Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

bambi2
24. feb 2012

@lucianak no v pondelok ma 3 x pichlo v podbrusku, silna bolest, to bolo na 10 den po sexe, asi 7 den po ovulke . vela toho citim, prsia velmi bolia, neznesem ked sa ma manzo dotyka, brucho je take divne, dnes som sa rozplakala pri citani novin, aj zerem a zerem ale vsetko nezdrave. zuby mam nejake citlive, dnes som bola aj viac krat na wcku, trosku som nachladnuta ale uplne slabo. to sa mi uz davno nestalo... no neviem.. ale je celkovo divne a hlavne tie prisia bolia priserne... a som teraz 30den cyklu. v nedelu by mala prist mrcha. ale pride az o 2 roky 😀

bambi2
24. feb 2012

@lucianak podobne priznaky som mala aj v oktobri.. takze na 99% som. a zaujimave, predchvilou mi pisala jedna kocka, ze ci nahodou nie som uz tehotna. prave teraz, tak to nechapem. vraj tiez nechape, preco ju teraz z tisicich myslienok napadla tato... 😀

poisonblu
24. feb 2012

@bambi2 odkedy po styku si zacala citit na sebe nejake zmeny? ja som teraz siesty den od ovulky, mne sa snivalo, ze porodim cisarskym rezom syna (sen bol v den, kedy bola ta ovulka), takze ja verim, ze som tehu :D a aj sa s malym uz rozpravam...este mi z toho prepne :D ale priznaky zatial ziadne, dnes sa mi zdalo, ze ma trosku zabolelo v podbrusku, ale to je na uhniezdenie asi este skoro

bambi2
24. feb 2012

@poisonblu po styku je teraz presne 2 tyzdne. ale v podbrusku ma pichlo az v pondelok. a v utorok som to nejako zaregistrovala ale nie vsetko... tak postupne..

lucianak
24. feb 2012

@bambi2 Tak toto je predtucha roka u teba, ak to výjde, tak budem HAPPY a ty isto oveľa viac. A ešte aj tá kočka s otázkou... Meriaš si aj bt, či len pocity máš? Ja inak tiež teraz som ani neviem ako dostala chuť na klobásu, tak som ju spráskala ani neviem ako a môj žalúdok akoby nemal dno 😀 A potom eče kinder a keksík milu.
Ja práve opak ako ty, len by som sexikovala, hmmm 😀 A prsia tak čudne pobolievajú, raz jedno, potom druhé, ale nie tak ako keď som bola tehu, ale inak. A pišať chodím tiež dosť často na to, že pijem dosť málo.
Ms by (ne)mala dôjsť 29.2. alebo 1.3., tak uvidím, čo to dá.

bambi2
24. feb 2012

@poisonblu nepozerala si co znamena porod vo sne??

bambi2
24. feb 2012

@lucianak no uvidime. neviem co to ma vsetko znamenat. normalne by som uz spinila pred mrchou. teraz nic. aj manzo mi to povedal hned, ked som povedala, nech ma necha na pokoji. nejako som nezniesla jeho dotyky a ani neznesiem. hned povedal, ze som tehu, lebo ze ani minule sa ma nemohol ani dotknut. a to pichnutie v podbrusku, to ma tak vyvadza najviac z miery... to sa nedalo nepovsimnut a na 10 den, teda 7 den po ovulke, to sedi nie? plus tieto ostatne priznaky. no ja neviem co si mam o tom mysliet. je mi fakt divne. a malu by som stale len bozkavala a stiskala... 😀 teplotu nemeriam, som moc leniva...

poisonblu
24. feb 2012

@bambi2 no prave som citala, ze uhniezdenie je na 5-10 den po styku, takze to by aj mohlo byt 🙂 a nie, nepozerala som snar, idem kuk...ale pri prvom som tiez mala sen o babatku v den kedy som otehotnela a vyplnil sa - potratila som..takze ja verim, ze tentoraz to vyjde tak ako sa mi snivalo....lebo otehu chcem uz 2 mesiace a zatial sa mi ani raz nic take nesnivalo...a jedna baba mi vestila, ze mozem mavat predtuchy

poisonblu
24. feb 2012

vyznam slova porod v snari: Môžeš očakávať šťastnú rodinnú udalosť

lucianak
24. feb 2012

@bambi2 🙂 Ty by si malú stískala a pusinkovala a ja zasa manžela 🙂 Asi je to predsa len dobré znamenie. Ja tiež som mala také pichanie v podbrušku, no nechcem robiť unáhlené závery. Ja špiniť zvyknem tak max 1 deň pred ms. A ešte u mňa sa objavuje časté točenie hlavy. A to nie len ak prudko vstanem, ale keď napríklad sedím alebo stojím. No, necháme sa prekvapiť 🙂

bambi2
24. feb 2012

@lucianak to mam aj ja ked prudko alebo rychlo vstanem. ale nie vzdy. aj chrbat pobolieva aj brucho sem tam.. je to taka ina bolest ako pred ms... no uvidime...

lucianak
24. feb 2012

@bambi2 Som zvedavá, ako to dopadne s nami. Ale tak o týždeň vieme na čom sme, teda ty zrejme skôr 🙂 Ja zatiaľ brucho vôbec necítim, akurát to pichanie vľavo.

bambi2
24. feb 2012

@lucianak no ja som zvedava... a strasne... ci ma znovu nesklamu moje pocity... 😀

lucka23
24. feb 2012

jej baby tak krasne sa vas cita, ako kazda tento mesiac verite /me/. 😵 tiez som tuto noc mala tehu sen. bola som u svojho dr a na sone som videla babulko. 😵 tiez mam zatial taky divny pocit v podbrusku. take akoby tlaky. ako ked vam babo uz vo vyssom stadiu tehu tlaci na brusko a mechur a nuti vas to chodit na WC aj ked vam netreba. dnes sa u mna objavil este aj taky hlien podobny ovu hlienu tak som az ostala v pomykove ci nemoze byt ovu tak neskoro ale asi nie. a tiez sem tam pichanie ale tento mesiac na pravej strane. Snazim sa nic si nenahovarat ale pevne verim ze toto bude uspesny mesiac. 😵

lucianak
24. feb 2012

@bambi2 Tak ja som prvýkrát ani nevedela, že som tehu, akurát prsia boleli a bt hoooore a hore... A teraz nejako tak všetko dokopy, ale možno to je len planý poplach.
mala si už viac ma? ja jeden v auguste.

bambi2
24. feb 2012

@lucka23 no myslim, ze je to dobre znamenie. mne sa snival v oktobri ten isty sen ale na sone nebolo nic videt a aj sa tak stalo...

bambi2
24. feb 2012

@lucianak ja jeden tiez a dufam, ze posledny!!!!!!!!!!!! v oktobri... ja som tiez pri prvom nevedela ze som tehu.. ale druhe som vycitila. a tiez tak isto sa citim teraz tak dufam, ze to je tehu!!!

lucianak
24. feb 2012

@lucka23 No ja som tento cyklus hlien tiež nemala a streda trošinku mi šmyklo pri utieraní na wc a na druhý deň zo mňa akoby vytiekol pred tým ako som sa vypišala. Ale ovu neverím, že by bola tak neskoro na 25-26dc. Ale to len v tie 2 dni a len jeden krát. Takže o týždeň si píšeme výsledky 🙂

lucka23
24. feb 2012

mne sa malokedy nieco sniva ale toto bol taky zivy sen ze este teraz ked si nan spomeniem citim ten pocit stastia ako v tom sne. 😅

lucka23
24. feb 2012

@lucianak my sme tento mesiac asi fakt nejak prepojene. 😅 😀 presne najprv to na vecku smyklo a dnes so mna vytiekol ako za starych dobrych cias z pred kyretu. 🙂

lucianak
24. feb 2012

@lucka23 žeby to klaplo??? Lebo fakt najprv šmyk a druhý deň kvap 😀 A takto som to nemala juuuuuuuuj, dlho dlho

lucianak
24. feb 2012

@bambi2
@poisonblu
No aj ja pevne verím, že posledný! Nadobro! 😉 Inak mne sa tiež snívalo, presne 13.2. keď sme sa aj snažili, že som bola na utz a bola som v 8tt. Doki mi dal 2 foto, ja som mu za ne dala 17 centov a vytešovaala som sa zo srdiečka a že konečne to dobre dopadne 🙂 Tak erím v naplnenie tohto sna! 😉

lucka23
24. feb 2012

kurnik moct tak zaspat a zobudit sa tak vo stvrtok bud. tyzden. toto cakanie bude este fuska. 😅 😀 aj ides testovat skor alebo az v den MS? @lucianak

lucianak
24. feb 2012

@lucka23 Až v deň ms. Alebo neskôr. najneskôr 3.3. možno to bude šťastný deň, že konečne budeme traja 🙂
nemám zatiaľ ani tehu test, ale zatiaľ ani nekupujem. Ale... neviem sa dočkaaaaaaaaaaaať...
Ale sa bojím, že ak sa takto vytešujem, tak to nevýjde. No nádej umiera posledná.

bambi2
24. feb 2012

@lucianak ja nebudem testovat.. ja pockam 2 tyzdne. lebo ked ms nepride tak to bude iste 😀

lucianak
24. feb 2012

@bambi2 Asi tak, ak neppríde, tak nepríde tento rok naisto už 🙂 Len v to verme---

bambi2
24. feb 2012

@lucianak moja pride az o 2 roky... 😀 ja verim, ze som v tom... 😵 😵 😵

lucka23
24. feb 2012

tiez nebudem testovat skor ako v den MS. tiez nemam tehu test doma. moj ocino ma 1.3. narodky tak dufam ze si dam darcek namiesto neho. 😀 ale 3.3. odchadzame do tatier tak to uz musim vediet ci som alebo nie tehu aby som sa vedela zariadit s lyzovanim a kupanim v bazene.

@lucianak prave tes sa co najviac a ver ze tvoja radost a tvoje tuzby budu zhmotnene. 😵

kacena85
24. feb 2012

@kaculiatko88 to zbadas,napr ja som mala taku pred ovu teplotu 36,6 a ked bola ovu tak 37 az 37,1.po ovu sa drzia teploty hore ja som mala okolo 36,9-37.to za chvilu spozorujes na sebe

poisonblu
24. feb 2012

@bambi2
@lucka23
@lucianak vsetkym sa snivalo, vsetky sme tehotne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre