Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

anuliiik
31. júl 2011

@katusap porodit :(

anuliiik
31. júl 2011

@katusap ale potom bol aj kyret

katusap
31. júl 2011

@anuliiik no tak to je otras, toto by mali nejako inak vymysliet, vsak ake je to tazke pre tu zenu, to si neuvedomuju? ☹

anuliiik
31. júl 2011

@katusap ani nehovor. toto som aj ja hovorila. ale asi sa to inak neda. neviem. pre mna je momentalne najhorsia predstava ze 6 mesiacov cakat. cela vecnost.

tinasc
31. júl 2011

@anuliiik no tak to si mala ťažké rozhodovanie... ale určite si sa dobre rozhodla, keď sa bábätko nevyvíjalo... verím, že čoskoro sa budete tešiť z malého uzlíčka...

majuska251
31. júl 2011

..ahojte poslusne hlasim ze v piatok po 56 dnoch konecne dorazila ta mrchla...ale tak strasne silno uz nepametam kedy som krvacala....

tinasc
31. júl 2011

@majuska251 ak sa smiem spýtať koľko si krvácala po zákroku?

horalka007
31. júl 2011

@solinkarka no ja som musela počkať psychicky som bola na to biedne nevedela som si ani predstaviť, že by som bola zase tehotná... U mňa to nebolo v bábätku to bolo do posledného okamihu vitálne, ale mne riadne poblížila lekárka na prehliadke, robila mi nejaké vyšetrenie, bolelo ma to fest. Domov som došla začala som špiniť, muž ma odviezol večer na pohot už som bola na 1,5 cm otovrená a potom to nabralo rýchle obrátky... Správa to uzavrela tak, že to bolo asi vnútorný zápal... Bola by som rada aby som bola tiež tehotná už., zmenila som lekára a dúfam, že ak sa mi podarí otehotnieť všetko dobre dopadne...

katusap
31. júl 2011

@majuska251 ejha...pekne dlho si si pockala....moja prva mrcha po kyrete bol tiez riadny masaker, takze z toho si nic nerob, asi to tak ma byt 😅
@anuliiik vacsinou sa hovori, ze by sa nemalo otehotniet tak dlho, ako si bola tehotna.....potom jedny povedia, ze stacia 3 mesiace, dalsi 6 mesiacov....tak kto sa v tom ma vyznat....ale v tvojom pripade asi fakt tych 6 mesiacov by bola lepsia volba....neboj, prejde to rychlo ....ja ked si predstavim, ze v utorok to bude uz 9 tyzdnov od kyretu - strasne rychlo to uteka, tak neboj

majuska251
31. júl 2011

@tinasc ahoj asi 12 dni

tinasc
31. júl 2011

@majuska251 ja už krvácam 10 dní, už by to aj mohlo prestať 🙂

odrik
31. júl 2011

@majuska251
Tesiiiim sa s Tebou!!! Aj ja som ju mala strasnu, bala som sa pohnut a v noci zaspat !!! Katastrofa! Po dvoch dnoch sa upokojila a trvala normalne, 6 dni. Drzim palceky!!!

odrik
31. júl 2011

@anuliiik
Ahoj moja, to ma velmi mrzi! Ja som potratila v 10tt a tiez to nebolo lahke ☹ !!! A rozhodla si sa spravne!!! Viem, ze rozhodovanie to muselo byt velmi, velmi tazke. Ale bolest pomalicky ustupi a vam sa onedlho narodi krasne a zdravunke babuliatko 🙂 ! Drzim Ti palceky a prajem vela stastia!!!

kikuska_nr
1. aug 2011

@xen21 nooo, ja som to tusila 😖 tak ale, ked najskor mesiac, mozno sa stihnem, mozno ms pride az doma, ved uvidim 😉

anuliiik
1. aug 2011

dakujem baby 🙂 no ono je to uz lepsie. je sice len dva tyzdne potom ale uz je to za nami. ja som si svoje odrevala 2 tyzdne pred tym. do nemocnice som uz nastupila viac menej s takou apatiou. sice ked mi povedali ze babatku uz nebije srdiecko tak som rumazgala jak male decko ale to uz boli asi take tie posledne stavy ked clovek stale trosku dufa. teraz uz iba cakat do januara 🙂

anuliiik
1. aug 2011

@katusap ved ja viem ze to ubehne 🙂 ale teraz to je este tak na zaciatku a mam pocit ze ten cas stoji. pritom ked si zoberem ze som uz 2 tyzdne doma tak sa mi ani verit nechce 🙂

katusap
1. aug 2011

@anuliiik neboj, kazdym dnom uz to bude len a len lepsie a buduci rok sa aj my staneme mamickami zdravych deticiek 😉

xen21
1. aug 2011

no ja som dneska=39 den po zakroku konecne dostala M 🙂 😀 😅 😵

anuliiik
1. aug 2011

@katusap musime 🙂

allyana
9. aug 2011

ja som bola vcera na prvý ultrazvuk, doktor mi povedal ze vidi gestacni vak aj vajicko ale dieta nie, tak ma poslal na dalsie vysetrenie. Embryo sa samo vstrebalo a vo stvrtok ma objednali na cistenie nieje to nejak neskoro ked nevedie od kedy tam nieje?

katkarv
9. aug 2011

@odrik baby tak som slubila ze vam dam vediet,Pre seed gel zafungoval a dnes mam namiesto mrchy po 6mesiacoch // Drzte mi palceky aby to nebol do tretice zas MA

lussinkaaa
9. aug 2011

@katkarv blahozelam Katka a silno silno drzim palce aby bolo vsetko OK!!! 😵

katkarv
9. aug 2011

@lussinkaaa dakujem,verte mi mam naozaj zmiesane pocity...

lussinkaaa
9. aug 2011

@katkarv to je normalne, a strachu sa nezbavime, ale verit musime 🙂

katkarv
9. aug 2011

@lussinkaaa ja verim,len mi nenasli ziadnu pricinu tak to mam riskantnejsie ☹

smejka
9. aug 2011

@katkarv blahozelam 🙂 .....drzte sa 🙂 ...aby vsetko bolo v poriadku...ver tomu 🙂

nany100
9. aug 2011

@katkarv držím palce, nech ste s bábätkom v poriadku...určite to bude dobré 😉

katkarv
9. aug 2011

@nany100 dakujem 🙂

nany100
9. aug 2011

@katkarv inak my už dva mesiace používame tento:
http://www.otehotnenie.sk/product/conceive-plus...

ale zatiaľ nič...predpokladám, že to je niečo podobné ako ten Pre seed gel 😉
@katkarv

silvia371
9. aug 2011

@katkarv jej moja straaaaasne moc gratulujem, neboj sa, mysli len pozitivne i ked viem, ze to je po nasej skusenosti tazsie, ale musis naozaj verit a vsetko bude skvele 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre