Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
25. feb 2012

@lucianak veru sameee zenske ved ked dojdeme vsetky k nasim tak je nas 6+ mamina xixi
Moja no novembrovky veru nestiiham aj keby ako chceem ;(

bambi2
25. feb 2012

@kacena85 ja by som tiez najradsej v lete rodila ale uz mi je to jedno. Mala furt chodi za mnou, ze sa nema s kym hrat, takto bude aspon troska zaneprazdnena s babom, bude mi pomahat. Inak by sme pockali este..

kacena85
25. feb 2012

@bambi2 mala ma kolko rokov?
Jaj veru mne je uplne jedno kedy budem rodit,aj na stedry den,uplne
Budem najstastnejsiaa ked uz min v lete budem mat v brusku fazulku ;)

bambi2
25. feb 2012

@kacena85 4 mala teraz 1. Febr. Tak uz je najvyssi cas.. a ja musim porodit do jej 5 narodenin 😀

kacena85
25. feb 2012

@bambi2 rozmyslam,ze preco musis ;) ale tak istoooo ved teraz to vyyyjde

bambi2
25. feb 2012

@kacena85 chcem koli malej nech ma radost.. Nic ine jej nechyba iba surodenec. Teraz som dojedla chleba neviem ci mi je zle alebo neni.. Divny pocit a mam strasnu chut na chleba!!! Ja viem ze to klapne!!! 😉 😉

kacena85
25. feb 2012

@bambi2 ja ked som bola tehu naj my chutili piskoty to som ich pojedla a chlebik len tak s maslom a sunka tooo stale.akurat neterku mesacnu kocikujem super slniecko svieti len ten vetrisko

poisonblu
25. feb 2012

@lucianak 1.2.

natalia
25. feb 2012

@anuska30 ahoj,tak dnes mi prišla mrcha.. ☹ od jedu mi bolo až do plaču... 😠 nechapem prečo mi vyšli pozitivne testy a hned nato dva negativne..viac testy už nekupim len tak lahko...už im neverim ☹

natalia
25. feb 2012

@lucianak ahoj,tak mi nakoniec prišla červena...tak vieš si predstavit to sklamanie 😠

bambi2
25. feb 2012

@natalia to mi je luto ale neboj, urcite to vyjde buduci krat!!! ono sa stava, ze zena pred ms ma pozitivny test a nakoniec to vyjde s mrchou von... aj segra tak dopadla, robila si asi 4 testy, vsetko ok a nakonec mrcha prisla... viem ake to je sklamanie... ☹

natalia
25. feb 2012

@bambi2 dnes mam zlu naladu od jedu by som až plakala... 😖 nechapem prečo je to tak...tie testy zavadzaju..najlepšie je ich nerobit

bambi2
25. feb 2012

@natalia preto nechcem testovat az o 2 tyzdne.. az ked to bude iste, ze mrcha nepride...

bambi2
25. feb 2012

@natalia ja viem ale neber to tak... najlepsie ich je nerobit. az ked mrcha meska 2 tyzdne... mna to ani netaha urobit si test.. ja mam trpezlivost... 🙂

natalia
25. feb 2012

@bambi2 dobre robiš,ani nekupuj test...ale ked ti meškaju dva týždne tak to budeš tehu určite...woman secret-test už nikdy nekupim škoda penazí

bambi2
25. feb 2012

@natalia u nas su tie testy nehorazne drahe. si predstav, ze ten najlacnejsi stoji nejakych 6 eur ak nie viac... a tie su vzdy vypredane... tak serem nato... kupim rovno ten digitalny ale hovorim, az o 2 tyzdne... a ten stoji u nas nejakych 25 eur... 😠 😠 😠

natalia
25. feb 2012

@bambi2 tu su testy okolo 2.50 a v priemere do 4eur ..a digitalny okolo 9eur..je to drahe dost...pokušali sme sa cez plodne dni dokonca aj tie čo zvyraznil jonaš a nič z toho...

bambi2
25. feb 2012

@natalia viem ze na sk su lacnejsie aj v nemecku ale naposledy ked som bola ma nenapadlo kupit... ale vies, ja ked kupim tak iba jeden a to nebudu zbytocne vyhodene prachy... 😀 dufam aspon...

natalia
25. feb 2012

@bambi2 aha tak byvaš v nemecku tam je to určite drahe...ale zas lepšie platena materska ako na sk...od kyretu mam 5mesiacov...tak už sme planovali s priatelom spoločne babo..ale dako sa nedarí..

bambi2
25. feb 2012

@natalia ja zijem vo Svajci nie v nemecku. tam je to pre mna lacnejsie ako tu u nas... no s materskou neviem ako to je tam. u nas tiez nic moc... ja matersku nedostanem ani kedze som nerobila min. 9 mesiacov pred porodom. prvu som dostala, predtym som robila. ale iba 3 mesiace vyplatene a potom nic.. ale uz som 5 rok doma a nestazujem si... nastastie ma manzo super dzob 🙂

natalia
25. feb 2012

@bambi2 tak to maš dobre zabezpečena si to je hlavne...

bambi2
25. feb 2012

@natalia no este 2-3 deti by sme uzivili... keby nas bolo takych 6 uz by to bolo tazsie.. 😀 ale budeme najmenej 5 clenna rodina... 😀 ja chcem minimalne este 2.. ked sa pritrafi aj tretie ( teda svrte) zoberiem s radostou... 🙂 😵
ty uz mas velke deti pozeram.. co oni hovoria na to, ze chces este dieta? moja dobra kamoska na sk tiez min. rok porodila a ma uz 13 rocnu slecnu doma. a nevie si to vynachvalit ako jej s malym pomoze. ona si moze kludne pospat, ona ho zobere von na prechadzku, popestuje, hovori, ze by nemenila...

natalia
25. feb 2012

@bambi2 ..ja mam dve slečny a tiež by sme chceli s priatelom spoločne babo velmi po tom tužime...pred 5 mesiacmi som mala potrat a tak tajne dufame že sa zadari...moje dievčata by mi tiež pomahali..hlavne mladšia dcera...v mojom okoli sa rodia same babatka...jedno by som chcela a chlapčeka hlavne 🙂

bambi2
25. feb 2012

@natalia no to ti verim, ze by ti pomahali.. by si mala o par starosti menej.. uz len keby zobrali von kocikovat...
drzim ti silno palce, nech ti to nabuduce vyjde!!!!!! vy ste skusali pocas ovulky si tusim pisala nie? inak mne je to jednou uz co to bude, mala sa potesi tak ci tak... takze mi to je jedno, len nech to je zdrave!!!!!

natalia
25. feb 2012

@bambi2 my sme skušali dva dni pred ovulkou ai 5 dni po nej ako jonaš napisal a nič sa nezadarilo...dokonca aj ked skončila mrcha hned dva dni nato...skratka nič..nevyšlo to..

bambi2
25. feb 2012

@natalia no my sme minule aj teraz skusali 3 dni pred... minule to klaplo tak musi aj teraz.. mam aj jonasov vypocet urobeny ale co ja viem... neverim moc na to. ked to ale neklapne teraz ( ja som sice presvedcena, ze to klaplo 😀 😀 😀 na 99%) tak vyskusame aj vtedy ked on kaze... uz aj ked to bude chlapec. kaslem na to.. ale citim aj chrbat pobolieva.. takze som v tom 😀 😀 😀 a brucho je take ine neviem to popisat...

natalia
25. feb 2012

@bambi2 to je super,ved ked ti meškaju tak tehulkou zaiste si.. 🙂 byt tehotnou je krasne obdobie...a určite si to v buducnosti vychutnam možno viac ako inokedy predtym......len sa bojim ked budem niekedy tehu ako budem zvladat firmu...

anuska30
25. feb 2012

@natalia ahoj.Je mi to luto,ale mozno zas malo to tak byt a na buduce to vyjde..Viem ako sa citis.Ja som minuly mesiac tak stresovala a potom ma tyzden od stresov bolela hlava.Cim nato myslime,tym je to horsie pre nasu psychiku. Drzim palce aby to vyslo na buduci mesiac. papapa

bambi2
25. feb 2012

@natalia uvidime.. zatial ziadne priznaky, ziadne spinenie... tak podla mna uz nepride... brucho je presne take ako minule. presne ten isty pocit mam...
ja som tiez chcela teraz zase zacat s fotenim ale ked budem tehu tak sa toho nevzdam. budem menej fotit ale urcite to nezahodim koli tehu a po porode tiez...
neboj, budes to zvladat!!! sme predsta zeny a tie zvladnu vsetko!!!!! 😉 🙂 a aku mas firmu ak sa smiem spytat?

anuska30
25. feb 2012

@natalia inak ked pises o Jonasovi.Moja svagrina pred 2 tyzdnami porodila.Mala vypocet od jonasa s jedine z tych vypoctov co jej vyslo bolo ze bude mat chlapca inak nic ine.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre