Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucianak
4. apr 2012

@kaculiatko88 Určite bude, veď si to zaslúžite 🙂 A ako teraz so školou? Padlo to, či predsa bude z teba študentka? 🙂

kaculiatko88
4. apr 2012

@lucianak tak idem s učiť na príjmačky a uvidíme ako bude všetko v lete.

lucianak
4. apr 2012

@kaculiatko88 🙂 jasné, čas všetko ukáže.... a ak ti bude dobre, tak prečo nezačať školu...

kaculiatko88
4. apr 2012

@lucianak no práve toto a stále môžem so dať potom individuálny plán štúdia. Budem chodiť len na skúšky. 🙂 Ale za pokus to stojí a hlavne je tam dobrá motivácia.

lucianak
4. apr 2012

@kaculiatko88 Určite, oplatí sa študovať, ak sa pohybuješ v zdravotníctve 🙂 A čo by to malo byť? Ošetro?

kaculiatko88
4. apr 2012

@lucianak najlepšie je si urobiť všeobecne a to ošetro a potom uvidím čo by som chcela robiť, hlavne na ktorom oddelení a urobím si špecializáciu.

lucianak
4. apr 2012

@kaculiatko88 No jo.... To je také, že zo všetkého tam je niečo. Ja som tiež nad týmto uvažovala ešte na sš, ale rozhodla som sa pre pôrodníctvo, ktoré po roku padlo. Ale neva...

kaculiatko88
4. apr 2012

@lucianak ešte stále môžeš ísť študovať a hlavne teraz sa oplatí, lebo veľmi málo ľudí sa hlási na zdravotnícke odbory. A kým vyštudujem tak sa môžno všetko zmení v systéme. 🙂 🙂

kacena85
4. apr 2012

@lucianak vies u mna teraz tazko povedat kolky dc som mavala ms,predtym tak na 28 dc,zajtra budem 31 a segra ma cil sprdla,ze nech sa neopovazim testovat,ze az ked mi bude ms meskat 10 dni ;( trosku ma to nepotesilo,ved uz vidim ako kazda tolko caka ;)

kacena85
4. apr 2012

@kaculiatko88 dakujem,len mam dilemu kedy testovar

kukucg
4. apr 2012

@kacena85 Neblazni, na co by si cakala 10 dni prosim ta?? 😅 😅 😅

lucianak
4. apr 2012

@kacena85 No je to ťažké sa zaťať a netestnúť. Skús tak v piatok alebo cez weekend. To už by malo isto ukázať koľajnice. A ukáže ich tak či tak.... Ak teplotka neklesá, tak je to dobré znamenie. Pošli mi link na tvoj grafík.

kaculiatko88
4. apr 2012

@kacena85 vieš ja sa priznám ja som si prvý testík robila pondelok a až v piatok som mala dostať mrchu bol tam duch a nechcela som tomu veriť tak som testovala každý deň až do piatku a čiaročka silnela. Mala som doma testy tak som testovala nedalo mi to. Bolo to hlúpe ale čo narobíme. Tak som sa tešila, že som neverila.

kacena85
4. apr 2012

@kukucg no sak som skoro odpadla,ze kolkooo???vies stara skola,mam videt,ze ona tolko cakala

kukucg
4. apr 2012

@kacena85 Urcite necakaj, na co prosim ta 😀 😀 ked uz tak do terminu ms ale viacej je uplne zbytocne, zajtra pekne tsetni a budeme sa vytesovat 😅 😅

kacena85
4. apr 2012

@lucianak no sak totok,drahy ze testneme zajtra,tak neviem,ci ho mam zase natahovat,piatok cestujeme nebudem testovat,skusim zajtra a potom po vikende pondelok,mam posledne dva testy,zajtra urobim mamatest pondelok od lauritky
@kaculiatko88 vobec to hlupe nebolo,ja som taka ists ;)

kaculiatko88
4. apr 2012

@kacena85 tak nečakaj a zajtra testi a budeš aspoň vedieť na čom ste. Budeš pokojnejšia.

kacena85
4. apr 2012

@kukucg testnem,uz som aj draheho nablaznila,tak sa uvidi,potom dam tri dni pauzu,budem len merat a pondelok skusim,este jeden mam v zalohe ;)

kacena85
4. apr 2012

@kaculiatko88 hej,ked tak hadam bude aspon poriadny duch ;)) a pondelok dufam riadne kolajnice

kaculiatko88
4. apr 2012

@kacena85 budeme držať palčeky nech to tam je už. 🙂 🙂 🙂

kacena85
4. apr 2012

@kaculiatko88
@kukucg
@lucianak
Babule ja mam dnes takuuu naladu a veriim,ze to vyslo tento mesiac ;)

kaculiatko88
4. apr 2012

@kacena85 zaslúžite si to. A šťastíčko bude na vašej strane. 🙂 🙂

kukucg
4. apr 2012

@kacena85 Jasne ze vyslo 😵 😵 😵 Zajtra budes mat este lepsiu, uvidis 😉

kacena85
4. apr 2012

@kaculiatko88
@kukucg
Dakujem babule,idem konecne nieco robit,do 17.15 daleko,vecer dojdem mrk ;))

monika2712
4. apr 2012

@kacena85 moja co to to citam? ze by sa zadarilo? ukaz graf bo sa k nemu neviem dopatrat v grafoch BT.

kacena85
4. apr 2012

@monika2712 aoj,hodim rano,cez fon mi to nejde okopirovat,teploty hore,tak sa uvidiii

monika2712
4. apr 2012

@kacena85 no super a testujes kedy?

kacena85
4. apr 2012

@monika2712 zajtra skusim to bude 31 dc tak sa uvidi a ked ms nedijde kupim ten digi na pondelok

monika2712
4. apr 2012

@kacena85 tak drzim moooc palce 😉 potom sa prid pochvalit.

kacena85
4. apr 2012

@monika2712 pridem pridem ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre