Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

sabaka
19. apr 2012

@bambi2 aaah ok, uz citam, ze vybavene! super! tak uz moju poslednu spravu nepotrebujes 🙂

sabaka
19. apr 2012

@kacena85 jj este len dojde, citim to v kostiach 🙂 no my sme teraz dva dali oddych a oddnes sa ide na vec! aspon dufam, vyhovorky o unave neakceptujem 😀 😀

bambi2
19. apr 2012

@sabaka o tyzden ma prist mrcha, tak si vypytam aj papier k hematologovi... ty si poklad, dakujem ti!!!!! necham uz vsetko porobit ked sa do toho pustim... bude to lepsie a aspon nebudem hladat potom pricinu vo mne. na vine bude cisto priroda 😀

bambi2
19. apr 2012

@sabaka ale je nechapem co on tym myslel. mozno nieco ine. ale som mu hovorila, ze hp.. tak neviem... ale kaslat na to. mam zavolat ked tu bude mrcha a uz sa normalne tesim na nu 😀

bambi2
19. apr 2012

@sabaka ale mam pocit, ze bude vsetko v poriadku... ale lepsie to vediet a byt si isty... podla mna to boli sproste nahody a nespravny cas...

hariet
19. apr 2012

@bambi2 no ja sa stretnem velmi rada, my sme tu novi, nikoho tu nepoznam.. Tak ked sa budes chystat do obchodiku, tak sa ozvi 😉 no a parada, ze sa ti to podarilo vybavit! je super, ked sa veci hybu 🙂

bambi2
19. apr 2012

@hariet vsetko sa da len treba chciet!!!
buduci tyzden niekedy v piatok mate uz nieco?? my mame prazdniny od bud. tyzdna tak by sme v piatok dobehli ak by bolo pekne pocasie...

kacena85
19. apr 2012

@sabaka veru veru ziadne vyhovorky sa neakceptuju heh chcu potomkov tak nech sa cinia ;)))

lucianak
19. apr 2012

@kacena85 My budeme v lete už 7 rokov spolu. Pánečky, ešte s nikým som tak dlho nebola, ale vôbec mi to tak ani nepríde, že to už toľko času prešlo. Ale som spokojná a nemenila by som za nič na svete 🙂

svintekova
19. apr 2012

Ahojte kocky. Tak zajtra testnem Drzte mi palce 😉. Pekny den vam prajem

svintekova
19. apr 2012

@sabaka drzim palce pri snazilkovani 😉 .

lucianak
19. apr 2012

@svintekova A nejaké náznaky sú ??? Jasné, palce držím určite... nech to pekne výjde

kacena85
19. apr 2012

@lucianak veru ani ja neviem ako to ubehlo heh to letiii.uz len cakam zase reci o svadbe a babu ako vzdy,teda 6 rokov bude v septembri.jaaaj milion ludi je u obvodneho v cakarni,potrebujem len recept na tabletky na alergiu a kym sestricka vyjde,poraziii ma

svintekova
19. apr 2012

@lucianak no picha ma sem tam len v lavom vajecniku, mam taky light kremovy vytok, hlava ma boli 😠 , bradavky mam citlivejsie. Tak uvidime 😉 A ak by to nahodou aj nevyslo tak sa naposledy rozlucim poriadne s mrchou a o mesiac to isto dobre dopadne 🙂

kacena85
19. apr 2012

@svintekova drziiiim palce a daj nam rano vediet,budeme cakat

delideli
19. apr 2012

@svintekova : drzim a dufam,ze tu zajtra najdem dobre spravy 🙂 ja sa uz neviem dockat az sa budeme moct o babatko pokusit znovu, na konci mesiaca by mi mala dojst (dufam) posledna mrcha 🙂tak este raz- silno drzim palceky..

svintekova
19. apr 2012

@kacena85 jasne kocky dam vediet. Som z toho nervozna 😒

svintekova
19. apr 2012

@delideli dakujem. Tak ked dojde mrchana pekne sa s nou rozluc a povedz jej, ze uz nie je vitana- nech to laskavo berie na vedomie 😉

delideli
19. apr 2012

@svintekova : to si pis 🙂 dam jej to patricne najavo,ze na najblizsie 3/4 roka na nu nikto nie je zvedavy 🙂a dufam,ze to pochopi 🙂

lucianak
19. apr 2012

@kacena85 To u obvoďákov je bežné. Naši kvôli receptu niekedy vysedia aj 3 hodky. Neskúšala si volať, nech pripravia recept a potom už len zaklopeš a ideš pa pa 🙂
Ja som našťastie nikdy takto nepotrebovala recept, takže to nepoznám... Ale príde na psa mráz 😀

lucianak
19. apr 2012

@svintekova Fiiiiiiha, fiiiiiiiiiiiha.... tak to sú pekné znamenia. A zvykneš mať aj pravidelný cyklus, že zajtra testuješ? Lebo ja som to mala tak všelijako.... Ale to by už malo ukázať aj tebe, tak siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilo držím palce

kacena85
19. apr 2012

@lucianak xixi som zvonka zavolala heh a podala mi recept jupiiii ideme po sofonku a na vystavu jupiii

lucianak
19. apr 2012

@kacena85 No vidíš, ešte, že ma máš 🙂 Inak sa mi dneska snívalo s tebou, že si si prišla hľadať prácu do KE a potom si mi zazvonila, ja som vyšla z bráničky a šli sme sa sánkovať, či čo... fasa bolo. Ešte si mi aj rukavice požičala a ty si bola bez nich 😀

kacena85
19. apr 2012

@svintekova ti verim a kolky dc zajtra budes?

svintekova
19. apr 2012

@kacena85 zajtra budem 28DC.

svintekova
19. apr 2012

@lucianak pred MA som mavala 32-34 dnove cykly ale ake to bude teraz neviem. Prvu mrchu po MA som dostala po 39 dnoch. No uvidime 😉 A teraz by mrcha nemala prist v utorok.

lucianak
19. apr 2012

@svintekova Tak... nemala a podľľa príznakov už ani nepríde 🙂 Ja inak tiež som takto mávala približne... 29-33

zitaje
19. apr 2012

Caute baby,
ja krvaaacaaaam 😅 🙂 Mam z toho taku radost, ze lepsie znasam aj tie bolesti, mohli by ustupit. 🙂

evakva
19. apr 2012

@bambi2 Prosim ta, ten caj na zlte teliesko (davala si mi ho tusim ty) sa moze byt aj pocas tehotenstva? Moc dik a drz sa a nedaj sa odbyt, treba porobit vysetrenia. Ja som bola po MA na hematologii a urobili mi na trombofiliu, endokrinologiu by som mala mat OK, tam som bola uz skorej

kaculiatko88
19. apr 2012

@bambi2 ahoj ... tak v tom ti neviem teraz poradiť. Lebo mne gyndos dal len vymenený lístok kde napísal "Prosím o hematologické vyšetrenie po 2 potratoch. Ďakujem "

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre