Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
8. feb 2012

@monika2712 praveze teplota stale hore 😀 zeby osud??? a este som k tomu dnes nakomplet rozbila moj teplomer hehe no tak uz fakt dnes neviem zeby nejake znamenia???cim budem zajtra merat musim kuk ten digi ale ten je nejaky posahanyyy

monika2712
8. feb 2012

@kaculiatko88 ahoj no zatial vsetko ok, skoro ziadne nevolnosti, len unava ma trapi tak dufam ze v pondelok bude vsetko Ok.

kacena85
8. feb 2012

@kaculiatko88 no ja dufam, ze tu moju hysteroskopiu odbavia tiez tak rychlo a hadam ma tam nenechaju aj na valentina ☹ 😠

monika2712
8. feb 2012

@kacena85 o tak uvidis, skus ten digi, a kolko budes v nedelu dc a dpo?

usacek79
8. feb 2012

@kacena85 no vidis to, ako ti to osud zariadil, dal ti este par dni na testovanie 😉
a aj ten teplomer rozbity... kasli na meranie, proste v nedeli testni a bude to 😉

moja teplota naopak drzi na 36,6 jak hluchy dvere, pritom uuuuuuplne vsetky prejavy ovulacie mam uz za sebou za posledne tri dni, nuz ale tak co uz, asi sa ziadne schopne vajko neuvolnilo, ked teplota nestupla 😒
ale teda zatial ma to nezere, len laskavo uz nech sa da telo do pohody, nech som pokojna, ze v juni bude uuplne fit 🙂

@monika2712 a co ty, cakatelka? 😉 citam, ze ti je fajn, a predpokladam, ze uz sa nevies dockat podnelka 😀

kacena85
8. feb 2012

@monika2712 no ten digi co mam doma ukazuje priatelovi, ktory ma isto horucku, ze 33 stupnov. 😀
tak zajtra behnem kupit ale tak asi uz aj prestanem merat a hotovo, no ja nemam dc ani dpo ja nemam menzes rok takze ja to sledujem tak ze od posledneho sexu, ktory bol 29.1, cize to je dnes 10den

kacena85
8. feb 2012

@usacek79 no ja som dnes uz uplne rezignovala, nejak neriesim, ale tak zeby ozaj osud?
kupim teplomer ale skor pre potrebu keby sme chori, prestanem uz merat, rano nestihnem takze to bude o nicom este skusim ten digi, max budem merat do tej nedele
ale myslim,ze keby som to by uz bolo aj piatok vidno?ci?to bude 12 den od sexu,lebo keby som behnem gynekolog.mojmu a nedelu ked zistim tak co?dojdem tam s testom 😀

monika2712
8. feb 2012

@kacena85 jaaaj jasne ja furt zabudam, no to v nedelu uz by ti test mohol daco ukazat.

kacena85
8. feb 2012

@monika2712 ok tak este vydrzime a nedelu testnem,bud alebo a hotovo.tak este skusim ten digi nastelovat 😉

monika2712
8. feb 2012

@usacek79 vies co vcelku som kludna, co pride pride, nejak neriesim teraz, jasne ze chcem to uz vediet ale ucim sa trpezlivosti, no idem ja spat, zase ide na mna koma 😀

usacek79
8. feb 2012

@kacena85 a mi napadlo - nemozu ti vziat krv na hcg v nemocnici? ved vysledky su velmi rychlo 😕

@monika2712 jaaaj moja, na tieto komaticke stavy si pamatam, som sa ledva vzdy doplazila do postele 😀
inak mam vysledky uz uplne vsetkych testov a NIC.. som zdrava ako rybicka, ziadna chyba nikde, takze bud je to ta trombofilna mutacia, alebo proste len vyssia moc, ktora nam to zatial nedopriala 😒
muz este ide na spermiogram, no to je miziva pravdepodobnost, ze by u neho bola chyba, ked mal dva z dvoch pokusov uspesne 😉
no ved uvidime, casu ako ceciny do juna 🙂

kacena85
8. feb 2012

@usacek79 no tak o tom pochybujem tu taaa ochota a v nedelu si myslim, ze ma okaslu a pondelok rano idem na zakrok, uvidime, ked to tak bude mat tak najdem v nedelu ciarky dve ak nie tak zakrok vsetko vyriesi a zahodim grafy, teplomer a nechame tomu volny priebeh min do leta 😉

monika2712
8. feb 2012

@usacek79 no neviem, moze byt podla mna problem aj u neho, nemusi to byt pohyblivostou aleb mnozstvom spermii, ale mozu niejst nejaku vyvojovu vadu, ale to sa podla mna nezisti spermiogramom... to bude skor nahoda..
no tie komaticky stavy su fakt vtipne, pridem z roboty, najem sa a zaspim.. potom kuknem hodku telku a idem znova spat.. uz vyse tyzdna odkladam zehlenie, nie som schopna to spravit.. asi by som pri tej zehlicke zaspala postojacky 😀

usacek79
8. feb 2012

@monika2712 spermiogram zisti v podstate vsetky zasadne veci - a prave jedine, co by mohlo byt u nas je zla morfologia, teda najma hlavicky ak su chybne ci zdeformovane, tak to cisto teoreticky moze byt pricina, ze sice oplodnia, ale je to "nepodarok" 😒
ale naozaj si to nemyslim, tomu davam 0,1%, aj lekar povedal, ze ak by boli deformacie, zrejme by nebola taka vysoka uspesnost 😕
no ja som zaspavala v praci - normalne z nicoho nic koma a hlava na klavesnici 😀 to bolo dost vtipne 😀

monika2712
8. feb 2012

@usacek79 aha, no tak ako pises, tam je asi mala sanca ze sa u neho nieco zisti..
no ja som sa pred pol hodinou zobudila, zjedla krupicovu kasu a som zrela znova zaspat 😠 nechapem, nevladzem, akoze unavena som za troch... to mam miesto tych nevolnosti asi 😒

usacek79
8. feb 2012

@monika2712 no ale to je nahodou fajn priznak, to bol mimochodom moj jediny opcas oboch tehu + citlive kozy 🙂 ale teda je fajn len v pripade, ze sa mas kde zvalit 😀

monika2712
8. feb 2012

@usacek79 no ved prave, ze iba kym mam kde zlozit hlavu, inak pruser, neviem ci nemam nizky tlak alebo co.

usacek79
8. feb 2012

@monika2712 nieee, unava v tehu vobec nesuvisi s nizkym tlakom, to je proste elementarny priznak, ktory ma prve tyzdne drviva vacsina tehul 😉 ale to rychlo odide, v tretom mesiaci by to uz malo byt fuc 🙂

monika2712
8. feb 2012

@usacek79 hm rychlo? sak ja to uz mam od 4tt.. cize uz mesiac.. niektore pregracaju cele dni, ja by som ich zas prespala. neviem co je lepsie 😀

usacek79
8. feb 2012

@monika2712 no ale ved to je rychlo - oproti celym 9 mesiacom, toto je len kratuucko 😉
rozhodne lepsie je prespat, ja som tiez ani raz negrcla, a ani by som veru nechcela 🙂

monika2712
8. feb 2012

@usacek79 no len mam obavy ze o to viac priberiem ked nebudem grckat.. a ta unava..poviem ti ze uz ma to aj prestava bavit..

usacek79
8. feb 2012

@monika2712 jeeezos moja, toto by si mala rychlo zmazat 😠 by ti tie baby, co grcaju dali, keby citali, ze by si chcela radsej grcat, aby si nepribrala 😠 vrrr!

monika2712
8. feb 2012

@usacek79 no ja viem len ked ja uz teraz mam tak 6-7 kil nadvahu, a ked si predstavim ze mam pribrat nejakych 10 kil.. omg... sak sa budem kotulat.

usacek79
8. feb 2012

@monika2712 hahaaa, no akoze srat na to, ak bude babo v takom tele spokojne 😉 ja som pribrala 13kg a ani to nema ziadany vysledok v detskej izbe, to je na gulku 😠 ale neboj, ono to z teba ryyychlo vycicia, maly upir 😉

monika2712
8. feb 2012

@usacek79 no to dufam, lebo uz teraz si pripadam zle vo vlastnej kozi s tymi kilami, sak to poznas, a neviem ci bude lahke to potom zhodit.. no nic, musim sa prefackat a ist konecne zehlit, lebo zas houby spravim 😀
pa zatim zlatko, drz palce na pondelok 😉

usacek79
8. feb 2012

@monika2712 papa moja, drziiiiiiim! 😉

lucianak
8. feb 2012

@kacena85 No tak to ako si predstavujú? Ale moja mamča mala ísť s krčovými žilami, a raz si vyvrtla nohu a ešte 2x jej do toho niečo vošlo, nejaká choroba alebo čo, takže asi znamenie zhora, že tam nemala chodiť.
A asi aj dobre, že ti takto brnkli, asi to niečo znamená tiež. A to ako dlho by si mala byť v špitály? Urobia zákrok a na druhý deň ideš domču?

kacena85
9. feb 2012

@lucianak no ale ti poviem,ze uz by som to chcrla mat za sebou,teraz zas cakat.este aj priatel je chory a uz hrdlo boli aj mna.tak lezime.jeden v jednej izbe druhy v druhej.parada.nevies co tak rychlo zabera na hrdlo?ma porazi ked zrovna teraz budem chora a dr ma poslu kadelahsie

lucianak
9. feb 2012

@kacena85 Ak ma bolí hrdlo, kloktám. Tantum verde používam aspoň 5x denne a potom aspoň pol hodku nič nejem a nepijem, aby aspoň toľko poúčinkovalo a o 2 dni je po probléme + nejaké C a B-komplex a je to. A veľa pitiva treba 🙂

kacena85
9. feb 2012

@lucianak C pijem uz tyzden,a to tamtum to je co sirup??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre