Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacena85
1. apr 2012

@henrietad no nic mi neostava len cakat
O tej sliznici netusim,mne povie jedno cislo,teraz som mala tich 6mm a povedal ok

monika2712
1. apr 2012

@henrietad no prave po kyrete je vysoka lebo sa vyskrabuje stena sliznice, takze to je asi v poriadku podla mna.

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika2712
1. apr 2012

@henrietad no snad netrepem 😀 ale myslim ze logicky, ked sa vyskrabe stena kyretom tym sa teda zvysi sliznica, potom sa musi zregenerovat a dorast, preto sa odporuca cakat do dalsej mrchy.. kedze ako sa tam pisalo, prilis vysoka nie je vhodna na otehotnenie. 😉 niet zac 😉

bambi2
1. apr 2012

Ahojte koceny, hlasim sa z brightamu... Dovca zacala super, hned ako sme dorazili, rovno na wcko v hoteli a konec... ☹ Takze ziadne novembrovciatko nebude ☹ Hadam to vyjde treti krat a bude dalsie febr. dieta 😖 ked budem doma napisem viac...

monika2712
1. apr 2012

@bambi2 coooo moja co to ??? si nestihla ani doktorovi ist co? ☹ ☹ mozno by si to mala potom riesit, ci je vsetko OK, ked uz druhy krat to takto skoncilo.. ☹ mrzi ma to velmi.

zitaje
1. apr 2012

@bambi2 joj ☹

zitaje
1. apr 2012

Baby inak je tu niekto, kto dostal kramy neskor, ako po 6 tyzdnoch po kyrete? Este mam skoro tyzden cas, teda v piatok to bude 6t, len sa chcem psychicky pripravit. Je to problem, keby mi mrcha neprisla?
Mavam dlhsie cykly a navyse teraz som uz 2 t PN s niecim uplne inym 😠 😒.

lucka23
1. apr 2012

@bambi2 tak to mi je strasne luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ drz sa. 😔

monika2712
1. apr 2012

@zitaje ahoj, no mala by ti prijst do 8 tyzdnov, to je take max co hovoria doktori, mne prisla po 7mich. ak nepride do 8mich odporuca sa navstivit doktora. takze este mas cas.

bambi2
1. apr 2012

@monika2712 stihla som, bola som na poh. Ale nic som sa nedozvedela tak som letela este k dr. co ma priestory s mojim dr. Ten mal dovolenku tak ma vzala zlata. Ta mi hned povedla, ze emryo nezije a 100 % dostanem mrchu cez vikend... A aj tak bolo... 18. Idem k dr. tak som zvedava ale nenechame to tak..

@zitaje smola... Nic sa neda robit. Zivot ide dalej a my si uzivame dovcu. Vcera mi bolo na ..... dnes uz lepsie. Ked budem doma, popisem blizsie...

monika2712
1. apr 2012

@bambi2 no jo.. skoda.. je mi smutno z teba ☹ ale tak ty to zvladnes, si silna zena.. podari sa znova , tak si v ramci moznosti uzivajte dovolenku.

bambi2
1. apr 2012

@monika2712 no podarit sa podari urcite, otazka je iba ako to dopadne 😖 ani sa mi pravdupovediac do noveho tehu nechce... Tak pocitam, ze niekedy v lete- po lete az ked tak.. ☹

monika2712
1. apr 2012

@bambi2 no prave kvoli tomu by som to riesila, mozno nejake vysetrenie krvi na mutacie .. ja viem ze ty lekarov nemusis, tak si budes musiet asi nejak pomoct sama v ramci moznosti.. ak to bude v tvojich silach..
viem ze uz mas dcerku krasnu, a vela zien si mysli ze ked uz ma jedno babo, ze by nemalo mat ziadny problem s krvou napr, ale citala som niekde, ze sa to moze ukazat neskor.. no je to tak ci tak na tebe moja, budem drzit palce ak sa rozhodnes to skusit znova bez hladania priciny. Niekedy sa na to aj tak nepride, ako napr usacek tusim, tiez je tusim na nic neprisli a tiez sa to zopakovalo.

bambi2
1. apr 2012

@monika2712 budeme to riesit bez toho sa do dalsieho nepustim, nemam chut.. Uvidime co povie moj dr...

bambi2
1. apr 2012

@monika2712 idem Moni ozvem sa zajtra... Som totalne vycerpana zo vcerajsku.. Ozvem sa zajtra 🙂 Dobru nocku

monika2712
1. apr 2012

@bambi2 jasne utekaj.. oddychni si moja.. pa

ninka.b1
1. apr 2012

@zitaje ahoj ja som bola na inekciu na vyvolanie, vždy som mala nepravidelne cykli a dr mi nič nepovedal 😒

@bambi2 to mi je luto ☹ ,, ja tiež teraz beham po lekaroch, kvôli vyšetreniam.... držim ti palce, najtažšia je psychika 😢

zitaje
1. apr 2012

@monika2712 aha tak ked mam cas do 8t, tak mam este more casu 🙂 Vdaka

zitaje
1. apr 2012

@ninka.b1 ja by som dost nerada dala do seba pichat vyvolavacku... ja sa praveze potrebujem hormonalne spamatat... No vsak uvidime.

monika2712
1. apr 2012

@zitaje niet zac. ja som tiez cakala na nu jak na spasenie, uz som myslela ze do tych 8tyzdnov ani nepride, ale umudrila sa a prisla tyzden pred limitom 😀

ninka.b1
1. apr 2012

@zitaje no ved ja som tomu tiež neni nadšena 😒 ale čo mam robyť ked samam my tak lahko nedojde 😖 a moj dr inak nechce to riešiť 😠

kacena85
1. apr 2012

@bambi2 ach nie ;( to mi je luto naozaj,vela sil prajem

kacena85
1. apr 2012

@henrietad dnes je den samyyych zlych sprav ;( idem radsej spat,rano budem hadam mudrejsis

sabaka
1. apr 2012

@bambi2 je mi to fakt luto. co k tomu dodat? ... urcite to ries, doktori ak su dobri vedia aj pomoct.

svintekova
1. apr 2012

@bambi2 ahoj moja, aj mne je velmi lúto čo sa stalo 😔

bambi2
2. apr 2012

@sabaka
@svintekova
@kacena85 urobim co sa robit bude dat.. 😉

kaculiatko88
2. apr 2012

@bambi2 ahoj moja. Je mi to veľmi ľúto čo sa stalo. Hlavne sa drž a pátraj po príčine. Do tretice to určite musí vyjsť. Hlavne oddychuj teraz.

kaculiatko88
2. apr 2012

@kacena85 a ty čo ako???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre