Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucinocka
19. dec 2011

@bambi2 my sme nemohli, hned sme sli obaja na ATB kvoli streptokoku, tak do mna gyndos pchal lieky a lieky, a akurat medzitym presli 3 mesiace..a ktovie kolko este prejde 😅

monika2712
19. dec 2011

@bambi2 chces dam ti moju?? 😀 😀 ja mam teraz mrchu aj za dve.. otras..ale nevadi.. uz som si to odplakala, ide sa dalej.. len asi treba zvolnit a nesustredit sa na to tolko.. cez sviatky si oddychneme, v januari zacnem chodit zase cvicit, nech so sebou aj nieco robim a snad to zaberie, odputat mysel od toho troska..

bambi2
19. dec 2011

@monika2712 posli 😀 😀 neber to az tak vazne, vobec sa na to nesustredte... a klapne to... 😉 ja to tiez tak beriem, ked to klapne klapne ked nie tak budeme pracovat a pracovat dalej... co ine nam ostava...

poisonblu
19. dec 2011

@bambi2 to ano, 2 cykly by mali stacit...mne dr. povedal februar, ja som si povedala, ze januar :D som zvedava, co mi povie, ked tam naklusam tehotna vo februari...🙂 ja musim riesit aj sucasnu PN, pripadnu vypoved a nezamestnanost, takze sa snazim predlzovat PN najdlhsie ako sa da, najlepsie by bolo prejst z PN od obvodacky na PN od gynekologa....hadam sa mi to poradi co najskor

poisonblu
19. dec 2011

@bambi2 no som zvedva, ci ten jonas funguje...potom daj vediet...a co ti tam vlastne vypocital?

bambi2
19. dec 2011

@lucinocka tak to je nieco ine... ale keby ste nemuseli, tak by ste zacali skor, nie?

bambi2
19. dec 2011

@poisonblu nejdem podla neho... idem podla ovulky... ja na ten jonasov vypocet nejako neverim...

poisonblu
19. dec 2011

@bambi2 tak si zbytocne vyhodila peniaze :D aspon si to porovnavaj..podla mna on odrbava :D

bambi2
19. dec 2011

@poisonblu zaujimalo ma to co mi vypocita... ja to aj tak nechapem, sice som sa este nedostala k citaniu, k tej jeho brozurke. skusime podla ovulky, aj minule to klaplo...

bambi2
19. dec 2011

@poisonblu dala som si vypocitat terminy zivotaschopneho dietata... su iba dva v 2012... jeden zaciatkom februara... ale no ked to neklapne v januari tak to klapne vo februari... ale on pise, ze na zaciatku. ja mam vulku niekedy okolo 10 takze to by mohlo teoreticky klapnut.. prakticky uvidime... len sa mi dovtedy nechce cakat... 😀

poisonblu
19. dec 2011

@bambi2 neboj, klapne aj teraz 🙂

poisonblu
19. dec 2011

@bambi2 hm, z 12tich mesiacov/pokusov len 2 zivotaschopne?

bambi2
19. dec 2011

@poisonblu ja viem, ze to klapne aj bez jonasa... 😉 ja som uz pripravena... 😵 😵 😵

bambi2
19. dec 2011

@poisonblu ze vraj ano. iba dva. ale to sa strieda nejako, jeden rok ich je menej druhy viac.. ale hovorim, kaslem na vypocty, neverim tomu...

bambi2
19. dec 2011

@poisonblu co som citala, viacerym to neklaplo tak ako on tvrdi.. takze sa neobavam... dam skor na bylinky, prirodu...

lucinocka
19. dec 2011

@bambi2 asi nie, necitila som sa na to...bola som ubolena, vystresovana, unavena a hrozne sklamana..nejak sa mi tuzba po babatku vratila az po tych troch mesiacoch.. hned po kyrete som nemohla ani rozpravat s ludmi, bola som len zatvorena doma..

kacena85
19. dec 2011

@bambi2 a bola si u ten bylinkarky uz osobne?

bambi2
20. dec 2011

@kacena85 nebola som... ja som mimo sk... 😉

@lucinocka no niektore zeny mozu, niektore nie.. ja som z tych co mohli uz hned 😀

kacena85
20. dec 2011

@bambi2 tak v tom je problem,prva je potrebna navsteva a nepyta za rady nic,je na tebe ci jej nieco das a nemusia to byt peniaze

bambi2
20. dec 2011

@kacena85 ja problem nemam... a nechystam sa v blizkej dobe na sk... takze asi tolko... 🙂
tak ale jeden poondaty mail alebo ip by mohla napisat, nie?? keby som nebola 1000 km daleko tak to ine 😉

kacena85
20. dec 2011

@bambi2 myslim problem v tom ze ti neodpisala.aj tu na konikovi ma temu a pisala ze zial neradi na dialku a na net chodi nejaka jej asistentka,ona net nema.chapem je to na prd ked si neni na slovensku

bambi2
20. dec 2011

@kacena85 nevadi, nezruti sa zato svet... si pomozem aj sama... 😉

gumkacka1
20. dec 2011

ahojte babulky, dlhsie som tu nebola, u nas nove nic, na vysledky z hematologie cakam skoro uz dva mesiace. Dnes som tam volala, stale nie su vysledky kompletne. Aj u vas to tak dlho trvalo? A na genetiku ideme az 30.1.. Uz by sme sa chceli zacat aj snazit o babo, len sa bojim ☹ A kym budu vsetky vysledky, tak sa asi ani nedockam 😖

poisonblu
20. dec 2011

@gumkacka1 ja som bola pre vysledky po 7 tyzdnoch, ale boli uz 2 tyzdne predtym, resp. datum maju skorsi....

lucianak
20. dec 2011

@kacena85 Noooo, ako ti fajne. Mňa už šéf tak štve, že by som sa tiež najradšej dala vypísať, ale asi až po sviatkoch. Na mesiac minimálne. Mám teraz dosť problémov so sebou, takže príčina na PN je a nie jedna.
Ja som mala včeraq takú slabú chvíľku, musela som si poplakať a blbo mi bolo. Tiež som kúpila test, tak možno zajtra alebo vo štvrtok jeden využijem. Ale nedávam tomu veľkú šancu. Max tak 10% 😀 Ale asi by to ani nebolo dobré, keď beriem toľko liekov teraz 😒

lucianak
20. dec 2011

@poisonblu Nič??? No on už vie... Mne dala tie lieky, zatiaľ beriem, možno časom asi ak otehotniem tak pomaly vysadím aj ten prednison, ale fraxíku sa nezbavím tak skoro.
Ja som pri tehu tiež brala duphaston na udržanie, ale nepomohlo... ☹

lucianak
20. dec 2011

@kaculiatko88 To áno, musí to tak byť, lebo zlé už nemá čo prísť... Dúfajme 😉

lucianak
20. dec 2011

@chrustik1 No ono bude sa dáť platiť ďalej, ale bude v tom zahrnuté dôchodk., nemoc., aj v nezamestnanosti a min. nás to bude stáť takmer 120eur, tak máme nad čím premýšľať, či ísť do toho, či sa nám to oplatí. neviem, fakt, čo robiť. Ale je to aj o tomto niekde téma.

lucianak
20. dec 2011

@kacena85 A pred tehu si mala normal cyklus, či aj vtedy štrajkoval?? A bazálka ti neukáže, kedy máš ovu??? Ale asi si už vyskúšala všeličo.

lucianak
20. dec 2011

@bambi2 Ja som tiež pozerala na tie jeho výpočty, ale neviem, či by mi vedel vypracovať kalendár, keď ani ja same neviem, kedy dorazí červené prekvapenie. Ale potešilo by ma, keby sa objavilo až o rok 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre