Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

monika2712
21. feb 2012

@kacena85 no presne, tiez mam pocit akoby som v tej dobe ani neexistovala. dodnes nechapem ako som vobec zvladala chodit do roboty.. ale je to uz za nami, zivot ide dalej.. mozme len verit ze toto bolo to najhorsie co nas v zivote postretlo a uz bude iba happyend..
😉

sabaka
21. feb 2012

@kacena85 dakujem za radu! 🙂 ten pocit poznam, aj u mna naokolo sa rodili same deturence a nam sa nedarilo... ale vzdy, ked som tie male stvorenia drzala v naruci ma ten pocit presiel a uz som citila len radost z tych malych stvoreni 😀 😀 odjakziva som zboznovala babätka to mi aj zostane

anuska30
21. feb 2012

@lucianak ahoj,citam ze Ta trapi hlien.Preco pred ovulaciou nejdes sa dat skontrolovat lekarovi? Ja hodim vzdy na 14-15 den na folikulometriu pozrie ci je folikul dost velky a o dva dni idem znova a zisti mi ci som po ovulke.Ja tiez nemavam hlien a ovulaciu hej.

anuska30
21. feb 2012

@natalia gratulujem a nech je to uz teraz ok.Rada by som vedela ci ti po potrate robil lekar aj nejake testy.Citam ze mas 37 rokov,ja mam 35.Mne teraz skoncila 4 mrcha,tak dufam,ze na buduci mesiac sa aj u nas zadari 🙂

natalia
21. feb 2012

@anuska30 mne po potrate nerobil doktor žiadne vyšetrenia aj ked som na neho naliehala....ja mam za sebou tie 4 mrchu......a teraz by mala prist tiež.....ak nahodou že by som nebola tehu....lebo jeden test vyšiel krasne // a druhy nič...

lucianak
21. feb 2012

@sabaka Tak vraj je aj plodný tento rok, tak hádam sa to aj nás týka 🙂

natalia
21. feb 2012

@lucianak počula som...v mojom okoli a pribuznom kruhu sa to veru potvrdilo 🙂

lucianak
21. feb 2012

@natalia No nie je to najlepšie pre mimi, ale určite je silné a chápe, ak sa treba trošku ponaťahovať 🙂 Ja viem, že sa dočkám aj ostatné baby a verím, že to bude čoskoro. Nechcem sa vracať k tomu, že už čoskoro by som rodila, keby.... Ano, je to tak, ale chcem pozerať dopredu. Tebe sa to podarilo, veľmi sa tomu teším, lebo je tu nádej, že čoskoro sa pridám k vám, ktoré ste už v tom 🙂

natalia
21. feb 2012

@lucianak no som zvedava ked pride nedela...lebo vtedy som mala dostat ms... 😒 trochu sa bojim možnych komplikacii...nakolko som mala potrat...neboj určite sa dočkaš krasneho tehulkovania..inak stale som nervozna..vybuchujem pre blbosti.. 😉 .

lucianak
21. feb 2012

@kacena85 No veď hej, tým bedákaním k niečomu dobrému nepríde. Treba pozerať dopredu, presne ako píše Monika a hneď bude život krajší a čochvíľa aj o jedného človiečika v brušku viac 🙂

lucianak
21. feb 2012

@natalia Nedeľa bude a u teba to bude bez červenej, tá sa ti na oči neukáže minimálne rok. A pevne verím, že to bude bez komplikácií 🙂

sabaka
21. feb 2012

@kacena85 no, mam kontrolu za sebou, vraj odviedli v nemocnici na kyretazi dobru pracicku a vsetko dobre vyzera a je cistunke a zahojene. A to je len 2 a pol tyzdna po. Len sliznica je vraj tenucka.. 🙂
Mam pockat na prvu ms a skusat dalej, tak som rada, ze je to ok! som zvedava, co tento rok este prinesie.

natalia
21. feb 2012

@lucianak to dufam aj ja..určite ti napišem potom..či prišla červena...alebo nie...inak sa teším a už teraz si predstavujem drobca.... 🙂

kaculiatko88
21. feb 2012

@natalia držíme palčeky, že mrcha ostala niekde v zápche minimálne na rok 🙂 🙂

kaculiatko88
21. feb 2012

@lucianak aj mne každý hovorí, že tento rok je plodný tak by sa aj na nás mohlo čo to nalepiť 🙂

lucianak
21. feb 2012

@natalia Bude to čochvíľa a ja ti garantujem, že nepríde.
Robila si si citlivý test?

lucianak
21. feb 2012

@kaculiatko88 Veru mohlo, tak do leta nech sme v tom 🙂

kaculiatko88
21. feb 2012

@lucianak treba veriť v kútiku duše. 🙂 🙂 🙂 Už sa rozrastá skupinka s //. 🙂

lucianak
21. feb 2012

Inak dostala som IP od jednej kočky a tá mi napísala tak povzbudzujúcu správu, že ma to až dojalo a zaleskli sa mi oči. Veľmi je držím palce. Ak to bude čítať, tak bude vedieť, že píšem o nej 😉

lucianak
21. feb 2012

@kaculiatko88 Noooooo, práve som napísala, že som dostala jednu IP veľmi povzbudzujúcu, tak nezúfam a verím ďalej 🙂

kaculiatko88
21. feb 2012

@lucianak tak to je super, keď ťa ešte niekto povzbudí a dodá energiu a nádej 🙂

natalia
21. feb 2012

@lucianak robila som desiatkovy woman secret...

lucianak
21. feb 2012

@kaculiatko88 Ani by si neverila, ako mi to pomohlo, fakt veľká vďaka tomu človeku. A tá nádej, ani nevravím. Už dávno som nemala taký fajny pocit 🙂

lucianak
21. feb 2012

@natalia Tak to je pekne citlivý. Ja som tiež takto robila asi 2 týždne po sexiku, ale negat. bol, čo mi aj vyhovovalo, lebo som bola chorá ako pes a kooopec atb som brala.

natalia
21. feb 2012

@lucianak ved ja takisto brala som antibiotika takto pred týždnom...po kolkych dni od oplodnenia ukaže test?

lucianak
21. feb 2012

@natalia Ja som si robila test s citlivosťou 10 a bol to tuším rapid clear a na ňom ppísalo, že 5 dpo už ukáže. Ale 10 dní by malo byť istejších 🙂

natalia
21. feb 2012

@lucianak robila si ten digitalny?za dva dni urobim zas..pre potvrdenie

kaculiatko88
21. feb 2012

@lucianak tak to ti závidím. Od nás to len každý očakáva. 😠 Že bolo by na čase. To ma neskutočne nase... 😠

@natalia len nech tie dva dni zbehnú šup šup a nech sa tešíte s //. So srdiečka prajem.

natalia
21. feb 2012

@kaculiatko88 dakujem.... 🙂

kacena85
21. feb 2012

@sabaka no tak super a na tu sliznicu je praaaave ta alchemilka,inak ja mam tiez nizku.nepovedal kolko ma mm?ja mam 3,6 a to je malicko ;( preto sa ani nemame snazit radsej,aby sa to nezopakovalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre