Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lu.lu.
4. dec 2009

inak baby, dnes je tu nejak rusno, to sa mi paci 😎

micicka
4. dec 2009

lulu tak tak, aj keď mňa to už obchádza pár dní, koškojrát sa mi to aj v práci stane, našťastie nikto nevidí moje lesklé oči. a doma to mlžem zo seba pustiť, veď na to máme svojich partnerov

velvet26
4. dec 2009

baby, aj ja mam sem tam slabu chvilku..ale to je normalne, podla mna aj za par rokov, aj ked budeme mat ine deticky, aj tak nas stisne pri srdiecku, ked si spomenieme na nase prve, co sa nenarodilo.. 😔

lu.lu.
4. dec 2009

na to je len jeden liek-babatko v brusku 😵 😵

micicka
4. dec 2009

lulu fakt je tu rišno a som rada, teším sa z toho 😀

ja neviem aký by som mala termín - počítala som si to, ale už neviem. ja som našťastie nemala ani tehotenskú knižku

lenkaxy
4. dec 2009

Dievčatá, zistili vámničo na hemato, imuno, infekto? Príp. genetike? Mne zatial ničo.
PS: micicka sa mi páčia tvoje preklepky - koškojrát, a mlžem....xi xi 😀 😀 😀

velvet26
4. dec 2009

ja mam tehotensku knizku v sufliku aj s testikmi, neviem co s tym spravim...no asi si necham na pamiatku.. 😔

lu.lu.
4. dec 2009

mne tehotensku knizku vypisali, ale v ten den uzv. nedopadol dobre, tak mi ju ani nedali a dobre urobili,asi by som ju nechcela

snazilkant
4. dec 2009

micicka
tak ani ja som nemala tehu knizku ... ale uz take veci sa snazim nesiesit, skor sa tesim z inych tehu ked stretnem a porezam skor uz po vybavicke co by som chcela a tak 🙂

no jedno stastie ze som nic nekupila, lebo to by bolo urcite horsie

velvet26
4. dec 2009

ved to, mne ju potom dr. chcel aj zobrat, no nedala som si..nechcela som tomu verit, ze to tak je..

lu.lu.
4. dec 2009

ja mam odlozene dva obrazky z ultrazvuku a tiez neviem, co s tym, je mi to luto vyhodit, ale raz v takom zachcate som vyhodila vsetky casopisy, co som si ako snaziva hned na zaciatku kupila...

lenkaxy
4. dec 2009

Ja som asi piaty deň po MA roztrhala fotku zo sonografie, aby som stále nad ňou neplakala ☹

lu.lu.
4. dec 2009

boze, tie novorodenecke vecicky su taaaaaaaaake krasne,ale kupovat zacnem asi ked budem min. za polovicou

snazilkant
4. dec 2009

lu.lu.
aj ja mam foto z nasho prveho a jedineho ult a urcite ho nevyhodim, hoci ked ho niekedy zbadam tam si stisne pri srdiecku

micicka
4. dec 2009

lenka, vieš pol fľaše červeného, jeden pohár bieleho 😀 ospravedlňujem sa za preklepy,a le chápte ma 🙂

ja som mala odložený jeden testík pre môjho partnera, ale hneď som ho vyhodila, aj foto som vymazala...

lu.lu.
4. dec 2009

kocky, ja naozaj verim, ze sa nam "to" buduci rok podari 🙂

velvet26
4. dec 2009

baby, musime ist dalej..sme silne...zvladneme to...
som si ista, ze by som nebola uz tak v relativnej pohode, keby tu nebola tato tema a vy...je dobre sa o tu bolest podelit, a ked viem, ze ma niekto chape, tak sa to hoji rychlejsie..ako rozpravat sa s niekym kto to nezazil..
a pocuvajte, ze ti nasi chlapi to znasaju ovela lepsie... 😅

snazilkant
4. dec 2009

ja ked som povedala mamke ze som tehu,, tak mi hned povedala, nech nic nekupujem, vedela ocom hovori prekonala 2 potrati, tak som nic nekupila, ze v dnesnej dobe nieje taky problem kupit ako to bolo pred 30 rokmi.

a to ma pravdu

janirea
4. dec 2009

ja mam len testy,,,k tehu knizke sme sa nedopracovali,,,asi je to aj dobre,,,neviem co by som s tym spravila,,,,a termin mohol byt tak cca v maji 😒

no tak bude v septembri 😉

micicka
4. dec 2009

my sme sa minule zastavili v deckom obchode a obzerali postieľky 😉 ale zvládla som to.

čo nezvládam, je moja babička, ktorá zomrela týždeň po potrate, stále na ňu myslím. a minule dedko rozprával, že sa o neho stále stará, že ho doviedla k dverám, pretože zabudol zamknúť, no mala som dosť a tiež som plakala ☹

velvet26
4. dec 2009

baby, ale tu frcime..nestiham citat.. 😀

micicka
4. dec 2009

baby lúčim sa s vami, idem plakať k mojej polovičke, zajtra si vás prečítam! prajem lrásny zvyšok večera,ahojte 🙂

janirea
4. dec 2009

baby pisete ako dracice,,,,sekundu tu nie som a uz musim citat celu stranu 😀 ,,,ale som rada, ze to tu frci a lepsej nalade

snazilkant
4. dec 2009

velvet26

musim s tebou len suhlasit je to jednoduchsie s niekym o tom hovorit kto to prekonal,
ako ten co neprezil

lu.lu.
4. dec 2009

aj mne sa zda,ze chlapi to znasaju lepsie alebo to aspon tak nedavaju tak najavo,moj je rodeny pohodak a optimista, tak sa na to aj tak diva......je super,ze sme sa tu takto nasli 😎 to dotiahneme do vitazneho konca, no ne?

lenkaxy
4. dec 2009

micicka to je naozaj dvojitá rana ☹ ☹ . Ale určite druhé tehu bude tvoja babička....neviem, či veríš na takéto? Ja verím.

velvet26
4. dec 2009

micicka, tak to je smutne, luto mi je babicky...hmm..
ta moja mala slzy v ociach, ked sa to dozvedela, na dusicky sme boli palit sviecky a to som mala este babo v brusku..mrtve..

snazilkant
4. dec 2009

dnes sme sa pekne rozpisali 🙂

micicka
4. dec 2009

chlapy to len nedávajú najavo, sú možno viac citliví ako my, len sú hrdí a neplačú a hlavne nás musia pordžať, sú nám proste oporou!

lu.lu.
4. dec 2009

pa micicka, vyplac sa, lebo potom uz budes mat dovod sa len usmievat 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre