
Min mesiac mi vysli duchovia a nakoniec hnusna mrchs joj ale neva ide sa dalej a snazilkujeme o 106

chrustik1
23. apr 2012

@monika2712 veru 4 týždne, keby nemám posunutú ovulku tak aj menej 😀 Ale je to jedno, hlavne nech je už september/október a môžeme sa tešiť z našich pokladíkov!! Pohyby prídu, možno už aj cítiš len ešte nevieš, že to je ono 😉 A ty si sa na pohlavie neskúsila spýtať už skôr? Mne dr. pri Peťkovi hovoril už skôr, že asi tuší čo to bude, aj teraz dr. tuší, jasné, nemusí to byť na 100%, ale aj odhad poteší 😀

@kacena85 nebooj, fakt to príde, ty (ne)čakáš koľkú ms odkedy ti nabehla? Lebo mne štvrtá už neprišla, otehotnela som aj bez hlienu, síce ovu posunutá asi o 10 dní ale bola 😀

monika2712
23. apr 2012

@chrustik1 vies co, ja som sa minule nepytala.. myslela som ze je skoro. aj si myslim ze to moze byt este tak 50-50 v takom skorom stadiu.. ved niektorym nevedia na isto povedat ani v 30tom, staci ze ma babo pupucnu snuru medzi nohami alebo je zle otocene.. takze zbytocne skoro si nadeje robit nechcem ani.. ale teraz uz by daco mohla vidiet a ked nie, tak snad 7.5 na morfo sa uz ukaze.

kacena85
23. apr 2012

@chrustik1 no meriam 4 cyklyus,cize necakam 4 mrsky xixi,juj bodaj by neprisla,ale tak ked nebudem tehu radsej nech dojde

lucianak
23. apr 2012

@chrustik1 Všetko ok? Tak to sa teším s tebooooou, placenta konečne poslúchla a presunula sa na to správne miesto... super správa, ja sa takéto dobré pozitívne správy dúfam dozviem zajtra. A berieš už ten femibion400? Ja mám poslednú tbl 800 na zajtra a zajtra si kúpim u dokiny, dúfam, že bude mať, lebo v čakárni vo vytríne majú vyložené, tak hádam bude mať aspoň 1 škatuľku pre mňa 🙂

kaculiatko88
23. apr 2012

Ahojte žienky ... tak včerajšok dopadol super. Veľa ľudí, dobrá zábava, a ukončenie dňa migrénou. Väčšinou času som sedela. Nikto sa ma nič priamo nepýtal. Ale myslí, že švagrinky alebo svokry sa určite pýtali. Ja nikomu nič nehovorím, kým neskončíme 3 mesiac.

A vy čo máte nové??

@lucianak na kontrole si bola teraz niekedy?? Pomaličky končíte 3 mesiac. 🙂 🙂

@kacena85 snažilkovanie ako ide?? Dúfam, že si to užívate.

@monika2712 týždne krásne stúpajú hore. Za chvíľku už by si mala vedieť aj pohlavie.

kacena85
23. apr 2012

@kaculiatko88 aooj,dobre robis,do 3 mesiaca treba byt ticho radsej,no zatial meriam,cakam ovu zatial podla teplot to nevyzera,tak hadam zajtra sa zdvihne.heh pisem jak dili.uzivame a dufam,ze to bude aj odmenene na konci ;)))

stojdulka
23. apr 2012

@alenkam. ja som naschvál nepísala do temy pretože som chcela počkať kým budem mať prvé foto aby sa pochváliť a bohužiaľ sa to už nestalo ☹ , budem ti držať palce aby ti to vyšlo, ja určite marcovka nebudem, kôli tej nútenej pauze, no isto by som chcela byť už aprílovka 2013, dr. v nemocnici ktorý mi robil MA som povedala že do roka má tu má nazad, sa smial že ked mi to vyjde tak hoci by bol na mesiaci tak ma príde odrodiť 😉, idem sa s tou smutnou správou "pochváliť" aby si baby v téme nemysleli že som na ne zabudla

stojdulka
23. apr 2012

@bambi2 dakujem, vidíš ešte nedávno som ťa žiadala aby si ma pridala inej súkromnej témy a teraz sme sa stretli v úplne inej

sabaka
23. apr 2012

@stojdulka paci sa mi tvoje pozitivne myslenie napriek neprijemnemu zazitku 🙂 s pozitivnym myslenim clovek vzdy dalej zajde. ako sa citis z fyzickej stranky?

kohutovci
23. apr 2012

Ahojte kocky.. ak mozem rada sa k vam pridam . vyzera to tak, ze ma tiez caka kyretaz.. na kontrole po sestonedelke mi doky nasla dost velku zrazeninu. cakali sme na mrchu ci ju vyplavi.. no nestalo sa tak.. mala som ist dnes na kontrolne sono.. ale chytila ma viroza.. zacala som uzivat azaliu takze dalsi cyklus uz nepride.. zajtra mam zavolat doky, ze co dalej.. mate niektora z vas podobnu skusenost?

sabaka
23. apr 2012

@kohutovci zial, ja nie... ale snad sa tu niekto najde, kto ti bude vediet poradit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre