Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

odrik
17. jún 2011

@katusap
No uz je to piaty tyzden, tak dufam, ze skoro dorazi!!! Bola som zatial len na hematologii, podla vysledkov uvidime ako dalej. Moj mm je lekar, tak to spolu konzultujeme a riesime. No som zvedava aj na Tvoje vysledky. Mam vsak trosku obavu, ze sa nic nenajde tak ako u @lenkasop. A nezostane mi nic ine, len verit, ze sa to uz nestane a nemoct tomu predist a nijako pomoct! Ale ved uvidime!!! Drzkaj sa!!!

ernuska296
17. jún 2011

ahojte baby..no teda vidim ze sa nejako veci hybu tak ci onakym smerom.chuda allure08 to ma mrzi....jezisko akoze pal od toho debika prec prec!!!!!!myslim na teba nech ti pomozu a neublizuju ti uz...debil!!! no ja osm vcera prezila hematologiu akoze nachystajte sa 9 skumaviek baby..fuu ale dala som to ved musime🙂))) neco vydrzat ..drzkajte sa nech sa vam dariii prajem coskoru mrsku a dobru naladku 🙂)))))

katusap
17. jún 2011

@katus193 a to ti nerobili ureaplazmy? som si myslela, ze take vysetrenia mas za sebou a ako povodcovia su vylucene....hm...no nieco s tym treba robit

katusap
17. jún 2011

@odrik tak ja by som bola rada, keby mi radsej nic nezisitili a povazovala by som to len za zlu nahodu, kt,. sa stala a uz sa nebude opakovat ....ale ktovie ako to dopadne nakoniec

katus193
17. jún 2011

@katusap bola som minuly rok u urologa ze mam caste zapaly ale iba mi daval kameru do mechura ale nic nehovoril o tychto veciach,povedal ze som ok takze myslim ze mi nerobil.No ale kedze uz sa to zacalo opakovat nejak casto tak budem musiet ist znovu,ale neviem ci treba ist ku gynek.alebo k urolog??

katusap
17. jún 2011

@katus193 moze ti to urobit aj gynekolog, aj tie mykoplazmy....a aj chlamydie nech ti urobi.... a samozrejme moc na kultivaciu a biochemiu, treba urobit sediment a skontrolovat bakterijky

odrik
17. jún 2011

@katusap
Mas pravdu, tak sa nebudeme stresovat a uvidime!!! A nech sa mozme sustredit na krasne snazilkovanie a tehulkovanie!!!

odrik
17. jún 2011

@ernuska296
Ahoooj, tak uz to mas aj Ty za sebou. No aj ja som pred 10 dnami odovzdala moooooc krvicky a cakam co bude. Jejda, ale ta moja mrska nechodi a nechodi uz 34 dni ☹!!! A ja uz si ju prosim! Ale ved ona priiide! 🙂 a potom...... Pekny vecer a vsetko dobre!!!

katus193
17. jún 2011

@katusap dakujem ti si zlata,hned by som letela k dr ale musim pockat na zdr.karticku ktora sa mi prave vybavuje,len dufam ze tu v Rakusku s tym nebude mat dr problem mi to urobit,neviem este ako to tu chodi,ale asi bude stacit ked jej poviem ze mam caste zapaly nie?

katusap
17. jún 2011

@katus193 snad ano, ked povies, ze s tym mas problemy a mala si s tym problem aj pocas tehu a ako to dopadlo.... tak urcite ak ma trosku rozumu, nebude to problem....ved su to rutinne vysetrenia a ked si poistena, nevidim v tom prekazku 🙂

katus193
17. jún 2011

@katusap no snad nebude,urcite pojdem len musim najst nejakeho dobreho dr,dakujem 😉

katusap
17. jún 2011

@katus193 velmi ti drzim palceky aby sa to doriesilo a prajem ti , aby si mala coskoro krasnu fazulienku v brusku 😉 drzkaj sa

noja2210
18. jún 2011

dobre ranko...ako sa mate? mne sa ohlasili dajake divne bolesti vajecnikov a podbruska...tak neviem ci to je normalne 4 dni po kyrete alebo to je nachladnutie...vrrr....myslim, ze urologickym cajom nic nepokazim...ci??

katusap
18. jún 2011

@noja2210 jasne,ze cajikom nic nepokazis....hlavne udrzuj brusko v teple

lea1333
18. jún 2011

@noja2210 ahoj ja by som poradila asi alchimilkovy cajik....

lea1333
18. jún 2011

@odrik moja mne dosla mrcha az na 37den tak neboj ona dojde a viem aj o pripadoch ked dosla az na 50den!!!

odrik
18. jún 2011

@noja2210
Urcite nic nepokazis a ani alchemilkou. Skus si zohriat uteracik a brusko zabalit. A vyhybaj sa sedeniu na zemi a "verejnym" toaletam. Tak sa opatruj a liec. Je to normalne, ja uz som dnes 36 den a presla som vselicim, pichanim, tlakmi, spinenim, krvacanim, bolestami krizov... Tak sa drzkaj, musime to vydrzat!!!

odrik
18. jún 2011

@lea1333
Dakujem moja za povzbudenie! Ved mi ine neostava len cakat a cakat. Ale mas pravdu, raz pride!!!🙂

aaangella
18. jún 2011

@odrik Ahoj tak konecne je to tu po dlhom case od kyretu som dostala v pondelok som mala ist na vyvolavacku tak moje telo sa zlaklo a mne odlahlo lebo uz som bola hrozne nervozna ci sa daco pri tom nepokazilo alebo nestalo

aaangella
18. jún 2011

@lea1333 ahoj mne dnes dosla az na 49 den

odrik
18. jún 2011

@aaangella
Jej, no chvala bohu!!! Ja uz som tiez v smutku, a to je zatial 37. den! Tak sa tesim s Tebou, das sa konecne do normalu! Ja len priberam, ale vobec nie z jedla, ale z "posahanych" hormoov, no tak dufam, ze aj ku mne mrska skoro dorazi! Tak sa vytesuj, drzkaj sa a skore a uspesne snazilkovanie!!! 🙂

aaangella
18. jún 2011

@odrik Dakujem pekne potom sa mi ozvi ked aj ku tebe pride mrcha a nech pride cim skor.My si teraz asi dame chvilku pauzu moje prve tehotenstvo bola jedna katastrofa ale zato mam nadhernu dcerku a druhe tehotenstvo dopadlo tak ze srdiecko nebilo a tazko som to zvladala tak asi chvilku pockame

majuska251
18. jún 2011

..prave som dosla domov bola som na jednej opekacke kde som sa stretla s kamoskami co sme sa nevideli hrozne dlho a mali tam male deticky....strasne mi bolo luto slzicky sa mi tisli do ocka ked som si orave pomyslela v tej chvili ze uz by som bola v 11+5tt je to smutne...preco ten cas tak pomaly leti!!!!!!!!!!akonahle vidim male babetko alebo nejaku mamicku s bruskom chce sa mi plakat

mirka35
18. jún 2011

ahojte babenky tu mrchu cakate odo dna kedy bol rob.kyret?Vcera som len dosla s nemocnice v 10tom tt prestalo bit srdiecko ☹ čize do mesiaca by mala mrcha dojst? A je to normalne ze som krvacala len vcera a dnes uiz iba spinim?bolesti su ale nie silne .dakujem

katusap
18. jún 2011

@mirka35 ahoj....je mi luto, ze si sem pribudla ....tusim nie je tyzden, ze by sem niekto novy nepribudol ☹ to je normalne, ze nekrvacas, uz budes len spinit par dni ....drzkaj sa, prajem ti vela sil, nie je to jednoduche, ale co sa uz stalo nejde vratit

katusap
18. jún 2011

inak babule, aj ja som dnes nejaka zdepkovana....asi je to tym, ze som cely den sama doma ....myslim v jednom kuse na mimi a na to, ake som uz mohla mat brusko ☹ asi sa s tym nikdy nezmierim

mirka35
18. jún 2011

@katusap dakujem ☹ nevies mi poradit kedy by sme sa mohli znova zacat snazit?

odrik
18. jún 2011

@aaangella
Som na tom rovnako! Prve snazilkovanie aj tehotenstvo bolo strasne, ani jeden den som si nemohla byt ista, ze to dobre dopadne, ale nastastie mam krasneho syna!🙂 uz ma 11 rokov a surodenec sa nam nedaril, a ked sa podaril, tak takto smutno to v 10 tt skoncilo. Len ja mam uz 38 rokov a uz naozaj nemam cas na cakanie a ani dlhe snazilkovanie. Uvidime! Teraz sa musim "uzdravit", pockam na vysledky z hematologie a .....? Tak sa opatruj, ozveme sa si!!!

katusap
18. jún 2011

@mirka35 mne povedali, ze urcite by som nemala otehotniet 3 mesiace ....niekto dokonca odporuca az 6 mesiacov cakat ...tebe nic nepovedali k tomu?

mirka35
18. jún 2011

@katusap ja sa snazi nejak nastavit tak .ze o par mesiacov to brusko budem mat aj ja tak hlavu hore raz to musi aj nam sa podarit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre