Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

katkarv
20. apr 2011

@nat28 tento mesiac urcite nic ☹

nat28
20. apr 2011

tak ten buduci mesiac, alebo najneskor do leta - taky plan mam aj ja, uvidis, nakoniec sa budeme tesit spolu. Velmi ti to zelam 🙂

mimi1111
20. apr 2011

@katkarv ja si bazalku nemeriam nikdy som si nemerala takze ja sa nemam dat podla coho co by mi naznacilo ze som tehu neboj vide vam to verim tomu

lea1333
20. apr 2011

@katkarv ja neviem ci mi meska lebo som mala vzdy nepravidelne!!!!a nestraste ma ja by som sa asi bala keby som ostala tehu hned!!! 😒

lea1333
20. apr 2011

@lussinkaaa dakujem ale som s toho nervozna ze ju este nemam a vsedci uz ano!!!!

slavka96
20. apr 2011

@lea1333 Neboj ono to pride. Asi je blbe ti hovorit, aby si prestala na to stale mysliet, lebo viem ze sa to neda. A mozno sa vam uz podarilo a bude. Drzim palceky nech je tak ako si zelas!!!

lea1333
21. apr 2011

no ahojte babi vcera som bola na tej gyne.a pan doki sa ma pytala ci som mala nechraneny pohlavny styk a je ze nie sak jasne bala som sa povedat ze ano a to sa ma pytal popri tom ako mi robil sono a on ze ked nie tak asi dostanete kazdu chvylu mrchu a ja ze super....odvtey co som odtial odisla na nic ine nemyslim ze co ked mam zvedsenu maternicu s toho ze som tehu a dosta sa bojimmmmmmmmmmmmm pooooooc 😕 tak ze dnes cesta do lekarne a tehotensky test!!! 😅

katkarv
21. apr 2011

@lea1333 ale mozes mat este hcg z predosleho tehu,tak zas nebudes vediet na com si,ja som mala 16.12.kyret a este 7.2. som mala hcg 53

lea1333
21. apr 2011

@katkarv no sak uvidime ale doki ma vystrasil ja by som sa ani nad takym niecim nezamyslala ale viem ze sa stava aj to!a ak mam pravdu povedat tak by som nebola nadsena lebo by to bolo hrozne skoro!

slavka96
21. apr 2011

@lea1333 Neboj dobre to dopadne. Ja si myslim tiez, ze to je este z toho predchadzajuceho...a ked nie tak sa budeme tesit a verit ze to vyjde!

nany100
22. apr 2011

@lea1333 mne môj dr. povedal, že ak by sa aj zadarilo pred prvou ms, tak nevadí...ale my sme dávali pozor, teraz už nedávame 😉 ...držíme palce, nech všetk odobre dopadne 😉

helenka12
22. apr 2011

ahojte baby ja som bola na kyret 15 a stale ma pobolieva v podbrusku je to normalne? ☹ ☹

shania31
22. apr 2011

@helenka12
15.4.? Ano, to je len tyzden po zakroku. Maternica sa stahuje......

annemarikam
22. apr 2011

ahojte. môžem sa spýtať? dnes ráno som naposledy cítila pohyby bábätka. odvtedy vôbec. mam ist uz na pohotovost alebo mam pockat do zajtrA? dakujem za odpovede.

lussinkaaa
22. apr 2011

@annemarikam Ahoj, nemusi to byt nic vazne, ale ja by som na tvojom mieste urcite sla este dnes, budes mat istotu, ze je vsetko v poriadku.

majkapatko
22. apr 2011

Ak bolo babo dozeraz velmi aktivne a zrazu je ticho, tak by si mala ist. Radsej trikrat zbytocne, ako raz nie....
Ja som tiez raz od rana necitila pohyby, sla vecer do nemocnice a chvalabohu ma lekarka po hodinke na pristroji upokojila, ze babätko je v poriadku, len spi..... No, ako keby to pocul, o par minut sa zobudil a az do rana vyvadzal plny energie. Uz vtedy som zacala tusit, co za zbojnik to bude.... :o)))))))))))))))

vierka0
22. apr 2011

@lea1333 tak ako? uz si otestovala ? 🙂

annemarikam
22. apr 2011

@lussinkaaa
@majkapatko
chvilu som este pockala a nakoniec zacalo kopat 🙂 takze vsetko je v poriadku 🙂 asi malo len tuhy spanok 🙂

majkapatko
23. apr 2011

@annemarikam
Supeeeeeeeeeer, tesime sa s Tebou 😀

margetakuska
23. apr 2011

@lea1333 fíha držkaj sa 😉 a daj čím skôr vedieť 😉

lea1333
26. apr 2011

no ahojte babule tak sme po sviatkoch!!!vysibane a dufam ze len do zdravia...tak ze v sobotu som dostala prvu mrchu!!! 😀 huraaaaaaaa ale baby ja som si myslela ze bude slabunka a ona silna ako hovado a este k tomu bolestiva c som v zivote nemala!!!tak som trochu s toho v soku ja som mala vzdy mrchu tak 4dni a ani som nevedela ze ju mam!TAK ZE NIE SOM TEHU CO SOM AJ VELMI RADA...ALE TERAZ PO MRCHE IDEME NA TO!!!LEN JA NEVIEM ODHADNUT KEDY MAM PLODNE DNI AJ SOM SA TESTOVLA A NIKDY MI NEVISIEL POZITIVNY VYSLEDOK... ☹ TAK TO NECHAME NA NAHODU ASI 😎

solinkarka
26. apr 2011

@lea1333 ahoj..mrcha po kyrete je vacsinou dlhsia a silnejsia ako obvykle, viem o tom svoje 😠 som myslela ze vykrvacam ☹ a trvala 8dni

lea1333
26. apr 2011

@solinkarka ahoj no ty kokos pekne a ja som myslela ze je prave ze slabsia....ale aj tak sa tesim preto ze teraz konecne mozme na plno 😀 😀 😀 a ty ako?

solinkarka
26. apr 2011

@lea1333 no to ano, tiez som sa jej nemohla dockat a dosla presne na 31den od kyretu ako za starych cias tak som rada ze to ide pekne podla planu 😉 tiez sme zacali hned po mrche snazit...teraz sme zacali treti cyklus, uz som po ovu tak cakam ci bude co ale nebude 😉

lea1333
26. apr 2011

@solinkarka no mne dosla po kyrete na 36den co je v podstate tiez norma lebo ja som mala taky vseliaky ciklus a aj sa testujes na plodne???

solinkarka
26. apr 2011

@lea1333 meriam si BT a ak sa vyznas v grafoch trochu tak tu je moj http://www.fertilityfriend.com/home/325a46

lea1333
26. apr 2011

@solinkarka akurat mi to teraz vierka vysvetluje ale ja som s toho jelen naozaj musim si to prestudovat !!!

margetakuska
26. apr 2011

@lea1333 😀 aj ja som mala silnú silnú silnú silnú ... po kyrete to býva vo väčšine prípadov, sa ti to poriadne rozbehne a akokeby sa to nedalo zastaviť 😀 viem o tom svoje.... chodila som každú pol hod. na wc... aj tak sa mi podarilo pretiecť 😅 😅 😅 trvala 9 dní... tak vidíš bude ok... skončí mrška a šup nato 😅 držím palce 😅
@solinkarka a aj tebe držím palce 😅 graf len na začiatku ale držím päste nech tak pokračuje 😅

solinkarka
26. apr 2011

@margetakuska dakovala 😀 no bohvie kedy bola ovu tak tazko povedat ale dufam ze budeme len stupat a stupat 🙂

margetakuska
26. apr 2011

@solinkarka stúpajte do výšav 😀 neboj náhoda je blbec 😀 😀 držím päste ... my začíname od 11.mája (po návrate manžela z 2mesačnej "dovolenky" z Haiti) mali by byť plodné dni tak dúfam,že sa to podarí 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre