Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucianak
28. apr 2012

@chrustik1 Ja som rada, že som šla hneď po prvom probléme to riešiť. A tiež idem na utz v júúúúni, neviem, či to bude práve ten morfo, ale bude to už 20tt... A to na tie tripple sa čaká až 2týždne? Fuuuu, tak to je riadna doba, ale musia byť ok a hotovo. Iné sa nepripúšťa 🙂

lucianak
28. apr 2012

@bambi2 Nečítala som síce celý ten článok, čo si dala link, ale je to fakt pekné, ešte aj pekne popísané...

kaculiatko88
28. apr 2012

@kacena85 neboj sa aj ďalší víkend bude krásne slnečný 🙂 🙂 🙂

kacena85
28. apr 2012

@kaculiatko88 heh slubujes??

Babule moje neviem ci ste vedeli,ze na bolest hlavy pomaha citron??vytlacila som polku do velkeho pohara s vodou a super no radsej to ako tabletky ;)

kaculiatko88
28. apr 2012

@kacena85 tak nesľubujem. Ale verím, že už bude teplučko. 🙂 🙂

chrustik1
28. apr 2012

@lucianak ja s tebou totálne súhlasím, keby sa toto čo sa mi stalo stane predtým ako som mala Peťka tak tiež by som veru skúšala ako sa dá ukecať dr. nech ma pošle na vyšetrenia. Ja sa skôr čudujem kočkám, ktoré si povedia, že fakt to bola blbá náhoda a nechajú to tak. Je pravda, že to môže byť fakt iba blbá náhoda u mnohých ale na druhej strane koľké by tak prešli zbytočnému druhému sklamaniu a smúteniu keby ich vyšetrili, objavili príčinu a začali liečiť ako teba a takto krásne to pokračuje 😵 Neviem koľko čakajú iné na tie tripple testy, ale asi je to všade inak. Hádam ich budeš mať ty skôr. 🙂 Ale budú isto iste ok, tomu musíme veriť! 🙂 Napr. ja keď som bola na štítku tak mne dr. povedala, že výsledky o 10 dní a segra ich mala v BA tuším o tri dni..

tinasc
28. apr 2012

@lucianak ahoj, tak čítam, že si drobčeka videla, musel to byť zážitok 🙂 ja idem 9.5. na 3D tak sa teším... inak prednison som už vysadila, v 13tt tak sa z toho vytešujem aj utrogestan postupne vysadzujem... 🙂 tak vidím, že tie týždne ti rýchlo naskakujú už 13tt super 🙂

vejvass
28. apr 2012

@lea1333 no v nocnom bare nieeeeeee 😀 😀

lea1333
28. apr 2012

@vejvass aha tak ze barmanka to som aj ja robila niekolko ,rokov!:

vejvass
28. apr 2012

@lea1333 😀 😀 😀
nie nie barmanka nie som .Zaradim to do socialno zdravotnych sluzieb.
No ako som teraz v nocnej tak ma zacina pobolievat podbrusko tak mozno z toho uz nieco aj bude ale prsia ma teda nebolia vobec tak uvidim 😒 Tak mohla by uz aj cim skor prist a ked nie tak uz nak ani nechodi aspon 9mesiacov 😉

henrietad
29. apr 2012

@sabaka no niekto sa ku mne MUSI pridať! teraz budem len cakat na vase testy a ani si nevies predstavit ako ti (aj plno babam co je tu) prajem...

sabaka
29. apr 2012

@henrietad dakujem, si zlata! a neboj sa, tentokrat to bude ukazkove tehu, musi tak jednoducho byt 😀 ja sa mile rada pridam, ze ci! len neviem este presne, kedy 😉

sabaka
29. apr 2012

@henrietad a ozaj, aky mas termin? uz januar 2013, vsak?

henrietad
29. apr 2012

@sabaka áno vychádza to na januar....predchádzajúce mi vychádzalo na október podla mojich predstav a planovania a praveže som to nechcela v uplnej zime ani lete a mi boh urobil no no no váž si čo máš!

sabaka
29. apr 2012

@kacena85 dobre ranko. dnes mas volno, vsak? vonku je tak krasne! ja som vcera absolvovala s mm 50 km turu na bicykloch, dnes svalovica a obidve ruky mi od ramien uplne ohoreli a to som sa natrela 50tkou kremom! vyzera to groteskne 🙂 az ked som domov dosla, som tak rozmyslala, ci som to s tou turou neprehnala, ak by nahodou bolo nieco tak ci som to zo seba "nevyhrkotala" na polnych cestach 😝 no, hadam nie...

monika2712
29. apr 2012

@henrietad gratulujem k pozitivnemu testiku! a drzim palce nech to uz dotiahnete do uspesneho konca. 😉

henrietad
29. apr 2012

@monika2712 ďakujem 🙂 dúfam tiež

kacena85
29. apr 2012

@sabaka aoooj ano ano konecne den volna heh aj segra tak ma ruky zhorene ked kocikovala,juj idem lenosit,nieco operem navarim a zajtra zase robota
Dnes je krasne hned ma clovek lepsiu naladu xi

lucianak
29. apr 2012

@chrustik1 No kamoška, čo sa odsťahovala neďaleko Nitry, tak ich mala za týždeň. Uvidíme, hlavné je, že výsledok aby bol taký, aký si predstavujeme. Zrejme každý labák pracuje inak, možno majú iné, staršie prístroje alebo ja neviem, prečo každý inak sa to dozvie. Hlavný je ale isto výsledok. A oni sa s ňou dohodli tak, že ak sa jej neozvú v piatok, čo bol teraz, tak je všetko ok. A neozvali sa, tak sa teším s ňou a budem sa tešiť s každou 🙂
U niektorých to fakt bola možno len náhoda, ale ja som to nechcela nechať tak a som rada, že som do toho šla.

lucianak
29. apr 2012

@tinasc Anooo, bol to neuveriteľný pohľad 🙂 Niečo krásne, ako sa tam nadhadzovalo, ako rybka keď skáče z vody alebo ani neviem ako to presnejšie popísať, krásne zakývalo... ešte ani nie je na svete a už viem, že bude mať výchovu, keďže je zatiaľ v brušku a krásne nás pozdravilo. Ak bude mať možnosť aj manžo, tak nech ide, bude to super 🙂 So mnou bol tiež.
Ja idem teraz v piatok na hematku a 15.5. na poradňu... a na utz až 18. júna... joooj, ta to tak ďaleko eče, ale sa neviem dočkať. a ešte na pol 7 večer ma objednali... fuuuuu... A mám foto drobca aj v albume, je to 3d tiež... ale prepínala medzi 3D a obyč, takže som videla aj tak aj tak drobca 🙂 A fotečku som si zavesila na nástenku ku pc, aby som stále mohla kukučkovať po ňom.. heh

lucianak
29. apr 2012

@kacena85 Ahojky, my dnes ideme na oslavu, synovec má 2 roky, naši šli na oslavu a my tiež oslavujeme druhú tretinu tehu 😉

kaculiatko88
29. apr 2012

@henrietad blahoželáme ku pozitívnemu testíku a prajeme bezproblémové tehotenstvo so šťastným koncom 🙂 🙂

@lucianak tak to je super, prvý trimester máte pekne za sebou. Už malé len nech rastie a robí maminke radosť. 🙂 🙂

kacena85
29. apr 2012

@lucianak juuuuj ako to ubehlo,vidiiiis vsetko bude aj je ok,konecne mam den volna tak si uzivam,mam tu segru so 4 mes neterkou,aj babku sme boli rano vziat tak ma radost ale zistujem,ze ked tu niekto je oddych nehrozi xi,tak hadam buduci tyzden piatok sobotu budem lenosit lebo takto ani nic nespravim,perem varim babka mi tu rozprava juj hlucha je no to je komunikacia xi

henrietad
29. apr 2012

@kaculiatko88 ďakujem zo srdca🙂

kaculiatko88
29. apr 2012

@henrietad dúfam, že nás budeš informovať ako postupujete a rastiete. 🙂 🙂

tinasc
29. apr 2012

@lucianak bože už 14tt? bože to letí to iba mne to tak pomaly ubieha? 😉 verím, že je to zážitok, už sa aj ja teším na bud. týždeň... no veru čakať do júna je to ďaleko, ale zase o to silnejší bude zase zážitok 🙂 nech ti vyšetrenia dopadnú na jednotku 🙂

chrustik1
29. apr 2012

@lucianak presne tak, je jedno kedy budú, hlavne nech sú ok. Ale čo som sa pýtala sestričky tak dnes tie testy moc spolahlivé niesú, takže mnohým zbytočne vychádzajú pozitívne a pritom detičky sú ok. Takže netreba robiť ani vedu ak vyjdú pozitívne, naši drobčekovia sú vporiadku na 100% !!! 😵 😵 😵

svintekova
29. apr 2012

Ahojte kočky, prepáčte,že nedám ani o sebe vediet,ale ... Dnes som 36 DC a mrcha nikde, test som si robila v pondelok 31 DC-negatívny. Nemám žiadne bolesti-nič. Mala by som mat 2. mrchu po MA. Prvá bola po 39 dnoch. Nepoznám vlastné telo-hrozný pocit. Možno už budem mávat dlhšie cykly. Najviac ma hnevá, že som 2 týždne po mrche mala pichanie v lavom vaječníku-myslela som si ,že uhniezdovanie-no ale test negatívny tak asi nie. Teraz ma nič neboli-len čakám čo sa bude diat-je mi na figu 😢

zitaje
29. apr 2012

@svintekova nestresuj, stale je to dobre: bud si tehotna, alebo sa tvoje telo spamatava 😉 Ber to pozitivne a daj tomu cas, bude dobre!

svintekova
29. apr 2012

@zitaje dakujem 😉 . Ved uvidím ako čo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre