Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

vivienkata
16. apr 2011

to este nevíem v čera som si robila ten test a ku večeru mi bolo hrozne zle tak som sla radcej na gyndu do nemocncie a tam lekarka potvrdila ze som tehu 4 tt ale ze bude to rizikove lebo som mala jeden potrat , tak neviem ako bude v pondelok mam ist k svojmu gynek. na všetky vysetrenia. dufam ze bude všeťko ok teraz mam gynekologa ktoremu verim a je fakt dobry jeho som si vybrala pri porode a rodila som pri nom moju malu zabku tak dufam ze nedopadnem ako minule

flowerfairy
16. apr 2011

@vivienkata Katka, gratulujeeeem, pamatam si ta, bola si na kyret vtedy, kedy ja. Velmi ti drzim palceky, aby bolo vsetko v poriadku. 🙂
Aj ja som pred par dnami mala pozitivny test, tiez som v 4tt, ale uz som to tu pisala, som chora, takze sa bojim, ze to zase dopadne zle ☹

vivienkata
16. apr 2011

@flowerfairy dakujem moja. tak ti držim palce aj ja mam podobny problem ja som mala pred dvoma tyzdnami anginu a nevedela som ze som tehu v čera som sa dozvedelela a brala som antibiotika tak neviem ako bude dufam ze bude všetko dobre davam na seba pozor . a tebe držim palce nech bude všetko dobre.

flowerfairy
16. apr 2011

@vivienkata Ak to bolo pred dvoma tyzdnami, tak by to malo byt v pohode, podla toho, co som tu citala, to je este skoro na to, aby to nieco ovplyvnilo. Takze urcite budes v pohode.
Dakujem a aj aj tebe vsetko dobre 🙂

vivienkata
16. apr 2011

@flowerfairy dakujem dufam ze to tak bude asi by som to nezvladla keby som mala este raz prist o babo velmi tasko som zvladala stratu mojho anjelika v decembri tak si teraz tak davam pozor ze az ,a dufam ze bude dobre ved kazda jedna z nas si to zasluži ,

nany100
16. apr 2011

@vivienkata veľmi gratulujem a dúfam, že ten maličký " vírus" sem prenesieš aj na ostatné 😉

vivienkata
16. apr 2011

@nany100 dakujem a všetkym vam to uprimne prajem aby ste boli tehu ved nieje nic na svete krajsie .

vivienkata
16. apr 2011

inak kočky priznam sa velmi sa bojim ze to tak dopadne ako pred tym .ja viem ze mam pozitivne mysliet ale mam velky strach aby som to nemusela všetko znovu prezivat to by som nezvladla mam jedno dieta moju žabku je to moja laska ktoru lubim najviac na svete 🙂 a je to moj poklad vdaka nej som to zvladla lebo ma potrebovala a potrebuje ale bojim sa ze zase bude nejaky problem doma som to radcej ani este nepovedala teda myslim okrem priatela a vas to nevie nikto 😉 neviem ako to bude dalje ta lekarka si ma tam chcela v čera nechat ale mam zabku a nemal kto s nou ostat teda ona neostane bez mamky tak neviem co mozem ocakavat tej doktorke sa to velmi nepacilo ze tak skoro som tehu ale myslim si ze keby moje telo nebolo na to pripravene tak by som neostala tehu. no neviem kazdy ma nejaky iny nazor . ☹

janie80
16. apr 2011

@vivienkata pripajam sa ku vsetkym a potichucky blahozelam... nazory na otehotnenie su rozne, niekomu doki povie, ze cakat 3 mesiace, niekomu ze 6 a niekomu, ze netreba vobec... nestresuj sa kvoli tomu zbytocne... nude dobre, neboj... 😉

vivienkata
16. apr 2011

@janie80 dakujem za povzbudenie napr mne moj gynek co som rodila pri nom moju zabku povedal ze 3 mesiace su tak akurat. ale ta v čera na pohotovosti bola aj podrazdena lebo ju kvoli mne zobudili tak ja si pockam co povie moj gynek. v pondelok

janie80
16. apr 2011

@vivienkata tak to bude kvoli tomu, ze ju museli zobudit... 😠 ked doverujes svojmu lekarovi, tak si vyckaj, co ti povie on a uvidis... ma konikovi su aj dievcata, ktore otehotneli este pred prvou mrskou a porodili zdrave deticky... 😉

katkarv
16. apr 2011

@mimi1111 urcite sa podari,nesmies pochybovat ze nie.

katkarv
16. apr 2011

@vivienkata sice sa nepozname ale srdecne gratulujem.Ja som mala tiez v decembri kyret tak snad uz aj na mna dojde 😉 Zajtra skusim test

lenkapp
16. apr 2011

co je to tak kyretaz?

mima263
16. apr 2011

odporúčam google

vivienkata
16. apr 2011

@katkarv dakujem a držim palce aby si bola tehu

flowerfairy
17. apr 2011

@katkarv Katka, tak ako dopadol testik???? 🙂

katkarv
17. apr 2011

@flowerfairy dakujem ze si na mna myslela.Mala som Rapiclear ten 10jednotkovy ale je uplne negat tak som si uz aj poplakala.

flowerfairy
17. apr 2011

@katkarv To ma velmi mrzi ☹ , viem presne, ako sa citis, ja som si tak poplakala minuly mesiac a ani teraz od toho nemam daleko, pritom, ako ma picha v podbrusku....
Ale neboj, nabuduci mesiac to urcite urcite vyjde!!!!

vivienkata
17. apr 2011

@katkarv ahoj presne ten test som si robila ja pred tyzdnom a neukazalo nic a teraz v piatok som si robila mamatest a ten ukazal

flowerfairy
17. apr 2011

@katkarv Nechcem ti brat nadeje, ale Rapiclear je dost citlivy, ja som si ho robila na 28 DC a ciarocka tam bola, takze keby tam nieco bolo, asi by bol aspon duch. ale mozno sa mylim, priroda je nevyspytatelna!

z.vrablova
17. apr 2011

Ahojte, je tu niekto? Co znamena mierne stupajuce HCG po kyrete? Moze ist o mimomaternicove tehu?

efiku
17. apr 2011

tak ja som podstúpila tiež kyret a to po 3 IVF to bolo tehotenstvo prve prirodzenou formou , ale dôvod bol zmena partnera nakoľko môj manžel ma pred 2 rokmi opustil

shania31
17. apr 2011

@efiku
a v kolkom tt si bola? kedy si mala zakrok?

efiku
17. apr 2011

@shania31 18 týždeň a na kyrete v januári

efiku
17. apr 2011

som po druhej mrške tak tera by mala byť tretia a dúfam že jedneho dna nepríde bolo to pre mna velke prekvapenie lebo už som mala pocit že ja som ta čo ma chybu aj ked vyšetrenia ukázali že som v poriadku a ked prišlo to tehotenstvo tak to bol ako sen ,........

shania31
17. apr 2011

@efiku
a ake vsetky vysetrenia si absolvovala??? zistili Vam aj nejaku pricinu problemu otehotniet?

katkarv
17. apr 2011

@flowerfairy to som si povedala aj tento mesiac ze to uz vyjde a zas nic.Viem ze je citlivy preto uz ani nedufam ze mrcha vo stvrtok nedojde,viem ze zas pride ☹

katkarv
17. apr 2011

@vivienkata no ja uz neverim,aj bazalka mi dnes klesla,ak by sa udial zazrak urcite vam dam vediet.

nat28
17. apr 2011

@z.vrablova moze ist o molu, bacha na to. Nic prijemne, pretoze ak mas molu, min pol roka az rok mas zakaz otehotniet. Co hovori tvoj lekar?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre