Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

monika2712
10. feb 2012

@bambi2 vies co.. mne staci telka a som do polhodiny tvrda 😀 ale knizka je dobry napad, len cakam kym jedna evitovka vyjde.. musim ist pozriet kedy ma vysjt ale tusim az 14.2.

kukucg
10. feb 2012

@bambi2 Ano, nieco na tom urcite je ☹

@monika2712 Haha no ta precitlivelost tiez patri k tehu, uzivaj si 😉 😅 😅

kacena85
10. feb 2012

@monika2712 ale no,ziadne stresy.xi ta prava sa ozyva.ked sa nam kazdej zadari,budeme presne take ako ty.plne obav ci je babo ok a to celych 9 mesiacoc.pozitivna mysel polovica uspechu.naozaj nemysli na take veci je to najhorsie aj pre teba.dokola veta bude v poriadku,srdiecko bude byt a ja budem stastna tehula a mamina ;))) a dokola

monika2712
10. feb 2012

@kukucg dikes 😀 muz sa teda vcera riadne bavil na tom ze placem kvoli zime.. mne to teda vtipne velmi neprislo..

kukucg
10. feb 2012

@monika2712 Vies co, ja som plakala hocikedy a ked sa ma mm spytal ze preco placem a ja som mu cez slzy povedala ze neviem 😀 😀 tak zo mna chytal paniku 😀 teraz sa na tom bavime

monika2712
10. feb 2012

@kacena85 no ked ja som rodeny pesimista a mne taketo veci velmi nejdu.. hoci sa naozaj snazim.. v podstate radsej na to nemyslim, ani v dobrom ani v zlom.. a poviem si ze co ma prijst pride.. tak uvidime..
oki baby, idem ja na nakupy a potom opat domov ako inak spat 😀

monika2712
10. feb 2012

@kukucg no to som aj ja vcera povedala, ze neviem.. 😀 rano mi to este pripomenul v posteli.. ze aka som bola smiesna.. ze kvoli takym banalitam plakat... ale tak som sa mu snazila vysvetlit ze nech si zvyka, ze v tehotenstve su taketo vykyvy a nezmyselne vyplakavania bezne 😀

kukucg
10. feb 2012

@monika2712 A to je iba zaciatok, cudnych a nezmyselnych veci si uzijete kopu, v tehotenstve a po nom este viac 😅 😅 😅 😅

kacena85
10. feb 2012

@sabaka no ved hej.ja to doprajem kazdej tehu.len ten pocit

kacena85
10. feb 2012

@kukucg to som myslela ze vsetko maju na kope,uplne.ale oni su jak masiari.aj mne to oznamoval taky dr,ako keby bezna vec sak a ja v soku.som tomu nechcela verit.dobreze ma nevykopal z tej ambulancie ach radsej na to nemyslim

kacena85
10. feb 2012

Ach ti nasi chlapy musia mat z nas dost.teraz sme sli domov,otvorim branku,idem odomknut dvere a kuk ze asi mam kluce v aute ( vobec logik,ze som branku otvorila).tak drahemu hovorim nech mi ich kuk v aute,ze tam ich nemam.nervy sak som mu ich podavala.vrcim frflem.a potom kuk a v branke zastrcene este.no nemam slov na seba

kaculiatko88
10. feb 2012

@lucianak Tak dnes som volala tak výsledky už mám, ale primár nerobil tak idem tam v pondelok. Som zvedavá čo mi vlastne povie. Dúfam, že to neakosi uzavrie, že môžem ísť na imunológiu a potom ku svojmu a vyšetrenia by som mala mať na konci.

Mrcha dnes ráno dorazila. Po bylinkách sa mu upravil cyklus. Presne 28 dní. 🙂 🙂

lucianak
10. feb 2012

@kacena85 Avojo, tak som už doma. Nebolo to príjemné, miestami to bolelo, aj som aukala, ale doki bol ohľaduplný. Ak ma počul stonať, tak prestal, pomasíroval brucho a išlo sa ďalej. Prešiel mi celé hrubé črevo a časť tenkého. Fuuuuu, vyše meter a pol hadice v zadku.... 😀 teda, ale aspoň viem, že je všetko tip top a aj som mu povedala, že nič v zlom, ale dúfam, že sa viac neuvidíme 😀 Tak sa pousmial aj on, vypísal správu, dal paragraf a išla som domču.
Cestou domov ma až začalo fest bolieť brucho, až som sa miestami krčila. To asi z toho vzduchu, čo do mňa vháňal. No otvrila som ventil a je to oveľa lepšie.

kacena85
10. feb 2012

@lucianak ach no musel to byt zazitok ale chvalabohu mas to uz za sebou, ja som uz tiez doma, bola som zaniest vysetrenia a ze nastup v nedelu medzi 1-2 ach jo ☹ .super, ze mas vsetko ok vidiiiiiis som ti vravela
teraz mame doma normal karantenu ale myslis, ze este musime byt oddelene od seba este ked ma priatel od utorka antibiotika, myslis, ze by ma mohol estenejak nakazit?som bola radsej v obyvacke na gauci a priatel v spalni ale uz ma to nebaviii a no aj by som ho uz veru znasilnila xi sak ja som mala mykozu teraz on chory no co ti budem klamat 😀

kacena85
10. feb 2012

@kaculiatko88 ahoj a ake bylinky si mala na upravucyklu?

kacena85
10. feb 2012

@monika2712 som citala v teme grafy bt o tej chripke a prechladnuti na zaciatku tehu jaaaaj zase som mala co citat ale tak u mna nadej je do nedele a ak nebude tehu test pekny 🙂 tak sa ide do nemocnice 😖 ale berem to stale aj z tej lepsej stranky, konecne budem vediet co sa deje a nieco sa dufam, zacne aj robit a bude mi lepsie a hlavne nech sa mi ten cyklus upravi

lucianak
10. feb 2012

@kaculiatko88 Aj ja si prosím také bylinky, aby som mala pravidelný cyklus. A dúfam, že výsledky budú oki a že sa potom pustíte oficiálne do snaženia.

lucianak
10. feb 2012

@kacena85 Ak berie atb, tak už by ste aj mohli v jednej izbe spolu byť. Lebo už určite začali účinkovať lieky. Aj ja by som už toho svojho znásilnila, tak dúfam, že to dnes klapne, a hlavne, nech ma už nebolí bruško. Je to dosť blbý pocit. Chce sa mi prdnúť, no prdu sa nechce von 😀 Hajzlík jeden.... Musela som to takto nappísať, prepáč 😀
Inak to máte tak na striedačku s milým, tak už snáď aj stačilo, nie? 😉

kacena85
10. feb 2012

@lucianak no aj ja si myslim ved od utorka by mal byt ok v celku, jedine co mu este ostalo je strasny kasel ale to tiez len tak sem tam take zachvatove.
pijeme vystavene citrony no krasne nas skruca a budem kloktat acylpirin to mi tu jedna baba odporucila
no inak v pohode si to napisala, sak sme ludia, iank sa to ani neda napisat hehe jedine nejake sifry keby si zadame
no sak uz sa na tom bavime, minuly rok ja febr pn a on od marca do oktobram, teraz ja pn a aj on, no tak pn by uz aj stacilo, ale tak mne by mohla ostat len to tehu mi este chyba

lucianak
10. feb 2012

@kacena85 Ja už len čakám na tehu a idem tiež PN. Dúfam, že do pol roka to výjde a budem spokojná. Len to dotiahnuť do konca a bude všetko v ešte lepšom poriadku.
Tak sa len pekne skoro uzdravte, aj ty, aj polovička, nech to máš tiež čím skôr z krku a šup ms príde prvá a zároveň posledná na ten rôčik 🙂

kacena85
10. feb 2012

@lucianak to by bolo nejak vela stastia naraz nemyslis moja?no ja tiez pojdem hned na pnku a veru do toho septembra sa na isto zadari
ozaj ukazem ti grafik

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...

chrustik1
10. feb 2012

@kukucg @bambi2 tak toto ste ma dostali lebo viem, že to nebola ani u nás náhoda... Keď som min. rok otehu, tak sme ani vo sne nerátali, že by sa nám mohlo stať niečo zlé a hneď sme Peťka začali pripravovať na súrodenca. Ukazovali sme mu, že v brušku je bábo a on to opakoval.. ale iba do chvíle keď som mala pred prvou kontrolou, vtedy sme boli u našich a pýtali sme sa ho kde je bábo a on povedal nikde. Tak sme sa ho pýtali, že a čo je v brušku? A on odpovedal, že nič. A kontrola ukázala, že tam naozaj nič nebolo, dr. to vyhodnotila ako anembryomola ale ktovie, možno aj bábo bolo len jednoducho zaniklo skôr ako som bola na kontrole, skôr ako ho zachytil UTZ..

kacena85
10. feb 2012

@chrustik1
@lucianak
@kukucg
Aha aha skuuste a potom ked sa zadari vyhodnotime 😉
http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

kaculiatko88
10. feb 2012

@kacena85
@lucianak
Brala som tri týždne kvapky Gynex. Dnes mi akurát došli v pondelok si idem do ďalšie,

kaculiatko88
10. feb 2012

@lucianak my sa stále snažíme ale neakosi sa nám nedarí. Ale teraz sme si povedali, že dosť. Idem sa učiť na príjmačky na VŠ.

kacena85
10. feb 2012

@kaculiatko88 presne totok je ten spravny pristup, nieco zmenit,zamestnat mysel, nesedet a nezufat a ziadne stresy ze sa nedari...drzim palce
a na co je ten gynex dobry lebo ja si chcem tiez nieco take kupit ale kazdy odporuca nieco ine
ja by som chcela skor na ten cyklus....niekto povie gynex, potom femigard, maca

kaculiatko88
10. feb 2012

@kacena85 mne dala Gynex liečiteľka a manželovi King Kong. Sú to také extrakty z viacerých bylín. Mne to upravilo cuklus. Minulý mesiac meškali a tento prišli ako hodinky. Záleží na tebe pre, ktoré sa rozhodneš a vyskúšaš. Ale skús len jedno a uvidíš. Za pokus to stojí. Na budúci týždeň budem mať aj masť so striebra, ktorá pomáha ku ovulácii a opodneniu. Skúšam hoci čo a uvidíme čo z toho bude. 🙂

A k tej Jonášovej metóde : ja som mala vypočítane na rok. Mala som tri dni udané, ktorú sú naj. Držali sme sa toho. Po štyroch mesiacoch sa podarilo. Ale nedopadlo to tak ako sme chceli. Podľa neho to malo byť dievčatko ale s otáznikom.

bambi2
10. feb 2012

@kaculiatko88 ja mam masticku doma uz, ale natieram nepoctivo 😀 ako kedy, niekedy zabudnem alebo nemam cas... ale ja uz kaslem na vsetko... uz som aj vitaminy vysadila.. uz nemam na to naladu... 🙂

kacena85
10. feb 2012

@kaculiatko88 no skusim asi veru nieco a o sarapise nevies nic?tusim sarapis soja.
takze v celku vam to sadlo, heh u nas je uz 9 bab co ratam nas potom segrine deti vsetko baby tak kazdy len v chlapca konecne dufa, mne je to osobne jedno, mne vyslo na 3.3 dievca ale ktovie,co mi dr povie po zakroku a ci mi neda antiku na upravu cyklu takze ktovie

kaculiatko88
10. feb 2012

@bambi2 a ako často natieraš?? Ja už od nového roka neberiem žiadne vitamíny. Je to len samá chémia. Radšej papkám veľa ovocia. Ale rozmýšľam, že začnem čistú kys. listovú.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre