Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucianak
25. apr 2012

@chrustik1 Bolo to neskutočné, sa mi nechcelo veriť... veď ešte ani poriadne na mne nevidno, a už je tam hotový človiečik. Veru ľahala som si na to lehátko s obavami, ale ako priložila ten utz k bruchu, tak hneď sa mi spravil úsmev 🙂 Na toto budem veru dlo spomínať... a o necelé 2 mesiace idem zas, skôr nie, škoda... a to by nám už mali vedieť povedať, kto to je v brušku 🙂

sabaka
25. apr 2012

@kacena85 aj tvoj je pjeknyyy, jaj uz chcem byt aspon 27dc 😀 😀 zelam krasny den

kacena85
25. apr 2012

@lucianak dakujem,dufam ze viiitazny,veru snazime o 106 ;)))

kacena85
25. apr 2012

@sabaka kujeeeem kujeeem ja chcem uz 32 dc aspon

lucianak
25. apr 2012

@kacena85 Tak už by sa patrilo, aby bol tento šampión 🙂 Veď poctivo pracujete, tak sa hádam aj zadarilo... kedy cca budeš testovať?

kacena85
25. apr 2012

@lucianak necakam ms 6.5,co bude 28 dc ale testim naskor 32 dc,skor ee,teda ak bude co a ms nedojde,uz by sa veru patrilo fnuuuk

stojdulka
25. apr 2012

ahojte dievčatá, tak ja by som mala byť 7DC, ked počítam kyret ako prvý den, toľko vecí sa odvtedy už udialo a pritom prešlo iba 7dní, akosi pomaly mi to ide, dúfam že cyklus mi nabehne tak ako predtým...som sa rozhodla že tento prvý nebudem nič sledovať, ani teplotu ani ovulku (ked vôbec bude)...počkám do prvej mrchy a potom začnem

sabaka
25. apr 2012

@stojdulka spravne, oddychni si a nacerpaj nove sily. mne to pripadalo ako vecnost, kym som sa dockala prvej mrchy 🙂 a potom uz bolo akosi lepsie, akoby som chytila druhy dych. mimochodom, pekna fotka a ze 3 deturence uz mas citam, tak to klobuk dolu 😉

sabaka
25. apr 2012

@svintekova ahoj moja, no ako? prisla ci neprisla? 🙂

svintekova
25. apr 2012

@sabaka ahoj moja. Zatial neprisla ale vcera som si robila test a bol negativny. No asi nemozem ocakavat, ze budem taky pravidelny cyklus ako pred MA. Dnes som 33 DC. A ty ako moja? Ja mam zapalene hrdlo ☹ ani pit ani jest riadne nemozem.

kaculiatko88
25. apr 2012

@lucianak on sa už od začiatku pýta. Veľmi tam chce ísť. Keby bolo na ňom tak je na každej kontrole so mnou. 🙂 🙂

sabaka
25. apr 2012

@svintekova uz 33dc? no, ktovie.. moze byt, ze cyklus trosku hapruje ale moze aj byt, ze na teste ukaze neskor, aj taka moznost je. kym mrchana nedosla je stale sanca.

svintekova
25. apr 2012

No mojka neviem už nedávam šancu-snažili sme len do 20dc lebo mm bol chorý a teraz ja-už som nasadila penicilin.

bambi2
25. apr 2012

@stojdulka
@sabaka ja cakam teraz pozajtra alebo popozajtra by mala prist.. tak dufam, ze tu bude ako na koni... 😵 😵 😵 a potom sa uvidi co a ako...

sabaka
26. apr 2012

@svintekova to mi je luto. ked sa do toho pripletie choroba, je to na figu 😔 ktovie, mozno prave kvoli chorobe meska ms. ale je aj mozne, ze to predsa klaplo a na teste sa este nic neukazalo.... rychlo sa daj do poriadku a nebud smutna, verim tomu, ze rok 2012 bude este pre nas uspesny 🙂

sabaka
26. apr 2012

@bambi2 dobre ranko. ked dojde ms pojdes k lekarovi, vsak? verim, ze vysledky budu v poriaku ale clovek nikdy nevie. u mna tipovali lekari na problemy so stitnou zlazou (kedze v blizkej rodine mame vyskyt: mama aj sestra musia na stitku uz dlhodobo brat lieky) a nakoniec u mna nic nenasli. ale zozierala by som sa tym, keby som si to nebola dala otestovat a teraz som pokojnejsia. 🙂

lucianak
26. apr 2012

@kacena85 Aj ja som až takto testovala okolo 34dc a krásne už bolo vidieť 🙂 Neteba sa skôr stresovať, aj keď ja som už mala tušáka, ale nechcela som hľadať ducha na testíku ale rovno krásnu čiaročku vidieť 🙂 Budem na teba myslieť...

lucianak
26. apr 2012

@kaculiatko88 Jejoooo, zlatý 🙂 Ak má príležitosť, tak ber ho so sebou... Zaručene bude nadšený 🙂 A tak to vyzerá, že so mnou pôjde aj na ďalšie sono, kedy nám už možno budú vedieť povedať, koho nosím v brušku, lebo dali suprový čas 18.30 😀

lucianak
26. apr 2012

@svintekova Zatiaľ nič??? Jooooooooj, tak čo sa to deje??
Inak ja mám bráška v irl, tiež v dubline 🙂

kaculiatko88
26. apr 2012

@lucianak no uvidíme ako sa dohodnem s dr. Dnes som bola na výter. O týždeň na krv a 7. mája som sa objednala do poradne. A ten utz ti robil tvoj gynekológ či ťa niekde poslal???

lucianak
26. apr 2012

@kaculiatko88 Robila mi to moja gynekologička vedľa jej ambulancie. Ona má na ambulke obyč. utz, ale vedľa je oveľa lepší, čo robí aj to 3D, takže robila mi to ona, ale zvyknú sa striedať s doc. dankovčíkom. On je vraj tiež veľmi dobrý, ale ja radšej k dokine ako k dokimu. Ale v júni bude asi doki mi robiť utz, no čo už, prežijem 🙂

kaculiatko88
26. apr 2012

@lucianak bo aj môj má starší utz. Tak som zvedavá či ma niekde pošle, ale urobí on. 🙂 🙂

kacena85
26. apr 2012

@lucianak veru veru som sa min cyklus poucila zatial stupam v grafe staviam schody tak uz len cakat min tie 2 tyzdne

svintekova
26. apr 2012

@sabaka ahoj moja dnes som si zobrala 3 tabletku Penicilinu a citim sa o 100% lepsie. Mrcha este nedorazila a mam akysi kremovy vytok 😒 . No uz by som si priala nech uz pride nech mozme opat snazilkovat.

svintekova
26. apr 2012

@lucianak ni este neprisla mrcha hnusna- nech lakavo dojde a nech sa pustit do snazilkovania.

svintekova
26. apr 2012

Inak baby moje dnes sa mozno narodi moje male krsniatko Risko. Taaaaak sa tesim 😀

lucianak
26. apr 2012

@kaculiatko88 Ak je skúsený doki, tak by mal vedieť aj na takomto 🙂 Veď niekedy neboli ani také a bolo všetko ok.

lucianak
26. apr 2012

@kacena85 Tak nech sa už len pekne drží hore a bude to tip top 🙂

lucianak
26. apr 2012

@svintekova Tak tá si teraz dáva načas...

kaculiatko88
26. apr 2012

@lucianak no uvidíme ako to bude. 🙂 🙂 A ako to bude manžel stíhať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre