Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

velvet26
13. dec 2009

snazilka, urcite pockajte si radsej na vysledky hemato, tie su podla mna velmi dolezite...ja budem mat tie vysledky asi uz buduci tyzden, 21.12 mam volat.. a ked budu, tak 22.12 mam dojst..a zajtra volam na infektologiu, ci aj oni maju vysledky...som ako na trnoch, ze co a ako..

lu.lu.
13. dec 2009

no tesim sa, uz sme to parkrat skoro nevydrzali, tak teraz to bude ako "tenkrat poprve" 😀 priatel sa bal, ze mi dojde menzes neskor a potom uz budeme u nasich a to budeme musiet byt potichucky 😀

velvet26
13. dec 2009

lulu...tak to teda roztocite este pekne v u.k. a u rodicov pekne potichucky ako mysky.. 😀

lu.lu.
13. dec 2009

baby, aku antikoncepciu teraz pouzivate? lebo ja som bola predtym na tabletkach, my kondomy velmi nemusime a nechcem riskovat, ze si dame pozor 😉 .a nieco sa dostane tam kam nema....

snazilkant
13. dec 2009

velvet26
ja uz davno mam vysledky z hematologie, vysledky su ok no ak budem tehu tak urcite sa tam ukazem leby dr. by ma rada videla asi ako tehu 🙂

no pre istotu aby sme si boli vsetci isty

velvet26
13. dec 2009

snazilka, no ked su vysledky ok..to ste sa dr. dohodli tak, ked to dobre chapem, ze ked budes tehu, tak mas prist, aby ti pre istotu vzali krv a potvrdili, ze je vsetko stale ok? istota je gulomet..

lu.lu.
13. dec 2009

snazilka- aj tebe ide lekarka hned predpisat duphaston, ked otehotnies? ja si chcem od mojho lekara uz teraz vypytat, keby nahodou skor otehotniem, dufam nebude proti 😕

snazilkant
13. dec 2009

lu.lu
ja napr. tabletky vobec neberiem hoci mi ich davala dr. no povedala som jej ze dame pozor
nechcem zbytocne tlacit do seba hormony ked uz len chvilku pockame

a kto by sa tiez pridal v januari popripade februari na tehu 🙂

velvet26
13. dec 2009

lulu, my nepouzivame ziadnu antiku, kondomy neznasam, to je o nicom, tak si davame pozor...

lu.lu.
13. dec 2009

ja uz tiez tabletky nechcem brat, no bude ako bude.ak sa ma stat sa stane 😉

my chceme vo februari, ale uz by som aj v januari zacala,jaj, neviem , ci vydrzime, ale bojim sa chorob, chripok... 😖

snazilkant
13. dec 2009

lu.lu
no urcite by som chcela ist aj na PN, lebo ja mam taku robotu ze 12 hodin som na nohach
tak nechcem riskovat, no asi urcite mi da duphaston, budem brat hoc co len nech je vsetko ok

velvet26
13. dec 2009

snazilka, my by sme asi chceli zacat vo februari, ak bude vsetko ok..no mm by chcel skor v marci, podla vypoctu jonasa by sme mali mat vo februari dievca a v marci chlapca a tusim sa na toho chlapca tak navnadil, ze by ho chcel.. 😅 no ja to beriem samozrejme s rezervou..

velvet26
13. dec 2009

lulu..ved to tie chripky a virusy, radsej sa toho vyvarovat a pockat..ved mesiac hore dole to uz nejako vydrzime, no nie?
a ten duphaston mne prislubil gyndos, ze ked ostanem tehu, ze mi ho hned predpise...

lu.lu.
13. dec 2009

velvet- to je tak s vypoctami,ze sa potom namotas,ze? 😉 a mate tam aj presne dni, kedy skusat alebo hocikedy v marci splodite len chlapca?

snazilkant
13. dec 2009

no ja by som najradsej rodila v septembri neviem preco
este potom by som s babetkom mohla chodit pekne vonku

lenkka81
13. dec 2009

mne pichli agolutin, tak som zvedavá co sa bude diat...A velvetka tebe preco pichali tak skoro???

lu.lu.
13. dec 2009

ja k sa s lekarom teraz dohodnem, ze mi tu "ranku" bude chciet odstranit, tak aj tak sa nam to posunie tak o 6 tyzdnov, ale myslim, ze cele snazilkovanie bude trosku takou vecou "okamihu". mozno sa jednej vasnivej noci zhodneme, ze ideme na to a bude 😉

lu.lu.
13. dec 2009

idem kocky na chvilu od vas, este sa neskor zastavim 🙂

velvet26
13. dec 2009

lu.lu..ved uvidis, ako to zhodnoti dr..mozno povie, ze s tym netreba nic robit...ved asi ti urobi cytologiu a podla vysledkov sa rozhodne...
podla toho jonasovho vypoctu tam nam napisal, ze kedy presne sa snazit, aby vysiel chlapec, lebo inak to moze byt aj dievca..no ja by som aj tak radsej dievcatko, no po tomto co sa mi stalo, tak mi to uz ale je viacmenej jedno, hlavne nech je babo zdrave, ci chlapcec, ci dievca.. 😉
lenka,no mne ich davali uz o tyzdni, lebo som bola na kontrole a boli tam tie zrazeniny, povedal, ze by mali ist von..dve injekcie nezabrali, az tretia a to bolo cca. dva tt. po kyrete..potom som bola po dalsom tt. na konrole a maternica bola cista, povedal, ze je aj vysoka sliznica uz narastena, ze kramy pridu coskoro..no zatial nic.. 😒 😒

snazilkant
13. dec 2009

no ja beriem teraz aj vitaminky a pokial nemusim sedim doma a davam na seba pozor

snazilkant
13. dec 2009

dievcata posielam vam velke pozitivne objatie 🙂

micicka
13. dec 2009

ahoj dievčatá, vy ste toho ale popísali za tie dva, či až tri dni som tu nebola?!

lulu blahoželám k mrche mrchavej 🙂

micicka
13. dec 2009

ja mam dnes zase taku vselijaku naladu ☹ aj som nervavá a vadím sa s polovičkou, som tak rozmýšlala, že ma to chytí vždy cez víkend, asi za to, že sa to stalo v piatok večer a cez víkend som bola v nemocke....

velvet26
13. dec 2009

snazi, dakujeeem, aj ja tebe... 😵

velvet26
13. dec 2009

micicka, moze byt..no nepripustaj si to tak..manzelik za to nemoze...

micicka
13. dec 2009

velvet jasné, že nemôže, len som taká precitlivelá, že ma vytočí každá možno aj maličkosť a tak ☹

darčeky ešte nemám nakúpené, môjmu drahému som kúpila mikinu, aj ričko, ale to som už predala mojej mamine pre brata, tak takto kšeftujem s darčekmi 🙂 aj deťom som už pokúpila, ale ešte mi stále toho dosť zostala, tak sa chystám zajtra na záťah a snáď už väčšinu vybavím

velvet26
13. dec 2009

micicka..ja viem, nie je to lahke...no bude lepsie.. 🙂 a to si ozaj dobra kseftarka, no teraz budes musiet kupit dalsie, no urcite zajtra budes mat dobry den a vsetky darceky nakupis. 🙂

micicka
13. dec 2009

ja musím mať náladu na kupovanie darčekov, lebo keď sa mi nechce, tak len chodím a nikdy nič vhodné nenájdem. ale to je tak asi u každého, treba mať nakupovaciu náladu 😉

to tričko som kúpila drahému, ale keď som prišla domov, uvedomila som si, že asi by sa mu veľmi nepáčilo a môjmu bráchovi určite sekne, tak mamina sa tešila, že nemusí zháňať a ja že môžem kúpiť niečo lepšie.

hneď sa aj rozlúčim, idem si dať vlasy do poriadku, kuknem superstar a pôjdem do postele.

velvet, prajem Tebe ale aj ostatným dobrú noc a dobrý začiatok nového týždňa, majte sa krásne 🙂

a tešme sa, že nám konečne sneží a možno budú aj biele Vianoce 😀

velvet26
13. dec 2009

bru noc micicka..
budem uz aj ja koncit, dopozeram superstar a sup do postele..papa

janirea
14. dec 2009

ahojte babule,,,konecne som vas docitala, ste toho riadne vela načmárali cez vikend 🙂
ja sa normalne tesim na pondelok, ked stihnem vas citat, ze co je nove.

my ideme s mm dnes zautocit na darceky, pokupit co este chyba
a v sobotu ma chytila nejaka upratovacia nalada, tak aspon mam uz ordnung 🙂 ,,este stromcek a bude

no a este k tomu snazilkovaniu,,,hmmm,,da sa povedat, ze sme zacali 😅 ,,,no tak nejak to vyslo, ze to skoncilo, tam kde malo, tak uz nic nenarobim 🙂 ,,,,jaaaaaj baby, ale ten strach,,,az teraz ma to chytilo tak riadne aj ked len sem-tam, ale snazim sa hned zle myslienky zahanat prec. No tak uvidime v januari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre