Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kaculiatko88
19. apr 2012

Ahoj babenky .. dnes má čaká spoveď. Dúfam, že sa s farárom nepohádam. Neznášam keď mi ide kázať ako ja mám žiť a on o mne nevie nič.

sabaka
19. apr 2012

@bambi2 jasne, je lepsie mat istotu a ak by aj nahodou nieco bolo, tak aspon clovek o tom vie a moze proti tomu bojovat. tesim sa, ze sa podarilo vybavit tak rychlo 🙂 do tretice sa to podari, celkom iste!

sabaka
19. apr 2012

@svintekova aaale paradne priznaky! drzim palce

kacena85
19. apr 2012

@lucianak jeeeeeeeeeej a ty uz takto snivas sny o mne 🙂 no tak to by som sa riadne daleko prestahovala, a vidis aka som kamoska moje rukavice ti dam a mne budu prstiky mrznut 😀 😀 😀
no tak dnes krasny dnik, mala neterka posluchala na 1, celu vystavu prespala 😀 potom sme sa boli napapat a maaaaaaaaaaaaala som plny kufor kvetiniek, drahy sa drzal, ziadne frflanie a doteraz som ich este sadila, len uz dnes ko, tak pokracujem zajtra po praci 😀

kacena85
19. apr 2012

@sabaka heh musim normalne lovit ten tvoj graf moja :D nasla som ho predsa, tak taaaa ovu uz uz ide.... cez wz mi to vobec nejde, ale ked si klik tu na to tak mi ho ukaze no pochopiiis totok

kacena85
19. apr 2012

@svintekova drziiim palce rano a cakam krasnu foto s //

sabaka
19. apr 2012

dnes asi hodina stravena v obchode s detskymi vecickami ach jo, nadhera! kupovali sme s kolegynou nejake veci pre nasich synovcov - ako spravne tety 😉 no a neodolala som 😀 😀 😀

sabaka
19. apr 2012

@kacena85 ee ovu testy zatial negativne tak cakam, ale urcite sa dockam! 🙂 aj ja som uz tvoj grafik kukla. neviem preco sa ti to neda pozriet na wz, ja tvoj mozem v poho.

kacena85
19. apr 2012

@sabaka jeeej moja to je zlateee, taketo vesele farby sa mi velmi pacia, nemusi byt len modra a ruzova to ma uz normalne stve ked vidim neterky len v ruzovom ako take cukriky dnes sme boli na vystave no super dnik za nami a maaaam plno kvietkov, no ty ho naaaarocky schovavas priznas sa 🙂 no inak ja som male tiez neg.test a bola ovu nemusis vystihnut vrchol tak treba poistit 😉

alenkam.
19. apr 2012

ahojte,
@svintekova joooj, drzim palce a hned rano pride kuk, co a ako... dufam, ze uz bude fotka pridana... 😉
@sabaka ... dobry vyber...hrozne sa mi to paci... ha, moj muz tvrdi, ze zlta a cervena je pre babu a nedovoli mi nic zlte a cervene na drobca obliect... a mne sa v cervenom ten moj drobec taaaaaak hrozne paci... 🙂
jooj baby, ja idem zajtra k dokine na kontrolu... som si dnes konecne bola pre vysledky histologie a nejako tam je toho popisaneho moc... som zvedava co mi dr na to povie... inak este som dnes spinila, dufam, ze to zajtra uz bude ok a nevyrazi doktorka so mnou dvere....

svintekova
19. apr 2012

Ahojte kočky dakujem velmi pekne za podporu-no uvidíme. My tu v irsku máme o hodinu menej tak rátajte,že vám dám vediet okolo 10 hod-ok? Som trochu nervozna ale ak by to náhodou nevyšlo tak nevadí. pekne sa naposledy rozlúčim s mrchou 😉

kacena85
20. apr 2012

@alenkam. Aoj ale neboj,vsetko bude ok daj nam vediet

svintekova
20. apr 2012

Dobre rano kocky. Test je negativny ☹ . Teraz sa len bojim co znamenalo to pichanie v lavej strane- ci som sa dobre vycitila 😒 . Ach jo.

bambi2
20. apr 2012

@svintekova este nic nie je stratene, mne vysli pri prvej 2 testy negativne az treti bol pozitivny... 😉

bambi2
20. apr 2012

@evakva niekde v ip to mam, pozrem ti to zachvilu..

svintekova
20. apr 2012

@bambi2 ved uvidíme, bola som z toho smutná ale teraz je to ok. Nemusí mi to vždy vyjst na prvýkrát. Baby som rada,že vás mám-ste mi vždy velkou oporou-dakujem 😉

bambi2
20. apr 2012

@svintekova neboj, nemusi to este nic znamenat... 🙂 a ked to nevyslo teraz, tak to vyjde nabuduce!!!!!

bambi2
20. apr 2012

davam do pozornosti novu temu... https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/reflexna-terapia-2/ a mam chut to vyskusat... 😕

kacena85
20. apr 2012

@svintekova inak ked si mala posunutu naaahodou ovu tak ti pozit.test alebo ducha ukaze neskor,ked aj ms pride,skus merat a budes vediet aspon kedy bola ovu,nezufaj este bolo mozno skoro

lucianak
20. apr 2012

@kacena85 Hej, super, pozerala som fotečky.... Pekné to tam bolo a malá nemala chybu s tými grimasami 🙂 Ešte aj ňufáčik má taký váš 😀

lucianak
20. apr 2012

@svintekova Nezúfaj, zatiaľ mohlo ukázať negatívny, ale ak nepríde ms, tak isto sa tam objaví aj druhá čiaročka... Alebo skús pozrieť občas ešte na ten testík, možno sa vytvorila časom druhá palička 🙂

kacena85
20. apr 2012

@lucianak noo bolo super,dnik krasny,a dnes hnusna realita v praci ach jo ;( co uz.noo malinka je cela nas,este ani rozpravat nevie a brblala furt heh to mame v rodine ukecane zenske

lucianak
20. apr 2012

@kacena85 Treba, treba, aby sa vo svete nestratila... 🙂

kacena85
20. apr 2012

@lucianak a ty ako?kedy ides k dr?

lucianak
20. apr 2012

@kacena85 V utorok, konečne, ani nevieš ako sa teším.
A chystám sa tu dať foto pupka, len sa k tomu neviem dopracovať 🙂 Ale idem už na to... a môžeš posúdiť. Teda, nemáš veľmi s čím, ale bola som úplne plochá.. teda brucho 😀

delideli
20. apr 2012

@svintekova : to ma mrzi,ze sa nic neukazalo,ale mozno je este skoro, dala by som tomu este sancu 🙂 a ak nie,tak maj je urcite nas 🙂 🙂

kacena85
20. apr 2012

@lucianak jeeej daj foto isto kuknem a aj prca ked budes mat ok?ked das napis lebo som tu cez fon nech to nekuk hore dole hore dole

lucianak
20. apr 2012

@kacena85 Nooooooooooo, vyskúšaj... už aj ohlasy boli nejaké, tak som zvedavá na ten tvoj 🙂

kacena85
20. apr 2012

@lucianak jeeejo jeejo hezkree

alenkam.
20. apr 2012

@svintekova este nie je nic stratene... Treba verit... 😉
Ja na kontrole vsetko ok, akurat od potratu mam furt tocky, tak este v pondelok na krv... Ale, ze ked sa budem citit, kludne uz mozme skusat... Sa tesim... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre