Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

timmka
28. dec 2011

@tinara23 moja, drzim ti palceky, teba poznam z inej temy, merali sme si spolu BT, pamatam si tak ako si otehotnela a normalne som bola zaskocena ked som sa docitala, ze ides na kyretaz, zivot je uz taky... ☹ , ani vo sne by ma nenapadlo, ze sa stretneme v tejto teme 😠 ☹ , ale tesim sa na KET a verim ze teraz to uz vyjde 😉

tinara23
28. dec 2011

@timmka 🙂 🙂 🙂 ahááá už viem 🙂 ja už zase meriam 😀 veru, človeka by to nenapadlo, ja už keď som bola v 11tt, tak som myslela, že najhoršie som už preskákala, no ale nič nenarobíme, život ide ďalej. Tak držím palce, určite sa to podarí 🙂

timmka
28. dec 2011

@tinara23 ja nemeriam, zbytocne ked mi tam embryo vlozia 😀

bambi2
28. dec 2011

baby poznate niekto tuto mast?? ja pocujem o nej prvy krat... Weleda-Salbe: Argentum metallicum D 5 (Silber)
vraj by sa mama mastit na podbrusko a brucho v prvej polke cyklu. napomaha to nejako ovulke ci co... zistujem akurat info o tom...

tinara23
28. dec 2011

@timmka tak to je jasné 😉 my chceme skúsiť prirodzene, keďže sa to podarilo po IUI a po upravení výsledkov štítnej žľazy. Tak verím, že problém bol v štítnej a mohlo by sa to podariť. Ak nie, tak skúsime ešte IUI 🙂

tinara23
28. dec 2011

@bambi2 veru nepoznám. Ja som mala ovulku ako hodiny, tak dúfam, že sa nič nezmenilo po kyrete 🙂

bambi2
28. dec 2011

@tinara23 no treba to u nas v lekarni objednat... maju nejaku 0,1 a 0,4 silnu.. neviem ktora. ale ja planujem dnes urobit kupel zo slezu... aj zajtra aj pozajtra.. a ked to neklapne teraz tak ju skusim objednat potom...

bambi2
28. dec 2011

a som sa prave docitala, ze striebro je vraj metal plodnosti ci ako to presne nazvat v sk jazyku... cerpam info z nemeckych stranok... a vraj ked sa to natiera na brucho, napomaha to otehotneniu... ze by sme to vyskusali?? 😕 😕 😕

kaculiatko88
28. dec 2011

@bambi2 na internete som o nej viac menej nič nenašla. Je známe len v Nemecku. Na Slovensku ju asi ťažko dostaneš. A podobné produkty sú už nedostupné a zastaralé. A vo všeobecnosti je to masť obsahujúca striebro. A striebro má dobrý vplyv na ľudský organizmus. A hlavne v hojení.

bambi2
28. dec 2011

takze objednana, vyskusame... 🙂

bambi2
28. dec 2011

@kaculiatko88 vyskusam ho, uskodit to nemoze... 🙂

kaculiatko88
28. dec 2011

@bambi2 a z kadiaľ si to objednavála. Jasné uškodiť nemôže ale v slovenskom registry liekov som ho nenašla.

bambi2
28. dec 2011

@kaculiatko88 u nas v lekarni. ja zijem vo Svajciarsku... stoji to na nem. strankach okolo 6 eur. takze da sa... a za vyskusanie to stoji...
ja sice ziadne problemy nemam.. ale aj kvety lepsie kvitnu ked sa trosku pohnoja, nie? 😉

bambi2
28. dec 2011

rastu som chcela napisat... 😀 alebo sa im lepsie dari...

kaculiatko88
28. dec 2011

@bambi2 jasné ... za pokus to stojí, a keď tomu veríš tak to pomôže. Ja hľadám ešte na nete. Na SR to nieje vôbec dostať. Ako som už písala.

bambi2
28. dec 2011

@kaculiatko88 ak by si chcela, tak ti mozem zaslat... 😉 inak mozno to bude treba objednat v lekarni. skus si niekde zavolat, mozno ti to objednaju. lebo aj u nas je na objednavku... 🙂

kaculiatko88
28. dec 2011

@bambi2 ďakujem skúsim sa popýtať v lekárňach a keď nezoženiem tak ti napíšem. 🙂 🙂 🙂

bambi2
28. dec 2011

@kaculiatko88 ok kludne... 🙂

kaculiatko88
28. dec 2011

@bambi2 ďakujem si zlatučká 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi2
28. dec 2011

@kaculiatko88 malickost, rada pomozem ak mozem 😉

kacena85
28. dec 2011

@lucianak aoj, no jasne, ale tak veru netreba nic planovat...ale ani vraviet ze ktoviee ci to vyjde.jasneee, ze to vyjde a hotovo. vcera som mala zase slaby vecer, furt som len dumala, nedari sa a nedari, mrcha uz rok nikde. tak som zase len premyslala a premyslala. som priatela otravovala, co by sme mali take na novy rok robit aby bol ten 2012 lepsi?akoze nevravim, ze neviem ako na to verim, ale nieco na tom bude, minuly rok som 1.1 mala na prd, a presne takyy bol aj cely rok. tak stale dumam, co take by sme snazilky mohli robit aby nam to vyslo, samozrejme nesmie chybat usmev na tvari, dobra nalada, byt mili k sebe, ale take nieco co priamo s tehu suvisi. priatel ze budem ti hladkat brucho hehe...zlaty.nieco by sme mali vymyslet.
a este som sa chcela spytat, meriam si tu BT, a ako sme minule pisali, ked ju mam vyssiu napr 37,1 tak je ovu.ale nejak sa to lisi aj pocas dna podla niecoho?ci proste vtedy napr rano ma byt sex a hotovo 😀

lucianak
28. dec 2011

@kacena85 😀 No tak ovulka snáď netrvá 5 minút. Ale ak je ráno po ruke, tak ho schmatni a idete na vec. Ale nám to takto vyšlo, že som si merala ráno, snažila som sa v ten istý čas, pred vstatím z postele šup teplomer dnu a odmerala som. A potom večer sexik, všetko som si zapísala do kalendára, aby som mohla ukázať dokine.

kacena85
28. dec 2011

@lucianak inak ja si tiez uz zapisujem pomaly vsetko, kedy som robila test, kedy som dobrala ake tabletky, kedy bol sex, sak mna ked sa spyta dr ze kedy bol menzes keby som otehotnela tak ma smolu hehe...tak si pre istotu pisem, ja si tiez meram hned rano ale nie vzdy, musim si dat teplomer na nocny stolik, lebo zabudnem, aj dnes som si merala po dvoch dnoch.ale priznam sa robila som si test, nedodrzala som to, ze az v novom roku, fnuk a nic...tak ale v novom roku to bude lepsie, tento je otrasny, tak tesiiiim dufam verim....uz nech to je ... 😝

kacena85
28. dec 2011

@lucianak este som sa chcela spytat ci si nepocula nieco o tich cvikoch podla mojzisovej, akurat pozeram na nete knihu ale tusim je aj dvd, tak dumam, ci to predsa nekupim

brita
28. dec 2011

@kacena85 Ahoj kacena, ja mam tu knihu, ale bez DVD, ak by si ju chcela, dam ti ju. Ja som si ju kupila, ale potom som zistila, ze mne taketo veci nepomozu.Ale asi je lepsie, ked je tam DVD, aby si presne videla, ako sa to cvici.

kacena85
28. dec 2011

@brita jeeej to by si mi fakt dala?ved ja ti aj zaplatim za nu..nasla som aj dvd ale myslim si, ze na tich par cvikov mi staci aj kniha 😉

brita
28. dec 2011

@kacena85 Kludne ti ju poslem. Idem ale hned kuknut do kniznice, kde ju mam. To by bola teraz hanba, keby som ju nenasla. 😀

brita
28. dec 2011

@kacena85 Mam ju. 😀 Posli mi prosim ta adresu do IP, kam ju poslat. Platit mi ju nemusis, hlavne nech ti pomoze. 😉

kacena85
28. dec 2011

@brita dakujem ti, si velmi zlataaaaa 😉

lucianak
28. dec 2011

@kacena85 Veď to je dobre si podľa mňa zapisovať všetko, lebo ak sa na niečo spýta, tak len prelistuješ a hneď hlásiš 🙂 Neviem, ale asi si začnem merať BT nanovo. Dnes som začala špiniť, takže predpokladám, že zajtra už bude ms. Uvidíme. Inak ty ako s tým dnp? Lebo som čítala tu na MK, že by bolo dobré sa odhlásiť a na ďalší deň prihlásiť, aby vzniklo nanovo tých 270 dní a tak by sa dalo platiť ako doteraz.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre