Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

jarulai
3. mar 2009

OK, babulky, tak nebudem stresovať - večer zmeriam teplotu a uvidím podla toho. a budem dalej čakať na mrchu 😠

idem dalej pracovať 🙄

martinka211
3. mar 2009

inak to sme tu asi viacere ktorym to tu pomaha 🙂

jarulai veru skus sa ukludnit a neboj urcite bude vsetko v poriadku 🙂 musis len verit 😵

jarulai
3. mar 2009

jankageo, ja to cítim rovnako. rozprávala som sa aj s kamoškami - snažili sa, ale nebolo to ono. nezažili to, tak ma len lutovali viac-menej. ale toto tu mi velmi pomohlo a už som v pohode. aj vdaka vám 😉 🙂

domka28
3. mar 2009

jankageo..asi sme na tom vsetky rovnako 😀 je super moct si pokecat o tom s niekym kto to pozna....prezil.... 😉

twiti
3. mar 2009

Ahojteeeeeeeeeeee babenky 🙂
Hlasim mrchuuuuuu huraaaa konecneeeeeeeee 🙂
Je dnes presne 5 tyzden od kyretu.
Dufam este ze kontrola,ktora ma caka po mrche dopadne dobre a potom sup sup do snazenia 🙂

martinka211
3. mar 2009

twiti garulujeeeeem 😉 kto sa este prida? 🙂

jankageo
3. mar 2009

baby, mate vysledky histologie?

domka28
3. mar 2009

jeeeeeeeeeej aj ja chcem...mrchu.... 🙂 twiti gratulujem.... 🙂
ja este nemam vysledky z histologie...ale ani o nich moc neocakavam....aj lekar povedal ze sa z nich neda moc zistit.... ☹

desmodka
3. mar 2009

twiti - gratulujem...
to uz len ja cakam 😀 (na mna je este skoro)...

domka28
3. mar 2009

desmodka aj jaaaaaaaaaaaaaaaa........ 🙂

desmodka
3. mar 2009

domka no super... aspon nie som sama 😀 😀 😀

janulcek
3. mar 2009

Twiti..gratulujem...ja ešte nič ☹ ☹ ☹ takato dlha čakatelka tu asi ani nebola..niektore pomaly začnu druhy cyklus a ja ani hovno.ale vo štvrtok idem na injekciu.

twiti
3. mar 2009

martinka, domka, desmodka 🙂 dakujem vam pekneeeee
domka to je pravda hystologia nic nezistiii,ja som to mala tiez vporiadku 🙂
Nebojte sa urcite sa dockate ja som cakala 5 dlhych tyzdnov a meddzi tym som bola dva krat na hcg,pretoze som to mala mierne zvyseneee,ale klesa mi to ale pomaly ale vraj to je normalne,tak sa tym nezatazujem 🙂
Drzim vam babenky palcekyyyy 😀

jankageo
3. mar 2009

na tu histologiu sa pytam preto, lebo mi dne lekarka vravela, ze som mala zapal maternice - predtym, ako sa tym vajicko uhniezdilo. Preto som poratila, tak preto sa pytam, lebo mne povedala, ze histologia je velmi dolezita, preto som z archivu vyziadala aj tu prvu, vysledky este nema. Ale ze az potom mi moze dat listok na genetiku....

domka28
3. mar 2009

....teraz sa jej nevieme dockat....tak sa z nej tesime...a potom budeme zas chciet aby neprisla... 😕 kto by sa v nas zenach vyznal....len my same.... 😀
desmodka a kolko i od zakroku?aby som tu nezostala sama co len budem cakat...a cakat... 😝

desmodka
3. mar 2009

domka a janulcek... sme tri muskatierky 😀 😀
ja som este len 3 tyzden, zajtra bude... ty??

jankageo
3. mar 2009

domka
ja som iba dva tyzdne, budeme cakat spolu (16.2)

domka28
3. mar 2009

ja mam zajtra len 2 tyzden....takze uz viem co ma caka....predbehnete ma... ☹ , ale ja vam to zelam 😀

domka28
3. mar 2009

jankage...my sme to mali aj podobne...zapal, aj ty aj ja...antibiotika, teplota...sme 2 tyzdne....tak aj mrchovat budeme spolu.... 😀

desmodka
3. mar 2009

tak uz sme 4... hned je to veselsie 😀 😀 tesime sa na mrchu... no to je hrozne 😀

domka28
3. mar 2009

no znie to hrozne....tesime sa ......ani neviem kedy som sa naposledy na mrchu tak tesila.....to bolo davno...pradavno.... 😝

janulcek
3. mar 2009

Bože ja zajtra 8 tyž.od zakroku...a nič.. 😠 Histologia je doležita asi len z toho dovodu,že či tam nebol zapal alebo nejaka infekcia,bakterie...ale z mimi nič nezisita,že čo bolo jemu,ked tam nebol ten zapal.......napr.

jankageo
3. mar 2009

tak to sa musime navzajom povzbudzovat 🙂 a pride nam skor.
A ked budu 4 tyzdne bez MS, kupujem si cervene vinko a prevarim si ho....a hned ju to privola, haha

domka28
3. mar 2009

janulcek ale to je uz vela....preco nejdes dokimu...na injekciu...ja by som sa mu hlasila uz po 6 tyzdnoch keby nic....ved 8 je vela...nie?

domka28
3. mar 2009

😀 ....jankaeo...no tak ho zacnime pit uz na konci 3 tyz....aby dorazila do toho 4 tyz.........

martinka211
3. mar 2009

ake alkoholicky sa tu prejavili 😀

jankageo
3. mar 2009

myslim, ze si dam predcasne uz v piatok (to vychadza domka uz pomaly 3 tyz), lebo manzel ma narodky. A o tyzden ja (zaciatok 4 tyzdna) tak by som mola k narodkam dostat MS, nie? 😎 😀

domka28
3. mar 2009

jankageo....to by si mala pekny darcek... 😀

janulcek
3. mar 2009

Domka,idem vo štvrtok na injekciu.Jednej dievčine odtialto z konika pršila až po 3 mes.

domka28
3. mar 2009

janulcek nestras.... 😕 to je vela...nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre