Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

micicka
4. dec 2009

lenka verím, už to prvé som myslela, že bude za ňu, lebo sa jej pohoršilo.... no nič ahojte 🙂

janirea
4. dec 2009

micicka,,,ahoj,,,,a bude dobre 😉

snazilkant
4. dec 2009

micicka , mala si to skutocne velmi tazke, je mi to luto

strasne rany od zivota
ako ja hovorim ked sa sere, tak poriadne (sorry )

lenkaxy
4. dec 2009

To je pravda s tými chlapmi našimi. Mna ešte drží labrador 😉

lenkaxy
4. dec 2009

micicka držkaj sa, pa 😲

velvet26
4. dec 2009

micicka, su tam hore v nebicku spolu...
pocuvajte,ti nasi anjelici hore, ktovie co tam asi tak robia, mozno si robia jednu veeelku zuuurku...a je im dobre.. 🙂

lenkaxy
4. dec 2009

velvetka je to sranda, sa takto zamyslieť. V kt. tt ste boli?

snazilkant
4. dec 2009

urcite sa maju tam hore dobre, ved su to nase uzasne stvorenia

velvet26
4. dec 2009

lenkaxy, v 10 tt...a stalo sa to cca. dva dni pred poradnou, co mi dr. povedal...ach jaaaj..a ty si bola v kt. tt.?

lu.lu.
4. dec 2009

moje je hviezdicka, my sme videli jednu padat, ked sme isli z nemocnice.... 🙂

janirea
4. dec 2009

urcite zurku na mikulasa 🙂
ano, je lepsie takto na to mysliet

baby,,idem ja do sprchy a dp hajan,,,zajtra ideme na vystavu psikov do NR,,,tak poobzeram havkacov

dobruu

snazilkant
4. dec 2009

ja som bola v 9 tt

sekina
4. dec 2009

velvet26, mala si pravdu, je to tu fakt super, aj ked je to tazka tema, co sa tu prebera, ale aspon sa chapeme, lebo s nasim okolim je to horsie...a este s tymi anjelikmi si to pekne povedala, ja mam jedneho na nocnom stoliku a ked sa na neho pozriem, vzdy akoby som videla moje nenarodene babo, fnuk...

velvet26
4. dec 2009

padajuca hviezda, to je ale dobre znamenie...ja ked som isla po zakroku tak uz hviezdy neboli, skoda..

lenkaxy
4. dec 2009

Ja som bola v 11 tt. Stalo sa to v sobotu, v utork som mala isť na odbery a USG. Vtedy sme to chceli poívedať aj rodičom. Maminka moja mala prave meniny. Zak sme to povedali až v piatok, ale už to smutné ☹

snazilkant
4. dec 2009

urcite chystaju ruzku na mikulasa hmm viete si ich predstavit 😀

snazilkant
4. dec 2009

ach dievcata keby som vam mala povedat cely moj pribeh tak by ste mali asi dost

velvet26
4. dec 2009

sekina, tak si prisla, super, som rada, ze sa ti paci.. 🙂
hej, je to tazke..no na druhej strane, mozme byt radi, ze mame uz v nebicku anjelika, lebo ten bude davat pozor na nase druhe babatkoa a tomu sa uz nic zle nestane.. 😉

lenkaxy
4. dec 2009

Janirea, kukni havkačov. Máš niakeho doma? Kukni tých labíkov, to sú zlatíčka 🙂

lenkaxy
4. dec 2009

Inak toto je naozaj ťažká téma, už to na mna ide. Neviem či je to tým vínom, alebo som sa dlho "držala"?

velvet26
4. dec 2009

janirea, tak bru nocku, pekne sa vyspi a uzi si zajtra havinkov...
tusim by som aj ja isla, len manzelik ma zajtra skusky z bojoveho umenia, co chodi, tak bude v blave a pride az podvecer...no aspon si pekne vypeckujem PLACEBO a budem frcat s vysavacom a poupratujem bytik.. 😀

velvet26
4. dec 2009

lenkaxy, pekne si poplackaj, nechaj stekat slzicky, bude lepsie...no nezabudni hlavu hore...ideme daleeeej.. 🙂

janirea
4. dec 2009

lenka,,,teraz nename,,,mali sme steniatko jazvecika, bol darcekom pre mojho otca a kym mal narodky, tak bol u nas doma,,,to bol riadny trhac 😀,,,aj mm si ho tak oblubil,,,teraz sme sa dohodli, ze vsetko urobime pre mimčo, no a potom sa uvidi, ci bude aj psik,,,trochu nas doktorka postrasila s toxoplazmozou 😒

velvet26
4. dec 2009

snazilka, vyrozpravaj sa, ked to budes citit, ze chces nam povedat tvoj pribeh, ulavi sa ti..nedus to v sebe..

janirea
4. dec 2009

dobre idem ja spat,,,dobru noc,,,a piste, zajtra vas docitam

sekina
4. dec 2009

velvet26, paci!!!riadne to tu fici a vsetky babky su tu uplne super, toto je pre nas najlepsia psychoterapia...velvetik, este sa chcem opytat na tie vysetrenia, co si absolvovala, aj si si nieco cvakala sama???Mne gyndos vravel, ze su dost drahe a poistovna ich po prvom MA nepreplaca?! ☹

lenkaxy
4. dec 2009

No tak som sa vyplačkala a pritúlila som si labradora, kt. práve žerie korkový štupel z toho vínka. 😀 A totálne plzne to naše havíčatko, tak som celá chlpatá, ako keby som sa neholila 😒

velvet26
4. dec 2009

sekinka, to som moc rada...som vedela, ze ti tu bude fajn, jedna druhu podporujeme, aj mne to velmi pomaha..inak by som bola na tom urcite horsie..
za tie vysetrenia som neplatila nic...to ked mas odporucenie od dr..tak neplatis,iba ak by si nemala, tak si samoplatca a co viem, tak na hematologii maju cennik pre samoplatcov, niektore veci tam boli drahsie, co skumali z krvi..mne dal dr. vymenne listky, tak som neplatila nic..a na tom vymennom listku bolo napisane, ze ziada o vysetrenie, pacientka je po missed ab...a aj ked sa dr. potom pytala,ci to bolo prve tehotenstvo, nic mi nenauctovali..tak sa neboj a skus si ich vypytat.

snazilkant
4. dec 2009

ok velvet 26 tak citajte ...

zostala som tehu bola som ta najstastnejsia na svete aj s manzelom.... sla som k Dr. potvrdila tehu dala foto tak sme sa tesili....povedala mi ze moze sa nieco pritrafit ... a keby nieco mame kamzite prist ... pokial ma ordinacne hodiny.... no ja som zacala krvacat ... spinit taka hnedy vytok ... bol piatok 15:30 rychle sme k nej utekali ... mala som z nej pocit ze som ju maximalne nastvala ze som k nej prisla..... neurobila si ult ani ma nepozrela vypocula si ma .... a povedala mi ze som potratila ... a poslala ma domov... tak sme utekali na pohotovost a tam mi urobili ult...a dali tabletky ...v pondelok som mala prist na kontrolu... v pondelok mi povedali ze mi babo vezmu ... a ja som chcela pockat nech sa objavi srdiecko...no toho som sa nedockala... ale vzali mi krv na Hcg a stupalo ale velmmi pomali.... tak ma sledovali ...a o tyzden mi povedali tu najhorsiu spravu...tak a v stredu den po mojich meninach mi robili potrat ...

lenkaxy
4. dec 2009

Tak ja už končím. &prajem vám dobrú nocku všetkým. Držkajte sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre