Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

cukruska1920
4. dec 2009

lulu...a to ti nevedeli hned povedat ze je malo vzorky?

lu.lu.
4. dec 2009

neviem cukruska-oni to posielaju do labaku a asi az tam sa im to nezdalo.
a ty si ako na tom? ci cakas, co povie hematolog?

cukruska1920
4. dec 2009

hej...v stredu idem na odbery na hematologiu..dufam ze v januari nam daju zelenu

lu.lu.
4. dec 2009

supis 🙂

cukruska1920
4. dec 2009

no ale budem to prezivat pekne zo strachom ked otehotniem 😒

lu.lu.
4. dec 2009

to verim cukruska, ale ako hovorim,ked ti nasadia liecbu, budes aspon o trosku kludnejsia,ci nie?
ked si otehotnela druhykrat, mala si strach, ci si si myslela,ze uz sa to nemoze zopakovat? lebo ja sa uz strachu asi nikdy nezbavim 😒

cukruska1920
4. dec 2009

lulu...no ked ti mam pravdu povedat od zaciatku ako som otehotnela som sa bala ze sa to zopakuje...kedze som nevedela pricinu

lu.lu.
4. dec 2009

hmmm.......to ma caka asi to iste,ale som ochotna to podstupit, tuzba po babatku je vacsia ako strach

cukruska1920
4. dec 2009

lulu...ale neboj... dobre bude...uvidis..a kedy zacnete?

lu.lu.
4. dec 2009

asi vo februari, cukruska, ja totiz cakam este len prvy menzes........ a chcem hovorit s mojim lekarom,lebo j a ma este aj tzv. "ranku" nakrcku maternice-cize niekedy napr. po sexe mozem trosku krvacat a mam obavy, ze ked budem tehu, budem stresovat, ak nahodou zacnem spinit alebo krvacat,lebo nebudem vediet zcoho to je 😒 .......ale zase sa bojim, keby si to samodstranit(laser, zmrazovanie...) sa mi nieco na krcku poserie a nebudem moct otehotniet alebo bude krcok slaby.......tak si neviem vybrat......

velvet26
4. dec 2009

ahojte baby,
tak uz som doma, na veceru sme mali jaternicky, mnaaam...teraz uz len oddychujem, tento tyzden bol dost narocny, este aj ta choroba, no uz je lepsie, len som hrozne unavena..
lu.lu, mne ten druhy gyndos, co mi dal tie odporucania povedal, ze ked budem druhykrat tehotna, mam hned volat, ze on mi duphaston nasadi...jasne, ze nerobi zazraky, ked je nieco geneticky zle nepomoze..no ani neuskodi..tak uz len kvoli psychike je dobre ho mat..ta robi vela..

velvet26
4. dec 2009

cukruska, aj my by sme radi zacali vo februari...
a lulu pocuvaj, to je fakt sila, ze nemali dost krvi v vzorke...asi ti fakt malo vzali, ja verim,ze mne vzali dost, tych 6 ampuliek, to bol horor pre mna ked mi brali...brrr.. 😒

micicka
4. dec 2009

dobrý večer dievčatá, tak ja už doma, mikuláš nakúpený a už cuckáme červené vínečko 🙂 snáď zajtra s radosťou privítam mrchu 😀

no mne brali na tú genetiku len jednu ampulke, ešte stále nemám žiadne novinky, ale snáď do vianoc budem niečo vedieť, a potom sa už bude vianočný stromček otriasať xi xi xi 😀

micicka
4. dec 2009

ako tak čítam na prelome roka budeme tri zápasiť o prvenstvo v otehotnení 😀 a vo fenruári sa za nami vydá ďalšia skupinka, baby už sa teším, keď si tu budeme písať samé pozitívne správičky a budeme sa tešiť z každého tehotenstva.

čo sa týka strachu, tak myslím, že náš strach už bude natrvalo, teraz sme sa báli, aby sme dostali menzes, potom aby sme otehotneli, potom aby vetko prebehlo v poriadku a potom stále už len nejaký strach.... pôrod, deťúrence keď sa nám budú túlať po nociach, už navždy 😉

velvet26
4. dec 2009

micicka, svata pravda.ten strach bude stale, ved ako sa hovori, male deti male starosti, velke deti, velke starosti..no taky je zivot..patri to k tomu, ja sa uz moc tesim, urcite nam to hned vyjde.. 🙂 😵

micicka
4. dec 2009

veď jasné aj ja sa teším 🙂 to už bude potom trošku iný strach, podarí sa nám to a budeme šťastné mamičky, skôr či neskôr 😉

velvet26
4. dec 2009

presne tak micicka...buduci rok o takomto case uz budeme mat v naruci svoje babatka.. 😉

micicka
4. dec 2009

ty kokso, poviem pravdu, že sito neviem predstaviť! 😲 ale straše by som sa tešila 🙂

snazilkant
4. dec 2009

ahojte dievcata, aj ja som po kyrete bola som v 9tt a babo sa nam nevyvijalo
... bola som aj na hematologii, no nastastie mi nic geneticke nezistili....
... teraz este oddychujeme s manzelom a tiez vo februari ideme na to... 🙂 budeme sa snazilkovat tak snad bude vsetko ok

velvet26
4. dec 2009

micicka, neboj, za rok si uz budeme pisat, ze co robi tvoje babo, moje babo, lu.line babo, janireine babo, cukruskine babo, slnieckine babo, kakustekine babo, mrnouskine babo a vsetky ostatne babatka dalsich kociek, co som zabudla spomenut, ale urcite aj tie ich budu mat, moc si to zelam a tak to aj bude... 😀

velvet26
4. dec 2009

aaaa...aj novej kocky snazilkant babo..vitaj medzi nami.. 😉

lu.lu.
4. dec 2009

ja si tiez niekedy predstavujem,ake to bude mat uz velke brusko a ked citis, ako babatko kope a nebudes sa moct ani zohnut a len fucat budeme 😀 ale uz sa tesim

velvet26
4. dec 2009

lulu...aj ja moc, ja som uz nakukala na brusko, lebo som uz aj mala taky malinky kotlik...no nic...bude rast aj druhykrat a bude hroooozne obrovsky... 🙂 mooooc sa nanho tesim a hlavne na toho drobca, co bude vo vnutri.. 😵

snazilkant, super, ze mas dobre vysledky hemato...tak vo februari ideme na toooo.. 😀

janirea
4. dec 2009

pekny vecer 🙂

ja niekedy tak rozmyslam, ze ake to vlastne je,,,aky pocit,,,ako budem fucat,,,a aka velryba zo mna bude 🙂

micicka
4. dec 2009

baby neblbnite, šak mi idú slzy do očí, asi sa rozplačem 😅

snazilkant
4. dec 2009

presne tak dievcata... budeme aj my krasne tehulky a pisne mamini.... uz sa na to neviem dosckat 🙂
ved to je skutocne asi to naj co som v zivote zazila ...hoci len chvilu no uz teraz sa tesim na dalsie tehu...

velvet26
4. dec 2009

snazikant...presne tak, to je to naj...co mozme zazit, no uplne najsamlepsie bude, ked sa budeme divat do ociek toho maleho drobceka a on sa bude pozerat do tych nasich a ten pocit, ze je len cely nas.. 😉

janirea
4. dec 2009

jooj baby,,,dajak nemam slova 😅 🙂

snazilkant
4. dec 2009

velvet26
tak to mas presne pravdu ... najviac na tom vsetko ma stve to ze neviem ze preco som potratila a preco sa babo nevivijalo ☹

micicka
4. dec 2009

snazilka nebud smutna, možno nebol ten pravý čas a možno by sa neskôr niečo pokazilo, takže je lepšie že to takto dopadlo. ako tie siamské dvojičky čo dnes zomreli.... tak to by som nechcela zažiť.... 😢

myslí, že si dnes ešte poplačem 🙂 víno, táto téma.... aspoň sa mi uľavý 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre