Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

svintekova
14. máj 2012

@bambi2 supeeer, tesim sa, ze je vsetko ok. Drzim palce aby vam to vyslo az do uspesneho konca 😉. Ja som 9 DC. od vcera snazilkujeme 🙂

bambi2
14. máj 2012

@svintekova diky 🙂 aj my ideme na vec... tuto sancu si nenecham ujst!!!!!! klapne nam to, este budeme spolu v novej teme 😉 😵 😵 😵

kaculiatko88
14. máj 2012

@bambi2 veď jasné. Všetko máš v poriadku a už všetko aj bude v poriadku. Ja som si robila vyšetrenia hlavne pre svoje uspokojenie. Mne viac menej nič nezistili, iba menšie výkyvy. 🙂 🙂 My ti len prajeme, aby ti to klaplo. 🙂

alenkam.
14. máj 2012

@stojdulka podla mna, ak sa citis a kontrola bola ok, naco cakat... Ak priroda dovoli, vsetko klapne.. 😉

bambi2
14. máj 2012

@kaculiatko88 dakujem.. ved aj ja to robim preto aby som si bola ista, ze to bol iba nespravny cas... ja verim, ze aj hematka dopadne dobre ale to uz budem tehu ked budu vysledky!!! 😀 takze budem zakladat februarovu temu!!!!! 😉 baby hlaste sa do nej 😉 😀

svintekova
14. máj 2012

@bambi2 ja sa hlasim. Aj ja som februarova 🙂. To by bola sranda keby mi to tento mesiac vyslo. Mojka drzim palce.

bambi2
14. máj 2012

a 25 ocakavam ovu.. takze sa ide okolo 23 na vec.. uz sa tesim... 😵 😵 😵

bambi2
14. máj 2012

@svintekova vyjde nam to!!!!!!!!!! celkom iste!!!! ja to citim, ja si neviem pomoct ale mam dobry pocit teraz!!!! takze sme v teme uz dve 😉 😀 a privitame dalsie 😉 😀 😎

svintekova
14. máj 2012

@bambi2 jasne 😉. No len ja ani neviek kedy bude ovulka kedze prva mrcha po MA prisla pi 39 a druha 44 dnoch. Tak budeme snazilkovat celyyyy mesiac 🙂 pre istotu.

bambi2
14. máj 2012

@svintekova ja by som pocitala tych 41 dni... ked si to hodis sem http://tehotenstvo.rodinka.sk/system/menu-vprav... tak budes aspon priblizne vediet kedy by mala prist.. tak vtedy by som sa snazila plus minus par dni... ozaj a inak nasla som jednu strankku, co mam ten jonasov vypocet, tam to vypocita presne ako jonas. takze, ak by si prepasla ovu tak je tu este sanca druhy krat, ak chces poslem ti stranku 😉

svintekova
14. máj 2012

@bambi2 dik, zatial nie. Budeme snazilkovat cely mesiac. Ja dufam, ze sa cyklus upravi a mrcha pride na 32 den. Je to nas druhy pokus po MA tak zatial nejdem stresovat- idem si to jednoducho uzivat 🙂. Ale ak by sa nam nedarilo tak aspin viem na koho sa obratit 😉.

petkaa28
14. máj 2012

Ahojte, prosim vas o radu - 23.4. som mala spontanny potrat v 6tt, 24.4. mi spravili kyret, v ktorom nic nenasli. 8. a 9.5. Som mala pms, 11.5. Som maaaalinko ruzovo spinili a asi 2 kvapky krvi...pms zmizol..myslite, ze toto mam akoze povazovat za ms? Predtym som mavala cca 38 dnovy cyklus.

delideli
14. máj 2012

@bambi2 : super,tesim sa a drzim palce 🙂mna vcera pobolievalo v podbrusku,dnes je to ok, som 4DPO,takze cakam a dufam 🙂ja som minule ked to nevyslo ovulovala vpravo, tentokrat vlavo,tak dufa tiez,ze by opacna strana mohla priniest stastie 🙂

bambi2
14. máj 2012

@petkaa28 oni ti robili kyret bez toho aby pozreli UTZ ci tam nieco je???????????? 😕 😕 😕 😕

bambi2
14. máj 2012

@delideli dakujem.. aj ja ti drzim palceky nech to vyjde!!!!!!!! 😵 😵 😵

lucianak
14. máj 2012

@kaculiatko88 Ano, zajtra idem na krv a mám aj poradňu, neviem, či ma bude pozerať utz, nechám sa prekvapiť. Ale máme doma doppler, takže prcka počúvame s mm každý druhý deň, je to super pocit, ako mu tlkoce srdiečko 🙂 Ako keby si švihala tenkým prútikom... hehe
Dúfam, že tie testy dopadnú na výbornú zajtra. Neviem síce, kedy budú výsledky,ale verím, že budú ok.

lucianak
14. máj 2012

@bambi2 Waaaaaau, teším sa. A ak z ľavého to nevychádzalo, tak ten pravý bude isto ten pravý 😉 Takže idete na to?

bambi2
14. máj 2012

@lucianak to si teda vystihla- ten pravy bude iste ten PRAVY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 hej... teraz je aj pravy cas!!!!! takze ideme na vec v pravu chvilu a verim, ze to bude pravy vodnar 😉 😀

mata_ba
14. máj 2012

@svintekova @bambi2 @usacek 79 ahojte kocky,ako sa mate? 🙂 bambi,drzim palce 🙂 ja len hlasim,ze stale rovnako..ziadne spinenie,uz vobec nie krvacanie..brusko pobolieva kazdy den,prska sem-tam jemnulinko zacitim,nevolnosti ma stale trapia,aj ked je to uz trosku lepsie...a brusko rastie..ja neviem,ale je to normalne,ak plodik naozaj odumrel?ved by malo vsetko prestat,nie?ak aj plodik ozaj odumrel,su to urcite 2-3 tyzdne....co si o tom myslite?nechcem dufat,lebo nechcem opat plakat..ale...

kukucg
14. máj 2012

@bambi2 Ja som sa uz davno na februarovu tesila, len ako sa to blizi tak mam pocit ze nestihnem 😠

sabaka
14. máj 2012

@bambi2 @svintekova @alenkam ok dievcata, tento mesiac ideme na to teda spolu, kedze ja som prave 10 dc 🙂 juj keby to tak klaplo nam vsetkym, tak spravime tuto temu tou najuspesnejsou ever!

svintekova
14. máj 2012

@mata_ba ahoj Matka. Ja som myslela, ze uz mas po. Aj mne brusko rastlo- to je tym, ze mas stale tehu hormony, keby si si robila test stale bude pozitivny. Mne sa hcg dalo do normalu nejake 3 tyzdne po.

svintekova
14. máj 2012

@sabaka to by bolo supeeeeer 😀. Drzim nam silno palce.

svintekova
14. máj 2012

@bambi2 ja by som chcela malu rybku 😉

svintekova
14. máj 2012

@bambi2 vodnar je do 18.2. a potom rybka

bambi2
14. máj 2012

@sabaka aj ja so 10dc... takze sme spolu vo februarovkach 😉 😉 nieze ma sklames, pocitam aj s tebou 😉 🙂

svintekova
14. máj 2012

@bambi2
@sabaka kocky ja som o den pozadu 9 DC. To by bola sila keby nam to vyslo.

bambi2
14. máj 2012

@svintekova vyjde nam to!!!! aj tebe, si s nami v skupine 😉 😵

bambi2
14. máj 2012

@mata_ba a nebola si u dr?? mozno sa mylili a babo sa rozhodlo ostat!!! aj zazraky sa stavaju a mozno sa stal aj u teba 😉 😉 😉 bodaj by!!!!!!!!

bambi2
14. máj 2012

@kukucg stihnes, treba sa posnazit... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre