Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

trinitka87
29. dec 2009

lubka robis v obchode?

lubkabb
29. dec 2009

Som bola v práci po 5-tich týždňoch. Tento rok veľa vymeškávam. 3 týždne prvý potrat v apríli, 2 tíždne angína v októbri a teraz 5 týždňov. No, asi nie sú zo mňa nadšení.

lubkabb
29. dec 2009

nie, vo finančnej inštitúcii.

velvet26
29. dec 2009

trini...tak to sa mi nejako poplietlo s tym vekom, ci co..to si este mladucka...no ja som este tiez v limite...diky.. 😉
pozeram markizu, co bolo na jojke? na markize ukazovali tie trojicky co sa narodili, maju sa k svetu, dve dievcatka a jeden chlapec..

ahoj lubi, tak to si vhupla rovnymi nohami do blazninca..a ze nadrabali silvestra, tak to je teda fakt mile od vedenia... 😅

velvet26
29. dec 2009

lubi, dufam, ze nie v banke, to by sme boli kolegyne...aj my robime na silvestra, otvorene do 12 hod a potom inventury vsetky, ze dovidenia...este ze nemam uz peniaze...

trinitka87
29. dec 2009

lubka ja my sme vazne na tom rovnako, vzhruba ako ty som bola tento rok doma aj ja

trinitka87
29. dec 2009

velvet na jojke davali to co som sem dala ten link davka v nezamestnanosti, pozri

a ten limit som myslela v dobrom.

velvet26
29. dec 2009

trini, velmi pekne a s citom napisany clanok...my pockame tie tri mesiace, tak hadam to bude postacovat..

velvet26
29. dec 2009

trini....ved ja viem, ze si to myslela v dobrom...ja sa nehnevam... 😉

trinitka87
29. dec 2009

tam som sa pomylila nema tam byt to ja ze sme na tom rovnako

trinitka87
29. dec 2009

to je ale dobry rozdiel dostat nieco vyse 100€ a bez mala 5000€. len rozdiely robia

velvet26
29. dec 2009

to by potesilo, taka davka v nezamestnanosti... 😀

trinitka87
29. dec 2009

som si najprv myslela ze sa pomylili, ale ked to davali aj v spravach...ale cosi ze na jednej strane, ze to tak nemysleli az taku sumu, a na druhej strane ze ano, dobre to, tak ktovie ako to nakoniec bude, nieco vymyslia aby taku sumu dostalo co najmenej ludi

trinitka87
29. dec 2009

zase bude prsat 😠 😠 😠

velvet26
29. dec 2009

to si asi odsuhlasili pre seba...ked to budu ratat z vymeriavacieho zakladu, t.j. z ich poslaneckych platov, tak to tak mozno aj vyjde..

micicka
29. dec 2009

čafte dievčatá 🙂

to čo tu píšete, že 33 je veľa na prvé bábo 😠 ja mám 33, nestrašte 😎 ale cítim sa na menej 😀

ja som dnes bola na "výlete" na semmeringu, prekadať známemu v lyžiarskom stredisku, no pekne tam bolo, hneď by som aj ja na lyže išla, aj keď som už 100 rokov na nich nestála ☹

trinitka87
29. dec 2009

tak toto si trafila presne do cierneho, velvet

trinitka87
29. dec 2009

ahoj micicka,

priznavam sa, ale to bol len moj skromny nazor a nikoho som nechcela urazit. 😉

micicka
29. dec 2009

lenka vy máte tuším labradora, sa mi zdá, že si dávnejšie písala. môj brat má tiež také nádherného Elvis sa volá 🙂 už má ale 12 rokov, včera sme s ním boli u dr., ťažko chodí, zo schodov už nechce skoro vôbec chodiť, vysolili sme 56,-EUR, no a že má výrastky na kĺboch - typické pre labradorov a samozrejme má nadváhu, lebo ho všetci rozmaznávame samými dobrotami

micicka
29. dec 2009

trinitka, neurazila si 😉 ja si totižto ten vek neuvedomujem, až keď si nahlas poviem, že 33, tak si uvedomím, že je to už dosť a práve preto sme sa konečne odhodlali k mimču a bohužiaľ to nešlo tak ľahko ako som čakala - možno práve preto sa to stalo, že som si nepripúšťala žiadne problémy 🙄 tak uvidíme druhý raz 😨

trinitka87
29. dec 2009

to poznam, tie problemy psov, ani nasmu sa uz nechce chodit po schodoch, bud uz je taky lenivy alebo ho bolia nohy. ako kedy.

cukruska1920
29. dec 2009

Ahojteeeeeeeeeeeee 🙂

micicka
29. dec 2009

ahoj cukrus, ako sa máš?

trinitka87
29. dec 2009

ahoj cukruska, co nove?

trinitka87
29. dec 2009

u mna si napriklad poniektory myslia ze este chodim do skoly, na strednu

micicka
29. dec 2009

trinitka asi má skôr bolesti, prežierame ich a potom nevládzu chúďatká. ten náš váži 40kg 😕 že keby schudne 10% zmiernia sa mu bolesti o 50%. budeme si musieť dávať pozor a nekŕmiť ho zakaždým keď hodí oči a začne vyštekávať - ako výpalník 😀

velvet26
29. dec 2009

micicka, 33 nie je vela..je to akurat.. 🙂 jedna moja kamoska ma 36 a snazia sa o prve, zatial sa im nepodarilo..
cukruska, no ahooooj...tusim mas dobru naladicku... 🙂

micicka
29. dec 2009

trinitka, tak to je super pocit, keby to aj mne hovorili 😎

trinitka87
29. dec 2009

oni su tusim vsetci rovnaky, hlavne ten pohlad ked nahodi ako keby tyzden nejedol, potom ze nedaj mu, aj ked trosku.
a ked to urobi u kazdeho clena rodiny aspon 2x...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre