Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

poisonblu
1. máj 2012

@usacek79 a to kupujes nove oblecko? a na com alebo co.uk ebayi?

luciasveckova
1. máj 2012

@anniqa aj ja som prezila to iste tak viem ako ti je

kacena85
1. máj 2012

@lucianak no jo,ok moja si ma prehovorila xi urobim 8.5 ak ta hnusna ns nedojde ovsem

lucianak
1. máj 2012

@kacena85 Veď by to bolo pekné, nie? 🙂 Dúfam, že už nedôjde a ak hej, tak nech si ma nepraje!!!

kacena85
1. máj 2012

@lucianak veru to by bolo,tak sa jej budem uz dopredu vyhrazat,ze ked dojde ty si ju podaas ;) dnes uz len veger,ko som rucne zarovnavame celuuuu zahradu,dnes je polka za nami,stacilo,varim obed na zatra a potom upecem pudingovu babovku mnamky

bambi2
1. máj 2012

@usacek79 aha... to je super, a mas pravdu, cas leti.. ja som este nedostala ms, dnes je prave mesiac tak dufam, ze sa jej coskoro uraci prist... 🙂 ale cyklus som mala naposledy tusim 32 dnovy tak hadam zajtra tu bude kamoska 🙂

usacek79
1. máj 2012

@poisonblu ano, kupujem nove, pouzite som kupila z 25 kusov len 3 😉 ale boli v dobrom stave 🙂
zvacsa idem cez co.uk, lebo v Londyne mam kamosku, tak ked nedorucuju na SVK, tak to dam na jej adresu a ona mi to potom donesie, ked ide raz za 3 mesiace domov 🙂
@bambi2 presne mesiac..? ja som mala pred par dnami 4 mesiace od druheho a 8 mesiacov od prveho 😖
no tak este den-dva ma k dobru, ta tvoja ms, neboj, urcite pride 😵 uz coskoro si budes zase zelat, aby uz neprisla 😉

lucianak
1. máj 2012

@kacena85 Ani nepíš o tej bábovke, lebo sa pozvem 🙂 A neviete si odniekiaľ požičať kultivátor? Síce ten je na prekyprenie ako by.... Jooooj, ja som ťuťu 😀
A ms povedz, že so mnou nie je dobré sa zahrávať, som dosť nepríjemná, tak nech si to dobre premyslí 😀

kacena85
1. máj 2012

@lucianak joj polku zahrady sme stihli,opeceni sme ako prasiatka,drahy ma pozval na veceru a miesanyyy no a odmietni xixixi no dam si radsej pohar vinka a mam chut na nieco mnam sladkeee

lucianak
1. máj 2012

@kacena85 Dneska teda riadne pieklo aj u nás, len som sa schovávala do tieňa, čo som bola s mm na záhrade, lebo chcel popáliť steré konáre. Ja sa teraz slnku radšej v&hýbam a aj tak mám alergiu, takže ak sa opekám, tak vyrážky na hrudníku, ramenách a chrbte sa mi spravia... takže toto leto sa isto slniť nebudem. A keby som sa aj, tak mňa neopáli, mám bledú pokožku ako snehulienka a plllllno kopu veľa znamienok 😠
Jedine čo som chodila asi 4 mesiace do solárka tak 2-3x týždenne po 10-15minút, tak bolo vydieť taký nádych trošku...
Ale teraz mi vôbec nebude vadiť, že som snehulienka, lebo nechcem uvariť mimčo 😉

kaculiatko88
1. máj 2012

@lucianak no uvidíme, zatiaľ mi nič nedali, že počkajú na výsledky z odberov a potom sa rozhodnú.

Tak dne pekný dník s grilovačkou úspešne za nami. 🙂 🙂

kacena85
1. máj 2012

@lucianak to je jaasneeee ved ja ked zistim,ze som tak tiez len chladocek,ale uvidime
Akurat s drahym dumame ze by sme bazenik taky len na ospliechanie kupili kde by sme sa ochladili tak uvidime ale jedine keby bol za ozaj dobru cenu lebo financie nie su a tam treba aj ten filter aj

vejvass
2. máj 2012

@svintekova ahoj no musim zacat naozaj na nieco ine o mesiac ideme konecne na 14 dni na dovolenku tak uz sa tiez neviem dockat.Mrchu ale stale nemam a to je uz 39DC tak parada k lekarke ani nemam kedy skocit v kuse pracujem najblizsi termin kedy za nou mozem ist je az 16 no dufam ze mrcha do vtedy dorazi lebo sa bojim aby to nebola daka cysta alebo vajecniky no proste nieco vazne ☹
A ty ako mrchu uz mas?
Inak je to presne tak ako si pisala uz ani ja nepoznam svoje telo a som z toho normalne ze nervozna ale uz idem mysliet na dovolenku a pripraviz zoznam co si so sebou zoberieme tak budem mat hnet lepsiu naladicku.tak teda vsetko dobre pa 🙂

vejvass
2. máj 2012

@bambi2 ahoj mas uplnu pravdu vsetko je v nasej hlave aj ked samozrejme chrobaka tam teraz uz mam ale to co mi povedala tak to si naozaj nemozem dat pripustit k telu.Dakujem ti za pekny prispevok a povzbudenie hnet mi je lepsie 🙂 Uz len nak mi ta mrcha pride a ideme snazilkovat na dovolenke aby sme mali co najkrajsi suvenir 😀 😀 😀
Tak ahoj a aj tebe vsetko dobre 🙂 🙂 🙂

bambi2
2. máj 2012

@vejvass dakujem! neboj mrcha pride, pekne na nu mysli a ona urcite pride!!!!! tes sa na dovolenku a zabudni na vsetko zle!!! Hod to za hlavu a mysli na tie krajsie a lepsie veci, zivot bude hned krajsi!!!!!!!!

kacena85
2. máj 2012

@sabaka aoooj moja ako?pozerala som graf pjeknyyy a sak ty mas uz viac dni po ako 10 nie?

bambi2
2. máj 2012

a zabudla som dodat, moja mrska je tu 🙂 Sa tesim, ze nesklamala a je tu zasa ako na koni 😵

lucinocka
2. máj 2012

@vejvass len sa na to nesustreduj, ze si musite urobit dovolenkove dieta, ja som si tak svadobnu cestu neuzila jak som chcela, teraz mi je to luto...mohla som sa uvolnit, uzivat si koktejly a tak..:D aj tak sa nam podarilo az o rok a pol:D

sabaka
2. máj 2012

@kacena85 ahoooj. dakujem 😵 aj tvoj graf je pekny a hadam ten vitazny 😉 hej, ak dobre pocitam, tak uz som 11 DPO. Citim priznaky akoby na mrchu, bleeee 😝 no uvidime. testovanie som prelozila z piatka na sobotu lebo ak mrcha v sobotu doobeda pride (vzdy dojde doobeda 🙂) tak nebudem zbytocne traposit s nejakym testovanim. ale je to aj tak napinaaaak! 😀

kacena85
2. máj 2012

@sabaka juuuj verim,ze nepride a pekne sobotu testnes,potom mi napiiis hned budem cakat,alebo do ip ok?ja ak teda ms nedojde testnem 8.5 ;)

vejvass
2. máj 2012

@lucinocka ahoj tak to urcite nie a ako poznam nasho maleho tak nebude ani kedy to je ako nasa antikoncepcia ked sa zacneme s muzom dohovarat ze co dame vecer sex tak on nie a nie zaspat a kym zaspi tak nas prejde aj chut teda lepsie povedane mi zaspime skor ako nas chrustik 😀 😀 😀 Verim tomu ze babo pride vtedy kedy ma a ja budem na neho cakat a cakat 🙂

lucinocka
2. máj 2012

@vejvass k druhemu planujem tiez rovnaky pristup:D ale mam taky vnutorny pocit,ze druhe nam pojde lahsie, na prve som stale vedela nejak , ze si pockam a sami sme si boli na vine, ze sme sa psychicky doviedli do stadia, kde sme boli..a druhe si pride necakane a neplanovane ! 😀

sabaka
2. máj 2012

@kacena85 ok, dohodnute! ja xcem bocianaaaaaaaa u nas na balkone 5.5. 😀 a k tebe sa moze vybrat hned na to, aby tam dorazil do 8.5. 😀 😀 v sobotu ideme inak na tyzden na dovcu s mm, juj, keby tak nedosla, hned by bola krajsia! ak dojde, budem tam behat s kramami.. no vobec sa mi to teraz nehodi, uznaj - tak nech radcej vobec nechodi, mrcha jedna.

kacena85
2. máj 2012

@sabaka jaj sme teda dohodnute,piatok ocakavam len dobre spravy,ach volala som veducemu,ci si nemozem zobrat dovcu na dnes,ze nehrozi,debili volaju od rana na linku huuufne,nepochopim to v zivote,nech uz idem odtial prec

sabaka
2. máj 2012

@kacena85 praca s ludmi je vzdy ta najnervnejsia ale moze byt v niektorych pripadoch aj pekna. aj ja robim v takom sektore, ze mam priamy kontakt s ludmi. niekedy je to fajn, ked dostanes priame potvrdenie tvojich schopnosti od zakaznika alebo ked dokazes pomoct niekomu, kto to vobec necakal. na druhej strane existuju ludia, ktori su uz asi od narodenia neustale s niecim nespokojni a staci jeden taky zakaznik za den aby ti totalne pokazil naladu. sebaovladanie je fajn, ale aj my sme len ludia! inak, ja budem testit az v sobotu, ak bude co ovsem - ale tak hadam hej! 🙂

sabaka
2. máj 2012

@svintekova ahoj, chcela som vediet ako sa mas a co je s tou mrchou mrchavou? dosla ci nedosla?!

lucianak
2. máj 2012

@kaculiatko88 Jeeeeeee, ja milujem grilovačky... Hlavne tie prípravy ohníka a mäska 🙂 Teraz v piatok idem na hematologiu a dúfam, že opäť budú dobré výsledky.

lucianak
2. máj 2012

@kacena85 Noooo, tak to by aj nám bodol taký bazénik... ale to kade čo treba ešte k tomu, nie len bazén... eče kopec vody, filtre a neviem čo ešte.... Ale lacno výjde nafukovací, naleješ pár litrov vody a môžu aj vaše neterky do neho 🙂

kacena85
2. máj 2012

@lucianak no ved pokukame e chceli sme ked tak nejaky vacsi nie maly,vyhodene peniaze
Dva dni som jak na trnoch nechapem,podrazdena,nervna,drahy sa mi uz smeje,chcela som si dat dovcu dnes a veduci ze nehrozi,ze volajuuuu na linku od rana,tak som este viac nastvana,dnes budem na nich neprijemna,hore zadkom som vstala,juj nech je uz 12.5 mam tam volno 9 dniiii neskutocne sa tesim,este keby mi vyjde tehu test kraasa,ale necitim ziadne priznaky tak neviem

kacena85
2. máj 2012

@sabaka noooo ja som takato podrazdena uz min 2-3 dni,sama sebe liexem na nervy,drahy sa uz smeje na mne,tak sobotu cakaaam dobre spravy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre