Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacena85
2. apr 2012

@kaculiatko88 no nic,test biely,zacalo vcera spinenie,teplota sa zvysila,tak sa uvidi co dalej,ked ms nedojde testnem stvrtok,rano som v polospanku bola cikat o pol 5 a potom ked mi budik zazvonil tak som ocikala test o pol 7 tak neviem,ci mohol byt preto biely,dojde ms veru asi

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacena85
2. apr 2012

@henrietad ;( neodpadla,citaj vyssie

kacena85
2. apr 2012

@henrietad koza ;)))))))) odpadla som cil ja,sa tu rehlim,kolega kuka,nechape ;))))))))

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacena85
2. apr 2012

@henrietad mam tu od lauritky testu 10tkove,este mam aj mamatest,ten si setrim ;))

kaculiatko88
2. apr 2012

@kacena85 ešte počkaj a mrcha ti mala už dnes nabehnúť???

kacena85
2. apr 2012

@kaculiatko88 zajtra bude 28 dc,tak neviem,nic ine neostava len cakat

kaculiatko88
2. apr 2012

@kacena85 dúfam, že si testík nevyhodila. Mne tiež tak ráno nič neukazovala až po čase ducha.

kacena85
2. apr 2012

@kaculiatko88 preco som nemohla vyhodit???nebolo tam nic ani duch po viac ako 10 min

kaculiatko88
2. apr 2012

@kacena85 tak je aj taká povera. Ale ja som vyhadzovala a vždy som ešte poobede kuk.

kacena85
2. apr 2012

@kaculiatko88 povera aka???to uz by son mala kopuuuuu

kaculiatko88
2. apr 2012

@kacena85 tak sa hovorí, že pozitívne testíky si máš nechať až do pôrodu. Ale aký to mám presný význam neviem

kacena85
2. apr 2012

@kaculiatko88 veed teraz pozitivny nebol,ten co som bola tehu predtym ten som vyhodila po potrate

lucianak
2. apr 2012

@kacena85 No aj teraz mám občaas taký biely hlien. Ale to vraj počas tehu je normálka. Zvracanie bz bolo veru skoro prisudzovať tehotenstvu, ale človek nikdz nevie 🙂

lucianak
2. apr 2012

@tinasc Juj, tak to si toho poskúšala už dosť, ale treba veriť, že to zabralo a bude sa to ozaj iba zlepšovať.

lucianak
2. apr 2012

@kacena85 😀 No len či nie je zväčšená z tehu tá sliznica.... bodaj by, že?

tinasc
2. apr 2012

@lucianak no veru, už to musí len prejsť, mne to tak až nevadí, ale zase ma z toho bolí brucho, z každého pichnutia som vystrašená, teraz ma z toho kašľa bolí na ľavo dole, tak snáď je všetko ok... dnes som bola na internom na ekg, ma z gyndy poslali 🙂

tinasc
2. apr 2012

@bambi2 je mi to veľmi ľúto, že to takto dopadlo... prajem veľa síl, aby si to zvládla...

kacena85
2. apr 2012

@lucianak ja uz neviem co si mam mysliet,od vcera spinenie,take mini ze flak trocha na vlozke,potom nic,potom ked sa utriem,tak ja uz fakt neviem,teplota hore tak uvidime

lucianak
2. apr 2012

@tinasc Si bola na EKG? Ako to prebiehalo, lebo ja tiež mám ísť po sviatkoch.

lucianak
2. apr 2012

@kacena85 Možno je to len také preventívne prečisťovanie. Že ms si myslí, že má prisť, ale tehu ju už nepustí von... chápeš, nie? Teplotka ako?

tinasc
2. apr 2012

@lucianak a čo konkrétne máš na mysli? bola si už dúfam niekedy...

lucianak
2. apr 2012

@tinasc Možno hej, ale fakt nepamätám. To na mňa napoja nejaké kábliky alebo také niečo a budú pozorovať činnosť srdca?

tinasc
2. apr 2012

@lucianak áno napoja také kábliky, neviem ako to presne pomenovať dva na členky, dva na zápästia, to sú také štipce a potom také prísavkové kábliky na hrudník v oblasti srdca a prístroj monitoruje činnosť srdca, urobí sa záznam a doktor ho prečíta a napíše správu 🙂 nebolí to, netrasie to 😀 😀 😉 🙂

lucianak
2. apr 2012

@tinasc Jaaaaaaaj, tak to na členky a zápästia sme si robili v škole 🙂 Myslím že na členky sa dáva zelené a čierne a na ruky žlté a modré, či tak nejako... A výsledky ti dali hneď a tie potom si odniesla na gyn?

kacena85
2. apr 2012

@lucianak nechcem si robit zbytocne nadeje....vcera 36,9,dnes 37,1.som 13 dpo,ak sa ti chce kuk na wz,cez fon mi to nejde pridat sem

tinasc
2. apr 2012

@lucianak no výsledky mi dali v podstate hneď, len som musela počkať na lekára, sestra mi to nevystavila... v stredu idem na kontrolu, takže im to odnesiem, v podstate som to mala mať hotové do kontroly... ešte ma čaká kontrola u zubára, tiež povinne 🙂

lucianak
2. apr 2012

@kacena85 No pekné to je.... Ale zajtra si mala dostať ms, keď dobre pamätám... tak dúfam, že nedorazí. Ja som tej svojej povedala, že tohto roku ju nechcem viac vidieť. A vzala to na vedomie... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre