Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

katusap
14. jún 2011

babulky, tak ja mam dnes 2 tyzdne od kyretu ...o 12:30 sa to stalo ☹ ☹ Je mi smutno z toho ked si predstavim, ze babatinko mohlo byt o 2 tyzdne vacsie a uz som mohla byt v 11 tt. To je take nespravodlive ☹ ☹ Zajtra budem volat do nemocky, ci mam histologiu. Som zvedava. Boze babule, dnes mi dosla ta almuzna co som na PN-ke....to co je? To ako z toho mame teraz vyzit, pomooooc.
@noja2210 myslim na teba a drzim ti palceky silno....a nech si uz domka pekne a liecis sa

lenkasop
14. jún 2011

katuskap...moja, držkaj sa. Mysli na to, že si o 2týždne bližšie k snažilkovaniu a vytúženému bábätku, aj mne to pomáha, aj keď som mala ťažký víkend, zvládneme to, bude dobre, uvidíš. Aj ja sa stále pozerám do kalendára a počítam koľký týždeň by sme boli, ale len sa zbytočne mučíme, čo nám neprospieva ☹

katusap
14. jún 2011

@lenkasop sama dobre vies, ze je tazke na to nemysliet ....a este ked vidim tie bruskate susedky, tak mi je o to viac smutno ... ked som bola na kyret, uz mi vykukalo brusko....tak teraz som mohla mat este krajsie....preco je to take nespravodlive? ved sme nasich krpcekov tak lubili, tak preco museli odist? v pondelok uz asi pojdem do prace, takze nebudem mat cas tolko rozmyslat...uz som sa aj prestala ucit ☹

katusap
14. jún 2011

to sem uz nikto nechodi? len ja sama? ☹

lenkasop
14. jún 2011

katuskap...úplne ťa chápem, aj ja im závidím, túžim mať bruško, stále sa pýtam prečo, ale žiadna múdra odpoveď ma nenapadá.
Verím, že aj my budeme mať onedlho maličké bublinky v brušku 🙂
Skús sa aspoň trochu pozrieť na učenie,nevzdávaj to. Dokážeš to. Odpadnú ti potom stresy a budeme sa tešiť na snažilkovanie 😀

katus193
14. jún 2011

Kocky kaslime na kila,pokial sme zdrave tak je to ok a hlavne nech sme opat vsetky tehulky a tento raz az do uplneho konca ci to bude s desiatimi kilami navyse alebo aj 20 hlavne ze budeme mat nasich drobcekov,drzim nam palce aby sa kazdej z nas splnil svoj krasny sen 🙂 @azalka22
@katkarv
@helenka333
@odrik
@katusap

katus193
14. jún 2011

@noja2210 drzim palce,je mi luto co sa ti stalo,viem ako velmi to bolí ☹

katusap
14. jún 2011

@lenkasop joj ucit sa mi strasne nechce...som si myslela, ze to budeme mat uz tento tyzden, ale nebudeme....a vlastne ani na fakulte nevedia kedy to bude,takze asi tazko sa donutim ucit 😖
joj, aj ja verim tomu, ze budeme mat coskoro krasne bruska....som zvedava na tu moju histolku, co mi tam napisali, ale asi sa z toho vela nedozviem a voooobec sa mi tam nechce trepat zajtra ☹

odrik
14. jún 2011

@katus193
Si pokladik, dakujeeem! Mas pravdu veliku!!! 🙂 nechame kila kilami! Ja sa tej mrsky potvorky asi nedockaaaaaaam! Aj ja Tebe zo srdiecka prajem vsetko dobre!!!

katkarv
14. jún 2011

@katus193 mas pravdu,ja len konstatujem,nestazujem sa 🙂

nat28
14. jún 2011

@katkarv ahoj Katka, dlhsie sme si nepisali, ako sa mas, daco nove? Ako pokracujete?

katus193
14. jún 2011

@odrik ja ju cakam tento tyzden v sobotu,uz sa neviem dockat ze sa zacneme zase snazit,lebo to cakanie ma ubijalo,aj tebe prajem cim skor krasne zdrave babatko 🙂 ,len nech tu do tejto temy uz nepribudaju zeny s tymto problemom,ved to je strasne ☹

katus193
14. jún 2011

@katkarv ved jasne ani ja sa zatial na tie kg nestazujem ,este celkom to ujde😉 hoci moj satnik sa nejak zacal zuzovat 😀

katkarv
14. jún 2011

baby,mala som ist 20.6. na laparoskopiu,alebo laparotomiu,nevedeli sa rozhodnut.Ale nasli mi streptokoka,mam ho preliecit a bolesti ktore som mala,myslela som ze su od zrastov a mozno aj su nejako vymizli tak sa neviem rozhodnut ci po prelieceni ist pod noz alebo este pockat ci sa predsa nepodari otehu .

majuska251
14. jún 2011

ahojte dnes...11 den hrozne sa to vlecie..........chcem sa pytat beriete okrem kyseliny listovej aj nejake ine vitaminy a ked ano tak ake??????? a pijete caj alchemilku??ja som sa pytala svojej lekarke a ona vravela ze nic take netreba pretoze sa stravujem zdravo a bla bla...ale pocula som kazdy vravi ze je dobre brat nieco

odrik
14. jún 2011

@katkarv
Ahoj zlatenko, co nove u Teba??? Ja sa tej mrsky asi v zivote nedockam, a tak by som ju teraz pekne privitala! Ale ved ona raz pride!

katkarv
14. jún 2011

@nat28 no akurat pisem co mam nove

katkarv
14. jún 2011

@odrik kolky si to den,mne dosla na 44den,neboj dojde 🙂

odrik
14. jún 2011

@katus193
Dakujeeeeem! No len bez tej mrsky potvorky sa nemoooozme snazit!!! Nevadi, trpezlivost ruze prinasa, este sa asi musim zahojit!!! 🙂

katus193
14. jún 2011

kocky viete mi este poradit?tento mesiac ma nenormalne picha vo vajecnikoch,najprv som myslela ze ci to nebude slepak,bolo to na pravej strane,lebo mna v zivote vajecniky neboleli ale potom to preslo do podbruska az som sa v noci na to zobudila no a dnes ma cely den picha lavy vajecnik,ale dost intenzivne,myslite ze by to mohol byt nejaky zapal alebo nieco podobne?

nat28
14. jún 2011

@katkarv no teda, a to ti nasli nahodne, streptokoka? Mala si nejake problemy?

odrik
14. jún 2011

@katkarv
No 32. den. Tak vidim, ze musim byt este moooooc trpezliva. Dakujem🙂

katus193
14. jún 2011

@odrik ja viem to cakanie je to najhorsie a tu bolest ktora nam ostane chceme cim skor zahojit novym babatkom,ja som po potrate 5mesiac a strasne by som chcela aby to tento mesiac vyslo

nat28
14. jún 2011

@odrik mne prisla 35 DC, dalsi cyklus 36DC no a ten 3. az 42 DC.

katkarv
14. jún 2011

@nat28 to nasli v predoperacnych vysetreniach. odrik @ veru,viem ake je to tazke ale dockas sa 🙂

katkarv
14. jún 2011

@katus193 ja uz 6ty mesiac a tiez cakam ze to konecne vyjde.Aj ked viem ze pozit test este nie je vyhra iba dalsia sance ktora nemusi vyjst,po dvoch MA uz niesom taky optimista ☹

odrik
14. jún 2011

@nat28
Ahoj moja!!! Jeeeeejdaaaa! No tak co ja chcem?! Dakujem, som spokojnejsia, viem, ze musim cakat! 🙂

odrik
14. jún 2011

@katkarv
🙂 dakujem!'ale som aspon spokojnejsia!! A myslim, ze este trosku poskusajte a az potom operovat, co povies?

katus193
14. jún 2011

@katkarv Boze dva MA to neviem ako by som zvladla,obdivujem ta ,musis byt silna zena,ale asi vsetky tu sme schopne bojovat a nevzdat sa len aby sme dosiahli ten najkrajsi ciel v zivote.A nic ti nezistili?Po dvoch MA sa robia nejake spacialne vysetrenia?

odrik
14. jún 2011

@katus193
Joj moja, straaaaasne Ti to prajem!!! A mas pravdu pravducu, tu bolest zmierni zdrave babatko v brusku, ine nic a nikto!!! Vela stastia a nech uz mas Vianoce s krasnym bruskom!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre