Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lea1333
13. júl 2011

@odrik jej dakujem no dufam aj ja....ale uz je to tazke...kazdy mesiac cakas ze uz konecne a vzdy ta potvora dojde!!!a ty ako?

odrik
13. júl 2011

@katkarv
Ahoj pokladik, neboj, ani u mna nic nove! Ja Ti prosim Ta po kyrete uz skoro 9 tyzdnov nemam mrchu potvornicu tulavu! A este mam aj trombofiliu a vselijake hodnoty zvysene, tak sama radost. Kedy ja sa dostanem znova k snazilkovaniu, to teda netusim! Ale Tebe mrsina teraz skonci, posli ju prosim potom ku mne do TT a uz Ta nenavstivi aspon 9 mesiacikov krasnych!!! Moze byt 🙂 ?

odrik
13. júl 2011

@lea1333
Moja, budem uprimna, na figu! Mrcha nechodi a nechodi, uz je to skoro 9 tyzdnov od kyretu, zistili mi vrodenu trombofiliu a zvysene vselijake hodnoty, to aby som toho nemala malo ☹ ! Tak teraz riesim gynekologa, hematologa a uz mam pocit, ze tam chodim ako na hodiny klavira! Zistili, ze mrcha nechodi, pretoze sa vytvorili dve cysty, ktore brania prasknutiu folikulov, a tak sa neuvolni vajicko. Potrebujem nieco na upravenie cyklu, lenze s mojou trombofiliou to nie je take jednoduche. No som zvedava co na mna vymyslia, idem v piatok k lekarovi. Takze sa nemam cim chvalit, ked sa sype, tak...... Ale Ty sa drzkaj, drzim palceky!!!

lea1333
13. júl 2011

@odrik jezis maria no mas toho dost ja idem teraz na vysetrenie stitky tak uvidime zajtra idem k vestkini! tak som zvedava ci ma potesi alebo nie*! 🙂 ja som mala minuly mes.podozrenie na micro potrat ale teda chvala bohu sa to n epotvrdilo aj ja som mala to co ty ne nasadili antiko a bolo dobre len tym ze chceme babetka tak antiko nieeeeeeeeeeeeee a ty este s tou diagnozou uz vobec nie!ale bude dobre vsetko sa to vyriesi a ty budes tehu hned uvidis!!! 😉

katkarv
13. júl 2011

@lea1333 no ja skusim ten Pre seed gel bo od kyretu nemam skoro ziadny ovulacny vytok,som proste sucha,mozno preto sa nedari ☹ no uvidis,len netestuj skoro aby si nebola sklamana.

katkarv
13. júl 2011

@odrik plne suhlasim 🙂 🙂 🙂

lea1333
13. júl 2011

@katkarv ja netestujem vobec...radsej uz...no mynuli aj predmynuli mes.som ala pekny hlien ale ten to mes nebol asi ziadny ale vlhka som bola a aj my to vyslo presne na ovulaciu aj sme sa milovali tak uvidime!!!ci bocian pride!aj som mala kratku mrchu len 2dni beriem femi kvapky no uvidie...ale v rocnom horoskope mam ze v auguste dieta...tak uvidime... 😉

odrik
13. júl 2011

@lea1333
Dakujem zlatusik, si poklad 🙂 !!! Nech Ti len vysetrenia dobre dopadnu!!! Booooze, nestras s tym mikro potratom, uz si neprosiiiiiime, ani nezasluzime, stacilo!!! Chvala bohu, ze sa to nepotvrdilo. Ja to nejako tiez musim vyriesit, aby mohlo aspon na jesen nastupit snazilkovanie 🙂! No som teda zvedava, co Ti povie ta vestica. Zeby naozaj babatko v lete buducom???

katus193
13. júl 2011

@ernuska296 ahoj,tak ja v nedelu ocakavam mrchu / teda neocakavam 🙂 /snad nedojde.Ale prvy krat mam taky vnutorny pocit ze to vyslo.Dokonca som mala prvy krat taku silnu ovulku od kyretu,kedy som citila ze sa vajicko uvolnilo a strasny hlien no a na 7 den som mala cely den pichanie vo vajecnikoch,takze myslim ze je to nadejne.Ale beriem to tak ako bude,ak vyslo tak budem stastna ak nie tak sa budeme snazit nadalej,ale uz niesom na tom tak ako na zaciatku,ze som bola v depkach ako na zaciatku.No snad to konecne niektora z nas odstartuje a budeme sa za radom pridavat,tak ze sa potom vsetky stretneme v temicke maminky v roku 2012 😉

katus193
13. júl 2011

@katusap no tak ja som to mala v dost vaznom stave ,dokonca som pravidelne dva roky chodila na odber ,dlho som mala zle vysledky aj moj svagor to mal a nechcem strasit ale skoro zomrel,takze len preto som ti napisala ze neni to sranda tato choroba.Tak drzim palce aby si mala vysledky v poriadku 😉

lea1333
13. júl 2011

@odrik nieeeee buducom dufam ze v tom to lete ostanem tehu!!!chcela by som jarne babo 😉 dufam ze aj tebe sa vsetko vyriesi a budeme si ukazovat potom bruska!!! 😉

lea1333
13. júl 2011

@katus193 drzim palce! 😉 nech to nie je len pocit ale skutocnost!

katusap
13. júl 2011

@katus193 tak u mna to nastastie preslo bezpriznakovo - ako to mavaju deticky 😀 dnes som volala na infektologiu, ale som tam nakoniec ani nesla, lebo este neprisli vysledky z Trencina a BA, takze tak.....o tyzden skusim zavolat znova, snad to tam uz bude a budem moct ist na kontrolu. ..... sa mi nepaci, ze sa to takto natahuje, vrrr 😠

katus193
13. júl 2011

@katusap tak verim ze budes mat vysledky v poriadku,potom mi daj vediet 😉

katus193
13. júl 2011

@lea1333 dakujem krasne aj tebe drzim palce 🙂

katusap
13. júl 2011

@katus193 jasnacka, napisem potom.....a tebe drzim pazure, nech mas ten spravny pocit.....my sme sa snazili pol roka a vzdy som vedela, ze to nevyslo....a ked to vyslo, tak som to proste nejako tusila, ze som tehu a aj tak bolo 😉 ...tak dufam, ze aj ten tvoj pocit je ten spravny

katus193
13. júl 2011

@katusap jej to si ma potesila,ja mam ten pocit teraz,tak verim ze je to ono a tiez je to uz po 5 mesiacoch takze si myslim ze je uz ten spravny cas na dalsie baby,aj psychicky to uz inac beriem a myslim ze toto bolo dolezite,zmenit postoj k tomu 😀

majuska251
13. júl 2011

ahojte 42den bez mrchy sakraaaa...vsetko ma boli uz 2 tyzden a nic uz mam aj kusok obavy ci nejde z sme zacali skoro smilovanim na 4 tyzden .....v sobotu letime na dovcu tak sa ,,tesim,,zebudem pobehovat s tamponmi ..lebo vlozky na dovolenke si neviem predstavit

katusap
13. júl 2011

@majuska251 myslim, ze sexik nema vplyv na to,c i sa mrcha dostavi alebo nie

noja2210
13. júl 2011

cafteee...tuzobne ocakavam mrchu...neverila som, ze toto niekedy v zivote vyslovim...ale tak akosi tajne citim ze ta potvora dorazi o tyzden na dovolenke...no vrrr...ale poctivo sa nalievam alchemilkou a cervenym vinom...tak nech uz dorazi potvoraaaa....

@katus193 silno drziim prsty...
@katusap som zvedava na tie vysledky...inak ta mononukleoza to je potvora...moja kamoska to nedavno prekonala...a ta dieta a "opatrenia" co ma dodrziavat rok je dost obmedzujuce....
@odrik...ale to uz fakt stacilo!!! okamzite mrchovat!!!! 😉 😉

katus193
13. júl 2011

@noja2210 dakujem a peknu dovolenku ti prajem 😉

katusap
13. júl 2011

@noja2210 jaaa ti neviem, kedy som ju mala ....ale IgM mam negativne,t ak to je potesujuca sprava, ze to mam uz za sebou, citim sa dobre, takze fakt netusim, kedy som tu pliagu mala 😠 joj, kazdy rok sa tesim na leto, ale toto leto si uz prajem nech rychlo skonci, aby som mala vysledky genetiky a mohli sme sa znova snazit o mimi....pomalicky ale isto ma to zase chyta, tak som rada 😅

odrik
13. júl 2011

@lea1333
No jasne, ze toto leto tehulka a buducu jar pysna maminka!!! 🙂 tak vela stastia, budem cakat dobre spravicky! Krasny vecer!

odrik
13. júl 2011

@noja2210
Rozkaz moja!!!!!!! Ved ja by som rada, ale mrcha ma nechceeeeeee ☹ !!! Uz mi cervene vino a alchemilka tecu vsetkymi otvormi 🙂! A nist ☹ ! Hlasim 9. tyzden bezmrsie!!! Tak babulky, len nech sa nam nedostavi na dovolenkach, lebo ju uz potom nacisto zarazim, mrchu mrchatu!!! Drzim palceky, aby Ta uz netrapila a dorazila, nech mas krasnu dovolenku!!! Krasny vecer!

odrik
13. júl 2011

@majuska251
Svinucha jedna mrchata!!! Robi si co chce, o mna uz 9 tyzdnov nezakopla, potvora!!! No a tiez mam obavu, ze pridem k moru a madam sa dostavi v plnej parade ☹ ! No moje zlatko, drzim Ti moooooc palceky nech cim skor dorazi, najlepsie zajtra 🙂, boooze nech uz nas netrapi!

odrik
13. júl 2011

@katus193
Myslim na Teba a drzim palceky!!!! Posielam vela stastia, aby sa Tvoje pocity onedlho premenili na skutocnost!!!

lea1333
14. júl 2011

@odrik ok budem sa snazit:D dnes idem k tej vestkini tak mi drzte palce a baby vsetky do vianoc pozitivne testy v albume chcem vidiet:D

katus193
14. júl 2011

@odrik dakujem a Tebe tiez vela stastia,nech uz sa na Teba nelpia ziadne chororby a nech sa ti da doporiadku cim skor tvoj cyklus 😉

odrik
14. júl 2011

@lea1333
Drzim palceky!!! Daj vediet, co Ti je sudene a co Ta neminie 🙂 !!! No veru, nase heslo: Vianoce, snad bude mat opodstatnenie a naozaj budeme tehulkovat vsetky!!!

odrik
14. júl 2011

@katus193
Velka vdaka 🙂 !!! Kupila som si nejake "podporovace" spravneho cyklu a prace vajecnikov, tak dufam, ze sa vsetko upravi 🙂 ! Lebo uz velmi v mojom veku nemam cas odkladat snazilkovanie! Pripadne zostaneme pri nasom jedinom velkom chrustovi a hotovo, co nariesim, ked je priroda proti?! Drzim Ti palceky silno, mocno!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre