Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

micicka
5. dec 2009

ahoj dievčatá, zdravím vás 😀 bolí ma hlava ☹ z čoho to asi bude....

ja už má kozmetiku za sebou, už som krásna 😅

psíkov možno aj ja behnem pozrieť, veď to mám tu za rohom.

lenka, keď sa ti niečo sníva a povieš o tom, tak sa to nesplní, takže bol to nakoniec dobrý sen - vieš ako to myslím 😉

micicka
5. dec 2009

velvet pošli aj mne nick, nech si vás okuknem, akí ste krásny

lenkaxy
5. dec 2009

Bambulky už musím končiť, ideme s manželíkom ešte niečo povybavovať. 🙂
velvetka áno HEM. tak ako si písala a INFEKT. priamo v starej nemocnici, teda nie na námestí. Cmuk večer sa na vás teším. Pa 🙂 😲 🙂

velvet26
5. dec 2009

lenkaxy, mne robili stery zo spodku...priamo tam na tej infektologii..tak uz ma potom neposlali gyndosovi..
tak uvidime..a hej, aj ked by sme si to mali zaplatit 20 eur, nas nezabije..no poprosim toho druheho gyndosa, hadam mi ten listok vymenny da.. 🙂
tak pa vecer.. 😉

velvet26
5. dec 2009

micicka, som ti poslala..
a hlava boli asi z toho pocasia, jaaaj, kde zmizlo snieckoooo?? 😒

micicka
5. dec 2009

velvet, popozerala som 🙂 skutočne pekné fotky.

no mňa tá hlava z toho včerajšieho vína bolí 🙄

rozlúčim sa s tebou, idem konečne niečo ukuchtiť a poupratovať, lebo vyzerá to tu hrozne 😠

velvet26
5. dec 2009

micicka, dakujem moc... 🙂
aj ja pomaly idem, musim to tu povysavat...tak babulky zatial..

micicka
5. dec 2009

no ahojte baby, tak výsledky z genetiku už sú. a ževraj sú tam drobné odchýlky, takže pôjdem na hematológiu. v stredu sa mám zastaviť v nemocke po výsledky a pre výmenný na tú hemato. vám poviem, som zostala normálne šoknutá 😲

velvet26
5. dec 2009

caute, tak vsetko povysavane, podlahy umyte, aj kupelka, tak uz mozem odpocivat.. 🙂

micicka, to dnes si si volala na vysledky, ci tebe volali? v sobotu, dost netradicne...moja neboj, drobne odchylky, to nemusi este nic znamenat, ved uvidis, ked pojdes tam osobne, ti to vysvetlia a na tej hematologii zistia presne, co je vo veci..ale podla mna to nebude nic vazne, ked povedali ze drobne odchylky, keby to bolo nieco horsie, tak to by ti podla mna naznacili..ja si osobne myslim, ze nikto z nas nie je geneticky dokonaly, kazdy mame odchylky...

micicka
5. dec 2009

velvet tá genetika išla cez moju známu a tá dnes slúži, tak pozrela výsledky a napísla mi na facebook.

ja som si myslela, že som dokonalá 😀 v tom zmysle, že určite nie je žiaden problém, ale som samozrejme rada, že sa to zistilo. uvidíme čo na to hematológia, potom budem múdrejšia 😉

velvet26
5. dec 2009

micicka, aha, tak to je..no to je dobre, ze sa ta znama tak stara. to je fajn..
neboj, bude to ok..no ako sa hovori nobody´s perfect.. 😀
aj ja tak trpnem, ze co ta hematologia ukaze...to bude hodina pravdy, ked tie vysledky dojdu..mam pred tym vsetkym dost velky respekt..

micicka
5. dec 2009

to ti verím, že sa obávaš, čo zistia. doteraz sme si mysleli, že nám nič nie je, nikdy sme nemali vážnejšie problémy a zrazu sa zistí, že niečo nie je v poriadku. na jednej strane je to dobré, že budeme vedieť čo nám je (ak sa teda niečo nájde), na strane druhej je to taký šok, že človek si myslí, že je všetko ok a ono nie je.

ale budem aspoň istejšie, a to je hlavné 🙂

velvet26
5. dec 2009

presne tak micicka, nidky mi nic nebolo, vsetko ok...no nevadi, ak sa nieco naaahodoou zisti, tak sa to bude riesit...ved aj baby, co maju problemy s krvou, trombofiliu, tak maju deti...ved su tu o tom cele fora..tak nemozme sa bat..

micicka
5. dec 2009

dôležité je aby sa vedelo kde je rpoblém a potom ho vyriešiť. dá sa všetko 🙂

juj ja sa ešte stále zabávam s obedom, musela som behnúť do obhcodu, cestou som sa zastavila u rodičov, samozrejme som sa tam zdržala a už je 15,30 obed nikde, povysávané nič 😠

velvet26
5. dec 2009

micicka, vsak to uz musite umierat od hladu... 😀 a co dobre varis?
ten moj uz ide z blavy, skusky urobil a tak som mu hned nadiktovala, co ma kupit na papanie, tak fajn, nemusime robit nakup zajtra..

micicka
5. dec 2009

no ja nechem po včerajšku veľmi zaťažovať žalúdok xixi 😀

môj drahý išiel pomôcť kamarátovi, takže nie je doma, keď príde všetko bude nachystané. nerobím nič extra, slepačiu polievku, kuracie prsia na šťave, pre drahého ryžu, ja si urobím pečené zemiaky a k tomu uhorkový šalát so smotanou.

chodí do školy? aj môj brat, dnes boll akurát na skúške

velvet26
5. dec 2009

tak to robis dobru mnamku... 😉
ja sa musim priznat, ze vobec neviem varit polievky.. 😅 mala by som sa polepsit a konecne sa nejaku naucit..no nejako sa stale nemam k cinu, lebo nam vzdy moji alebo mm rodicia nejaku zabalia hotovu a cez tyzden jedavam polievky na obedoch, vecer uz nemam na polievku chut..
nooo, chodi do skoly, popri zamestnani, no to dnes nebol na skuske zo skoly, ale co chodi na jedno bojove umenie, tak na dalsi stupen mal skusku a urobil, tak je rad..ze ho boli cele telo... 😀

micicka
5. dec 2009

tak ty máš normálne nebezpečného manžela... aspoň vieš, že ťa odborne ochráni 🙂

ja polievok tiež veľa neviem robiť, slepačiu, zeleninovú, kapustnicu ako tak sa mi podarí aj fazuľová kyslá a to je tak všetko

lu.lu.
5. dec 2009

🙂
ahojte kocky
este vas musim docitat,stale sa tu cosi deje.
velvet- dufam nevadi, ja tvoj druhy nick poznam, raz si mi omylom napisala pod nim, tak som kukla vase fotky a si veru riadna kocanda,manzelik musi byt na teba pysny 😉
ja sa tiez neviem dockat mojej svadby(zatial v nedohladne), su to asi riadne nervy, ze? vsetky pripravy,nakupy....
kolko ste tie co ste uz vydate vasu svadbu planovali, ak sa smiem spytat?

lu.lu.
5. dec 2009

micicka- najhorsia je ta neistota ,nie? ze ti povedia drobne odchylky a ty potom rozmyslas, co to moze byt 😒
ono je na tom divne to, ze nemas ziadne priznaky, citis sa uplne zdrava a napr. az ked potratis sa zisti, ze nieco nefunguje ako,ma. ja som napr. mala syna uplne bez problemov, ale poccula som, ze sa to moze prejavit az neskor, tak neviem.

sekina
5. dec 2009

ahojte babky, len teraz som prisla, je to tu velmi pestre a hlavne cenne infosky, kt. si musime odovzdavat medzi sebou, lebo inac si nepomozeme...
velvetik cau 😉 jasan, ze si prispela k tomu aj co sa tyka mna, ze si dam urobit kompletku vysetreni, zacnem to riesit az poVianociach, lebo v praci mame blazinec pred sviatkami ale do snazilkovania musime este pockat...ozaj a poprosim Ta o ten nick na fotecky...zvedavost moja...ach jaj... 😉
l

sekina
5. dec 2009

lu.lu ak mozem prispiet k teme svadby. my sme mali v aprili a veru tie pripravy bol riadny blazinec, hlavne rodicia stesovali, ale podla mojho nazoru potrebujes aspon pol roka na vybavovacky okolo, hlavne hudbu, salu a fotograf, ostatne pocka... 😉

lu.lu.
5. dec 2009

ahoj sekinka 🙂 no to som si aj myslela, ze min.6 mesiacov a my musime este aj riesit dilemu, ze kde bude svadba, ci na slovensku alebo v anglicku alebo najlepsie niekde uplne inde 😀

slnieckokati
5. dec 2009

ahojte kocky, konecne som vas docitala, ste a pekne snazili, aj som si pri tom poplakala, aj sa zasmiala... 😉 😉
Vcera som mala trosku blby den, nemala som ani kedy sa tu zastavit. Som na vikend v BA- mam tu do konca januara prenajaty byt, tak si potrabujem zbalit par veci, PC. Takze najskor som bola nestastna z toho, ze ked som z bytu naposledy odchadzala, bola som este tehotna, ved to poznate, take sebatryznenie. Potom som este v kupelni nasla pozitivny tehotensky test, tak to uz som bola uplne mimo. Zacala ma chytat depka, ze takto pred tyzdnom som babatko este v brusku mala....no hroza
fakt ste zlate a velmi mi pomaha, ked si vas mozem precitat, alebo pokecat s Vami....
inak, aj ja som levica. velvetik, neuveris mi, ale pri tebe som bola presvedcena o tom, ze aj ty si lev.... 🙂

slnieckokati
5. dec 2009

lulu, tvoj buduci manzelik je anglican?

lu.lu.
5. dec 2009

ahoj slniecko kati 🙂 ,mozno bude lepsie,ze sa z bytiku stahujes,aspon ta nebudu spomienky tolko prenasledovat. a tyzden, to je este velmi cerstve, ja mam aj po mesiaci stale este slabe chvilky a slzicky v ociach 😖

tak dalsia levica? to uz ste tusim 3. ja som byk, ale na zaciatku, tak mam aj co to z barana-super komboska 😀

sekina
5. dec 2009

moja sesterka si brala anglicana a mali malu svadbu na Slovensku a zurku pre kamosov v Anglicku...a bolo to celkom fajn a anglicania boli riadne vygulani, ked videli tu svadbu na vychode...
musim letiet, lebo manzelik je hladny a musim si plnit manzelske povinnosti, zatial aspon takto...chi, chi, ale ja este pridem...

lu.lu.
5. dec 2009

hej slniecko, anglican ako repa 😅 , ale on je prisposobivy, my sme dva roky zili aj na slovensku, tak ze mozno v buducnosti sa vratime 😉

lu.lu.
5. dec 2009

nenechaj manzela hladneho sekiknka, lebo bude mrzuty 😀
a co sa tyka vulgarnosti, tak bude na to nieco pravdy, oni su totiz dost hlucni, vsade ich je plno....ale ten moj je este v medziach normy 😉

sekina
5. dec 2009

slnieckokati, ja som tiez tyzden po...a mam pesne take pocity ako ty...spomienky sa nedaju vymazat a hlavne ked nam vsetko okolo pripomina nase teho...ja som si uz aj kupila nove nohavice, lebo ma uz vsetky tlacili a ked sa teraz po tyzdni pozeram na svoje splasnute brusko je mi smutno..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre