Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

katkarv
2. apr 2011

@nat28 to je sila,ale kedze to uz vies mozes sa na to psychicky pripravit,je to ine ako keby si tam vpadla a okolo teba same tehulky.drzim palce nech to zvladnes.

miss_stanya
2. apr 2011

@katja23 dobry pristup, hlavne sa moc nezainteresovat 😉 Inak tu dovolenku vo Finsku ti zavidim... 🙂 🙂 @katus193 😀 😀 😀

miss_stanya
2. apr 2011

@katja23 @katus193 @katkarv inak Katky, nemate tu nejaky monopol???? 😀

katkarv
2. apr 2011

@miss_stanya katja23 aj ja chcem ist do finska na ryby 😉 som vasniva rybarka aj manzel.Ale ked uz nie tak spon nech nam to babo vyjde,no nie? 🙂

katja23
2. apr 2011

@miss_stanya no vyzera to tak ze asi aj ano 😀 😀 😀 😀 no co narobis ked mame take super meno ?

a ten ma tak dnes vytocil ze zajtra ked bude mat snahu o debatu mu dam zrusit moju letenku , jak som ja vytocena 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

miss_stanya
2. apr 2011

😠 @katja23 fiha, ty si sa rozbehla 🙂 neboj nic a hlavne neries za horuca 😎

katja23
2. apr 2011

@miss_stanya ja nic za horuca ja som sa uz prestala hadat ale ak ma nieco platit pre jedneho tak aj pre druheho , z toho aby si niekto robil dobry den zo mna som uz vyrastla a ak je niekto na niektore veci upozormovany non stop a just to urobi tak nemam o com sa dalej bavit. som zasadova a donekonecna jedna strana ustupky a zatvarat oci nemozem.

katja23
3. apr 2011

@miss_stanya rano som urobila cistku zaludka polovicke 😀 😀 😀 😀 😀 kludny jak baranok , vyvara a obletuje 😅 😅
vie ze ma nahnute 🙂 chuda si nic nepamata 😀 😀 😀 😀 tak mu treba ked to prehnal a este mu je zle z toho ...juj jak sa vytesujem 😀 😀 skodoradost najvacsia radost 😀 😀 ako ho poznam este take dva dni mu bude zle 😀 😀 😀

miss_stanya
3. apr 2011

@katja23 😀 😀 😀 nemam slov 😀 😀 😀

katja23
3. apr 2011

@miss_stanya 😀 😀 😀 no teraz ani ja ...idem si po injekciu ☹ ☹ dufam ze posledna 😒

miss_stanya
3. apr 2011

@katja23 juj tak sa drz... a nestresuj sa, skodi to, robi to vrasky 😀 😀 😀

katja23
3. apr 2011

@miss_stanya uz mam po 🙂 konecne , uz len som zvedava co povie doki na kontrole

miss_stanya
3. apr 2011

@katja23 na co beries injekcie??? krvacas??? snad sa to upravi...

katja23
3. apr 2011

@miss_stanya ano zacala som silno krvacat na 16 den od cistenia , 4 dni som si mylne myslela ze asi to bude mrcha ale ked som dostala silne bolesti uz som bola u dokihu a ja som sa vraj zacala znova cistit . ale vdaka injekciam sa mi to zastavilo

miss_stanya
3. apr 2011

@katja23 tak dobre.. ja som mala po porode a po cisteni tabletky na rychlejsie stahovanie maternice, aby sa vycistila rychlejsie... ale ja som iny pripad... ja som mala sestonedelie ☹ sa pekne uzdravuj a dufam ze ten tvoj chlap poslucha... a ked nie, neboj dojde mu to 😀 😀 😀

katja23
4. apr 2011

@miss_stanya 🙂 jj uz poslucha 🙂 isiel do prace a vravel ze mu nieje najlepsie 😀 😀 😀 tak mu treba 🙂 no ja idem na krv a uvidime co povedia vysledky este beriem Dicynone , ja uz cakam na mrchu ale mam pocit ze si este aspon ďalšie dva tyzdne pockam , to aj tak doki vravel prva az po 6-8 tyzdnoch . Ale aj tak by som bola najradsej ak by som uz mala po tretej a mohli zacat skusat . Inac uz sme obaja tak nazhaveny 😝 ved uz nam zacal skoro 3 mesiac sexualneho postu od kedy sme zistili ze cakame tak nic a potom tie peripetie a teraz koli tomu akoze 6 nedeliu . Vcera som mu zahlasila ze svokrovci nemozu byt doma ked dojde nato byt doma lebo neviem jak to dopadne 😀 😀 😀 😀 😀 takze sme sa vcera pobavili dostatocne 🙂

lea1333
5. apr 2011

ahojte babi tak ako sa drzite???ja uz pracujem a je to tak to lepsie ze som v praci!!!
@katja23 no moja u vas bude dobry randal ze 3mesiace abstinencia!!! 😀 😀 😀 my uz sme sa milovali zajtra idem na ultrazvuk tak uvidim ako dopadne dufam ze uz bude vsetko len dobre 😉

majka22
5. apr 2011

Ahojte, tak vam idem napisat ako som nakoniec dopadla. Bola som v piatok v GPN a ked ma doktorka pozrela, povedala, ze ziadny zakrok uz nebude treba, ze maternica je cista. To som ja aj tusila, lebo uz treti den som vobec nekrvacala a mala som taky pocit, ze to uz vsetko odislo same. Pre istotu mi zobrala krv a v pondelok som volala za vysledky a bolo to v pohode. Je vsak pravda, ze som mala stastie a mohlo sa to skoncit vselijak, ale teraz som rada, ze som nemusela podstupit narkozu aj to cistenie. Tak ako to priroda zariadila, ked si vzala nase malicke, tak aspon zariadila aj to samovolne vycistenie. Inak som sa rozpravala s kamaratkou, ktoru dr nechal takto sa "cistit" 4 tyzdne, lebo stale jej daval nadej, ze to dietatko to prezije, ale nestalo, vobec na nevyvyjalo sa a nakoniec aj tak musela na kyret. Este raz vam dakujem za rady, vsetkym, ktore ste mi pisali, naozaj mi to velmi pomohlo 🙂

nany100
5. apr 2011

@majka22 hlavne, že si v poriadku a buď rada, že si nemusela absolvovať celú tú nepríjemnú procedúru v nemocnici ☹ ...nech sa ti darí a nech sa vám zase čo najskôr podarí otehotnieť 😉

katja23
5. apr 2011

@lea1333 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ved som povedala ze musime byt sami doma ked na to dojde 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to bude rosada🙂 no jak ti fajne , ja este stale furt lietam nna gyndu , v robote to ako tak zvladam ale je to omnoho lepsoe ako min.tyzden .

slavka96
5. apr 2011

@majka22 To je super, ze nemusis do nemocnice a vycistilo sa to samo. Ten zazistok je otrasny, dufam, ze ho uz nikdy nezazijem.
Ja som sa rozpravala s dokim co mal cistil a ten mi povedal, ze netreba cakat, ze telo ked bude pripravene tak to prijme alebo nie, ale aj tak sme sa s mm rozhodli ze pockame tie tri mesiace asi. Alebo mozno len dva??
Mrcha uz prisla, som rada, lebo som sa bala, ze sa to nerozbehne, tak to beriem ako dobre znamenie 🙂)
Zatial v poho ani bolesti nemam velke.
Ten cas ide ale strasne pomaly, asi na to netreba mysliet.
lea1333 - ty si mala kedy zakrok?
Tak sa vsetky drzte nech sme cim skor v inej teme!!!

lea1333
5. apr 2011

@majka22 no tak to mas za sebu a prirodzene! ☹ drzim palce
@katja23 ale aj susedou by ste mali poslat na dovolenku xi xi xi 😀 preco ze sa mam fajne?za to ze sexujeme?aj tak na to nemam ani niak moc naladu od potratu si pripadam ako frigidna!!! 😠

lea1333
5. apr 2011

@slavka96 ja som mala zakrok 18.3 a naozaj katastrofa zazitok sak asi vieme vsetky!!! ☹

katja23
5. apr 2011

@lea1333 tak suseda oprati uz nezije a nad nami su viac hlucny ako je vhodne , sused je vecne v alkoholovom opojeni . Jej jak figurina , uzivaj si to hoc viem ze to tazke teraz ale bude dobre . 😉

lea1333
5. apr 2011

@solinkarka ja mam stale teraz vytok taky ako ovu ale ovu to nie je urcite sak som este ani mrchu nemala! 🙄

lea1333
5. apr 2011

@katja23 frigidna!!!!ty figurina..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katja23
5. apr 2011

@lea1333 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorryyyyyyyyyyyyyyyyy som zle precitala 😀 😀 😀 😀 😀

lea1333
5. apr 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@katja23 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa zase pobavila!si zabila

mimi1111
7. apr 2011

ahojte mne uz konci druha MS od kyretu po prvej sme sa zacali hned snazit.ja som zufala viem ze na prvy krat to nevide ale nejako zacinam mat to bolave obdobie ☹

katkarv
7. apr 2011

@mimi1111 ahojky,my sa snazime od kyretu stale a uz mam tretiu mrchu za sebou.Tiez je mi vselijako kedze sa vsade pise ze po kyrete sa lahsie otehotnie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre